Botox

Botox Poznań – profesjonalne usuwanie zmarszczek botoksem w Poznaniu

Wybierz sprawdzony sposób na poprawę wyglądu Twojej skóry twarzy. Postaw na zabieg przy użyciu botoksu, który w profesjonalny sposób usunie Twoje zmarszczki i przywróci Ci dawny, młody oraz piękny wygląd. Zgłoś się do naszej poznańskiej kliniki, w której przeprowadzimy profesjonalne usuwanie zmarszczek przy użyciu bezpiecznych metod oraz najlepszych urządzeń i preparatów. Zapisz się już teraz i zyskaj pewność, że Twoje zmarszczki zostaną wypełnione, a efektem tego zabiegu będziesz cieszyła się nawet przez kilka miesięcy. Stań się na powrót młoda, piękna, ale przede wszystkim poczuj się jeszcze pewniejsza siebie!

 

Postaw na botox i skutecznie walcz ze swoimi zmarszczkami.

Wybierz bezpieczną i przebadaną metodę likwidowania zmarszczek mimicznych, która da Ci poczucie piękna

Jej zalety to:

Skuteczność

wystarczy jedna seria nakłuć, a jej efekty docenisz już po kilku dniach

Wygoda

zabieg jest szybki i praktycznie bezbolesny

Bezpieczeństwo

w pełni przebadana metoda, a sam zabieg odbywa się w sterylnych i sprawdzonych warunkach

Botox – jakie efekt dzięki niemu osiągniesz?

  • Wygładzisz wygląd swojej skóry.
    Wstrzyknięcie botoksu pod Twoją skórę spowoduje wygładzenie miejsc, w których dotychczas znajdowały się zmarszczki. Dzięki temu będziesz mogła cieszyć się efektem gładkiej, sprężystej i zdrowo wyglądającej skóry.
  • Zwalczysz procesy starzenia.
    Redukcja widocznych zmarszczek wpłynie także na to, że Twoja skóra zacznie wyglądać znacznie młodziej. Już po kilku dniach zobaczysz, jak piękniejesz i młodniejesz w oczach – wizualnie tracąc nawet kilka lat!
  • Będziesz piękna – tak, jak chcesz!
    Finalnym efektem będzie to, czego najbardziej pragniesz, czyli młody i piękny wygląd Twojej skóry – wolnej o zmarszczek, bardziej napiętej i o znacznie lepszej kondycji.

Botox – co czeka Cię podczas zabiegu?

Jest to jeden z najbardziej popularnych, a przez to doskonale sprawdzonych i przebadanych zabiegów. Polega on na wstrzyknięciu specjalnej substancji (potocznie nazywanej botoksem) bezpośrednio w miejsca, w których znajdują się zmarszczki. Preparat ten (toksyna botulinowa typu A) oddziałuje na układ nerwowy, powodując blokowanie połączeń pomiędzy zakończeniami nerwów oraz unerwionymi mięśniami. W ten sposób zostają one rozluźnione, a zmarszczki – znikają.

Na to, aż substancja zacznie działać w 100% i w pełni wygładzi obecne na Twojej skórze zmarszczki, należy zazwyczaj poczekać kilka dni. Efekt zabiegu utrzymuje się nawet do 6 miesięcy, po upłynięciu których możesz bezpiecznie go powtórzyć, aby cieszyć się piękną skórą tak długo, jak tego pragniesz.

Na koniec, otrzymasz od nas pełen pakiet cennych i wartościowych informacji oraz porad, których stosowanie pozwoli Ci na maksymalne wydłużenie działania botoxu, a co za tym idzie – cieszenie się efektami przez wyjątkowo długi okres.

Zadzwoń
+48 533 100 858
Zadzwoń
Przewiń do góry