Call Now Button
SKIN MEDIC

Soft lifting Poznań

Soft Lifting – miękki lifting

Jeśli uważasz, że Twojej skórze brakuje optymalnego napięcia i stała się wyraźnie mniej nawilżona, Soft Lifting będzie dla Ciebie doskonałym rozwiązaniem. Wykorzystywany podczas zabiegu kwas hialuronowy nie tylko rewelacyjnie poprawia sprężystość, ale także zapewnia dogłębne nawilżenie wszystkich warstw skóry. Już dziś umów się na wizytę w klinice Skin-Medic w Poznaniu i sprawdź doskonałe działanie Soft Liftingu!.

Soft lifting jeden z najbardziej popularnych zabiegów medycyny estetycznej. Odmładzanie bez skalpela oraz długotrwałe i spektakularne efekty oto dlaczego warto wybrać właśnie Soft lifting.

Najważniejsze wskazania do zabiegu czyli kiedy wykonać Soft Lifting

 • Widoczne zmarszczki
 • Oznaki starzenia się skóry
 • sucha i słabo nawilżona skóra

Co daje Soft lifting? Efekty zabiegu

 • widoczne długotrwałe odmłodzenie
 • Redukcja zmarszczek
 • Redukcja bruzd
 • Wymodelowanie twarzy
 • Wysmuklenie twarzy
 • Poprawa napięcia skory
 • Odżywienie
 • Nawilżenie

CENNIK

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Jak przebiega zabieg Soft Lifting?

Przed przystąpieniem do wykonania kuracji, specjalista medycyny estetycznej przeprowadzi z Tobą gruntowny wywiad na temat Twojego stanu zdrowia, aby ocenić, czy możesz skorzystać z Soft Liftingu. Następnie zostaniesz poinformowana o wszystkich etapach kuracji. Przed przystąpieniem do właściwego działania, Twoja skóra zostanie dogłębnie oczyszczona oraz zdezynfekowana. Kwas hialuronowy wprowadzany jest przez igłę, a miejsca nakłucia muszą być maksymalnie sterylne. W klinice Skin-Medic w Poznaniu korzystamy wyłącznie z preparatów posiadających certyfikaty skuteczności oraz bezpieczeństwa użytkowania. Dbamy, aby skóra naszych pacjentek dostawała to, co najlepsze! Przejście do głównego etapu kuracji poprzedzone jest zastosowaniem środka znieczulającego w postaci kremu. Po głębokim oczyszczeniu naskórka i podaniu preparatu o charakterze znieczulającym, następuje  wstrzykiwanie kwasu hialuronowego.

Ile razy należy powtórzyć Soft Lifting?

Liczba powtórzeń zabiegu zależy przede wszystkim od problemu, z jakim zgłosimy się do kliniki Skin-Medic w Poznaniu. Z racji, że kwas hialuronowy ma udowodnione i wysokie działanie o charakterze nawilżającym oraz przeciwstarzeniowym, często już po pierwszej sesji zabiegowej zobaczysz, jak dobroczynne daje rezultaty. Po upłynięciu kilku dni od wykonania iniekcji Twoja skóra stanie się bardziej elastyczna i napięta. Dzieję się tak dzięki silnemu wiązaniu kwasu hialuronowego z wodą, który radzi sobie nawet z głębokimi zmarszczkami.

Na czym polega Soft Lifting?

Soft Lifting, zwany również hydroliftem, bazuje na spektakularnych właściwościach kwasu hialuronowego. Jego działanie ma bardzo szeroki zakres i wykorzystywany jest jako alternatywa dla operacyjnych zabiegów poprawiających wygląd twarzy. Stosuje się go przede wszystkim w celach rewitalizujących, ponieważ efektownie spłyca zmarszczki oraz różnego rodzaju blizny. Ma właściwości higroskopijne, czyli silnie wiąże się z wodą, przez co zapewnia długotrwałe oraz głębokie nawilżenie.

Zabieg Soft Liftingu nie jest operacją, a więc odznacza się dużo mniejszą inwazyjnością niż lifting tradycyjny. Oznacza to, że po zakończonej sesji zabiegowej możesz bez obaw udać się do domu. Za pomocą minikaniuli, wprowadzany jest podskórnie preparat o właściwościach ujędrniająco-liftingujących. Jego działanie jest bardzo szybkie i następuje właściwie już po zrealizowaniu pierwszej sesji zabiegowej. Skóra poddana iniekcjom z wykorzystaniem kwasu hialuronowego staje się wygładzona, świetlista i elastyczna. Mimo używania igieł podczas Soft Liftingu, zabieg cechuje się bezpieczeństwem. W klinice Skin-Medic w Poznaniu zabiegi estetyczne przeprowadzane są przez wysoko wykwalifikowany i doświadczony personel, który świadczy usługi w oparciu o najwyższe standardy.

Soft Lifting Poznań – dla kogo?

Nad skorzystaniem z hydroliftu powinny zastanowić się wszystkie osoby, które chcą poprawić wygląd twarzy i w sposób subtelny oraz małoinwazyjny nadać jej młodszego wyglądu i większej jędrności. Soft lifting napina skórę, odmładza ją oraz nawilża. Dzięki temu zyskuje ona młodszy wygląd. Soft lifting to doskonały zabieg dla kobiet i mężczyzn, którzy chcą, by ich twarz wyglądała młodziej, a skóra stała się mniej obwisła. Powinny go rozważyć osoby o suchej cerze – Soft Lifting bowiem mocno nawilża i sprawia, że skóra staje się zdrowsza. Jeśli posiadasz zmarszczki, których widoczność chcesz zmniejszyć, to ten zabieg również będzie dla Ciebie doskonałym wyborem!

Przeciwwskazania do zabiegu Soft Lifting

Istnieje kilka sytuacji, w których Soft Lifting powinien być przełożony. Nie wszystkie z poniższych przeciwwskazań całkowicie uniemożliwiają wykonanie zabiegu – część z nich jedynie będzie wymagało jego przełożenie. Możemy też zaproponować Tobie inny, bezpieczniejszy dla Ciebie zabieg. Koniecznie poinformuj nas, jeśli dotyczą Cię poniższe sytuacje: 

 •       ciąża oraz laktacja;
 •       choroby nowotworowe;
 •       choroby autoimmunologiczne;
 •       niewyrównana cukrzyca;
 •       aktywne zakażenie skóry;
 •       alergia na składniki preparatu.

Wymienione przeciwwskazania należy szczegółowo omówić ze specjalistą, który wykona zabieg. Pracownicy kliniki Skin-Medic z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Pamiętaj, że posiadanie jakiejkolwiek choroby nie dyskwalifikuje Cię od razu z możliwości skorzystania z kuracji. Specjalista medycyny estetycznej po przeanalizowaniu wszystkich opcji ryzyka, decyduje o tym, czy przeprowadzenie zabiegu będzie w Twoim przypadku całkowicie bezpieczne.

Przygotowanie do zabiegu Soft Lifting

Zabieg Soft Lifting zakłada kilka iniekcji w celu podskórnego wprowadzenia kwasu hialuronowego, który spełnia szereg korzystnych dla skóry właściwości. Substancję aktywną wstrzykuje się pod skórę i równomiernie rozprowadza na całej powierzchni twarzy. Oznacza to, że podczas kuracji dochodzi jedynie do mikrouszkodzeń. 

W trakcie wizyty konsultacyjnej lekarz udzieli Ci wszystkich niezbędnych informacji na temat odpowiedniego przygotowania. Na pewno powinnaś unikać stosowania kosmetyków głęboko złuszczających skórę, jak np. peeling gruboziarnisty. Mogą one osłabić naskórek przez co okres gojenia się miejsc nakłuć może ulec wydłużeniu. Podobnie jest w przypadku zażywania kąpieli słonecznych, promieniowanie prowadzi do podrażnienia, dlatego zrezygnuj do kilku dni przed zabiegiem z opalania oraz solarium. Oczywiście możesz wciąż stosować swoje ulubione kosmetyki, jednak pamiętaj, żeby wybierać takie, które ograniczą ewentualne naruszenie struktury naskórka.

Soft Lifting – zalecenia pozabiegowe

Skóra bezpośrednio po zabiegu może być obrzęknięta i zaczerwieniona. Powinnaś jej dać trochę czasu na pełną regenerację. Po odbyciu zaplanowanej sesji zabiegowej otrzymasz szczegółowe informacje na temat domowej pielęgnacji skóry. Zastosowanie się do rad specjalisty medycyny estetycznej pozwoli nie tylko przyspieszyć regenerację naskórka, ale również wydłuży dobroczynne działanie kwasu hialuronowego. Pamiętaj o systematycznej pielęgnacji tych partii ciała, które zostały poddane terapii Soft Lifting. Wybieraj kosmetyki tylko dobrej jakości, ponieważ w przeciwieństwie do tańszych odpowiedników, zawierają bardziej aktywne formy substancji poprawiających kondycję skóry. W Twojej diecie powinno się znaleźć dużo witamin i składników mineralnych, odpowiadających za prawidłową rekonwalescencję. Staraj się nie przemęczać i nie doprowadzać do zbyt silnego przegrzania – te dwa czynniki wpływają na odwodnienie i zaburzają procesy naprawcze skóry.

Efekty zabiegu Soft Lifting

Skuteczność terapii kwasem hialuronowym znajduje swoje potwierdzenie nie tylko w licznych badaniach przedstawianych na łamach poważnych czasopism kosmetologicznych, lecz również w jego ogromnej popularności, co powoduje, że jest częstym dodatkiem w różnego rodzaju kosmetykach. Wyniki badań opisane w Journal of Drugs in Dermatology wskazują, że 0,1% kwasu hialuronowego zawartego w formulacjach kosmetycznych istotnie wpływa na poziom nawilżenia oraz elastyczności skóry badanych osób. W eksperymencie wzięło udział 76 kobiet w wieku 30-60 lat. Dwa razy dziennie stosowały krem bogaty w kwas hialuronowy. U każdej z nich zaobserwowano poprawę w zakresie redukcji zmarszczek. Jednak najbardziej zadowalające i najbardziej widoczne efekty przynosi zastosowanie kwasu w medycynie estetycznej, np. w postaci wypełniaczy. Utrata odpowiedniego nawilżenia skutkuje nierównomiernym napięciem skóry twarzy, przez co między innymi powstają zmarszczki. Iniekcyjne podawanie właściwego stężenia kwasu hialuronowego doskonale sprawdza się jako składnik substancji wypełniających. Iniekcje żelowe z jego wykorzystaniem służą do: korekcji rysów twarzy i kształtu ust, modelowania policzków, poprawienie nawilżenia oraz sprężystości skóry twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni.

Zabieg Soft lifting przeznaczony i dedykowany jest kobietom i mężczyznom od 35 roku życia

Zobacz inne zabiegi:

Shopping Cart
Scroll to Top