Call Now Button
SKIN MEDIC

Alluzience ABO liquid

ABO liquid Poznań​

Alluzience – jest to pierwsza płynna toksyna botulinowa typu A zarejestrowana w Polsce.

Jest to produkt gotowy do użycia – o stężeniu dokładnie 10 jednostek Speywood na 0,05 ml. Jedna fiolka zawiera 125 jednostek Speywood w 0,625 ml roztworu .

Co również istotne, nie ma potrzeby przeliczania jednostek – wystarczy pobrać preparat i go podać .Receptura Alluzience nie zawiera środków konserwujących, laktozy ani białek pochodzenia ludzkiego czy zwierzęcego.

Alluzience to neuromodulator o klinicznie udowodnionej satysfakcji z efektów leczenia stwierdzonej u ponad 8 z 10 pacjentów już w ciągu 1 miesiąca stosowania Alluzience.

Szybki początek działania produktu – rezultat widoczny nawet w ciągu 24h i długotrwałe efekty utrzymujące się do 6 miesięcy.

Z wiekiem skóra na twarzy traci swoją elastyczność i sprężystość. Pojawiają się zmarszczki mimiczne, które tworzą się też wskutek nadmiernych skurczów mięśni. Aby pozbyć się niechcianych “kurzych łapek” nie wystarczy stosowanie kremów przeciwzmarszczkowych. Rozwiązaniem jednak jest neuromodulator nowej generacji, który w bezpieczny i szybki sposób pomoże Ci pozbyć się niechcianych zmarszczek. Wygładzisz swoją skórę, uzyskując odmłodzony i promienny wygląd!

Innowacyjny produkt Alluzience ABO liquid to też skuteczna metoda redukcji uśmiechu dziąsłowego i bruksizmu. Jest to możliwe dzięki rozluźnieniu mięśni w miejscu podania produktu. Wykonaj zabieg z użyciem ABO liquid w Skin-Medic w Poznaniu, a będziesz mieć gwarancję najwyższego stopnia bezpieczeństwa i skuteczności! Umów się na wizytę w naszej klinice! 

To pierwsza płynna toksyna botulinowa, co stanowi o wyjątkowości tego preparatu. Osiągane efekty są niebywałe! Sprawdź, jak wiele możesz osiągnąć dzięki ABO liquid!

Czym jest Alluzience ABO liquid?

ABO liquid jest to innowacyjna forma niezwykle skutecznej w walce ze zmarszczkami toksyny botulinowej typu A. Zmarszczki mimiczne powstają w wyniku intensywnej pracy mięśni twarzy. Skóra na przemian kurczy się i rozkurcza, aż w końcu pod kątem prostym do linii naprężenia mięśnia tworzy się zmarszczka. Toksyna botulinowa to od wielu lat sprawdzony i efektywny sposób na wygładzenie tych nierówności. Dzięki rozluźnieniu mięśni i zapobieganiu ich nadmiernym skurczom redukuje ona zmarszczki mimiczne, takie jak kurze łapki, czy lwia zmarszczka. Wyjątkowość formuły Alluzience ABO liquid polega na tym, że występuje ona w postaci gotowego do podania roztworu, dzięki czemu mamy gwarancję, że preparat będzie działać skutecznie i szybko. 

Niesamowitą zaletą tego produktu jest także to, że efekty widoczne są bardzo szybko – nawet po 24 godzinach! Redukcja zmarszczek utrzymuje się przez minimum 6 miesięcy, a więc znacznie dłużej niż przy innych zabiegach z użyciem toksyny botulinowej. Badania kliniczne ABO liquid potwierdziły również bardzo wysoki poziom bezpieczeństwa tego preparatu. 

Działanie przeciwzmarszczkowe toksyny botulinowej polega na zahamowaniu wydzielania neuroprzekaźnika, jakim jest acetylocholina, co wpływa na powstrzymanie nadmiernego skurczu mięśni. Dzięki temu następuje redukcja występujących u pacjenta zmarszczek i zapobieganie powstawaniu kolejnych. Warto podkreślić też, że receptura Alluzience nie zawiera środków konserwujących, laktozy ani białek pochodzenia ludzkiego, czy zwierzęcego. Brak tego typu dodatków minimalizuje ryzyko wystąpienia alergii.

Dla kogo jest zabieg?

Zabieg polecamy osobom, które chcą zredukować swoje zmarszczki mimiczne (np. lwią zmarszczkę, kurze łapki, zmarszczki u nasady nosa, zmarszczki wokół ust) lub zapobiec ich powstawaniu. Dzięki zabiegowi ABO liquid, wykonanemu profesjonalnie w Skin-Medic możesz wygładzić istniejące zmarszczki i zadbać o młody wygląd Twojej skóry. 

Zaaplikowanie toksyny botulinowej sprawdzi się również w leczeniu takich przypadłości, jak uśmiech dziąsłowy i bruksizm. W przypadku uśmiechu dziąsłowego dokonuje się iniekcji preparatu precyzyjnie w mięśnie okrężne ust, co powoduje ich powiększenie i zmniejszenie widoczności dziąseł. Produkt aplikowany jest także w w okolicę skrzydełek nosa. Powoduje to zmniejszenie skurczu mięśni, a w rezultacie dziąsła stają się mniej widoczne podczas uśmiechania się. 

ABO liquid jest też skutecznym sposobem na zmniejszenie nadmiernego napięcia mięśni żwaczy w bruksizmie, w którym dochodzi do nieświadomego zaciskania zębów i zgrzytania nimi. Ten problem może prowadzić do częstych bólów głowy i szyi, a także krwawienia z dziąseł, chorób przyzębia, nadwrażliwości zębów, czy pękania szkliwa. Dzięki aplikacji toksyny botulinowej mięśnie żwacze rozluźniają się i problem z nadmiernym zaciskaniem zębów zanika. Dodatkowo redukcja skurczu mięśni wpływa na złagodzenie i wysmuklenie kształtu twarzy. 

Jeśli zastanawiasz się, czy zabieg z użyciem ABO liquid będzie dla Ciebie odpowiedni, nie zwlekaj – umów się na konsultację w Skin-Medic! Nasi doświadczeni specjaliści wybiorą dla Ciebie najlepszą możliwą terapię.

Efekty Alluzience ABO liquid

Pierwsze efekty po zabiegu z zastosowaniem ABO liquid pojawiają się niezwykle szybko – część pacjentów zauważa je już po 24 godzinach, a najdalej widoczne są do 2-3 dni po zabiegu. 

Rezultaty zabiegu – w zależności od celu jego zastosowania – to m.in.:

 • wygładzenie zmarszczek mimicznych (np. linie poprzeczne, lwia zmarszczka, kurze łapki),
 • zapobieganie powstawaniu zmarszczek,
 • odmłodzony i odświeżony wygląd skóry,
 • poprawa napięcia skóry bez efektu maski,
 • rozluźnienie mięśni żwaczy (pomoc w leczeniu bruksizmu),
 • złagodzenie wyglądu twarzy,
 • redukcja dziąsłowego uśmiechu.

Jak wygląda zabieg z użyciem ABO liquid?

Przed zabiegiem zostaje przeprowadzona konsultacja. Jeśli nie stwierdzimy żadnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu, rozpoczniemy procedurę. Przez około 2 tygodnie przed zabiegiem powinno się unikać przyjmowania leków przeciwzapalnych oraz ziół i witaminy E. 

Przebieg zabiegu jest podobny jak w przypadku tradycyjnego podawania toksyny botulinowej. Jednak w przypadku Alluzience ABO liquid gotowa, płynna forma produktu pozwala na skrócenie czasu wykonania zabiegu, ponieważ nie trzeba wcześniej przygotowywać preparatu. 

Zabieg polega na wprowadzeniu neuromodulatora Alluzience ABO liquid za pomocą iniekcji podskórnych w miejsca występowania zmarszczek mimicznych. Dochodzi wówczas do zahamowania przekazywania impulsów nerwowych i redukcji skurczu mięśni w tych obszarach. Procedura trwa dość krótko, ok. 10-20 minut i jest niemalże bezbolesna. 

Przez ok. 4 godziny po zabiegu nie powinno się wykonywać ćwiczeń fizycznych ani leżeć. Jest to bardzo istotne ze względu na to, aby preparat miał czas zadziałać w miejscu jego zaaplikowania. Przez 14 dni po zabiegu natomiast należy unikać nagrzewania miejsc poddanych iniekcji, poddawania ich masażom, jak również korzystania z sauny i solarium. 

Przeciwwskazania do zabiegu

Jak w przypadku wielu zabiegów medycznych, istnieją pewne przeciwwskazania, które wykluczają możliwość wykonania zabiegu. Są to:

 • ciąża i okres karmienia piersią
 • alergia na toksynę botulinową
 • zaburzenia krzepnięcia krwi
 • grypa lub przeziębienie
 • stosowanie leków rozkurczowych
 • choroby z zaburzeniem przewodnictwa nerwowo-mięśniowego
 • choroby nowotworowe
 • przewlekłe choroby autoimmunologiczne
 • aktywna infekcja skórna w miejscu, które ma być poddane zabiegowi

Jeśli ze względu na któreś z powyższych ograniczeń nie kwalifikujesz się do zabiegu z użyciem ABO liquid, zachęcamy do konsultacji – z pewnością dobierzemy odpowiednią dla Ciebie metodę rozwiązania problemu. 

W klinice Skin-Medic zawsze dbamy o to, aby zabiegi były w pełni bezpieczne dla pacjenta. Dlatego przed zabiegiem zawsze następuje konsultacja, podczas której przeprowadzane jest dokładne badanie i możliwe jest wyjaśnienie ewentualnych wątpliwości. Dodatkowo po wizycie w naszej klinice pozostajemy w ciągłym kontakcie z klientami i oferujemy pomoc lekarza dyżurnego w nieoczekiwanych sytuacjach, powstałych np. w wyniku niezastosowania się do zasad pozabiegowych. Wybierając Skin-Medic masz zatem gwarancję najlepszej opieki i najwyższego stopnia bezpieczeństwa. 

Cena Neuromodulatora Alluzience ABO liquid

W naszej klinice zapewniamy najwyższą jakość usług przy korzystnych cenach. W przypadku zabiegu z wykorzystaniem płynnej toksyny botulinowej, cena zależna jest od liczby miejsc, na które ma zostać zaaplikowany preparat.

Alluzience ABO liquid  – toksyna botulinowa płynna w Skin-Medic

W Skin-Medic w Poznaniu masz pewność, że dbamy o Twoje bezpieczeństwo i komfort. Tym, co nas wyróżnia jest indywidualne podejście do pacjenta i staranne dobranie najlepszego rozwiązania danego problemu. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie, a nasz zespół jest wysoko wykwalifikowany. Stosujemy wyłącznie certyfikowane preparaty. W przypadku zabiegu z użyciem toksyny botulinowej szczególnie ważny jest profesjonalizm i niezawodność, które zapewni Ci nasza klinika. W bezpieczny i skuteczny sposób osiągniesz u nas efekt odmłodzonej, wygładzonej skóry.

Zobacz inne zabiegi:

Shopping Cart
Scroll to Top