Laser CO2 Fraxel KESMEDICAL-Dual

Laser CO2 Poznań

Laser CO2 Fraxel KESMEDICAL-Dual, jest jedynym na świecie certyfikowanym urządzeniem na podzespołach amerykańskiego producenta COHERENT Inc. U.S.A., dzięki zastosowaniu unikatowej i opatentowanej technologii NPPC stabilna, potężna wiązka emitowana przez urzadzenie jest pod rzeczywistą, stałą i pełną kontrolą certyfikowanego specjalisty.

 

Dzięki ogromnej mocy 60WATT oraz wsparciu najnowszej technologii, gwarantowane rewelacyjne efekty osiągamy pozostając w strefie pełnego komfortu.

Od dziś likwidacja zmarszczek i przebarwień oraz odmładzanie skóry, usuwanie blizn, usuwanie rozstępów i usuwanie rozszerzonych porów lub znamion to łatwe, komfortowe i przyjemne jak nigdy wcześniej zabiegi medycyny estetycznej, które od dziś wspierane są energią 150J zamkniętą w najbezpieczniejszym algorytmie NuclearPowerPulseControl.

Jego zalety to:

Skuteczność

gwarantuje rewelacyjne efekty pozostając w strefie pełnego komfortu

Komfort

zabieg jest praktycznie bezbolesny, a okres rekonwalescencji trwa bardzo krótko

Bezpieczeństwo

wszystko przebiega w sterylnych i w pełni bezpiecznych warunkach

Sposób działania

Laser Fraxel KESMEDICAL Dual, jako jedyny na świecie wyposażony jest w procesor wspierany opatentowanym algorytmem NuclearPowerPulseControl.

Dzięki temu spektakularne efekty osiągamy na najdłuższy możliwy czas!

Dostarczane tą technologią rezultaty monitorowane są i wspierane w czasie rzeczywistym przez Laser Demage Skin Detection czyli specjalny mikroprocesor bioniczny wykonujący do 30.000.000 analiz wiązki na sekundę.
Każdy zabieg z użyciem ablacyjnego Lasera CO2 Fraxel KESMEDICAL-Dual polega na skierowaniu wysokoenergetycznej wiązki promieni laserowych na poddawany terapii obszar ciała pacjenta.
Dochodzi dzięki temu do w pełni kontrolowanego zjawiska ablacji czyli odparowania wody a wraz z nią tkanek z obszaru poddawanego terapii odmładzającej czy tez regeneracyjnej.
Dodatkowo dzięki zjawisku koagulacji „tkanek sąsiadujących” zabieg jest bezpieczny i bezkrwawy a co również bardzo ważne, „tkanki sąsiadujące” stymulowane są dzięki temu do produkcji nowych włókien kolagenowych.
Dzięki zastosowanej technologii NuclearPowerPulseControl Obszary poddawane terapii goją się najszybciej i dużo łatwiej niż po zabiegach na urządzeniach starszej generacji.
Laser CO2 „Fraxel KESMEDICAL-Dual” jest bezpieczny i dedykowany dla wszystkich typów skóry.
Obslugiwany przez certyfikowanego specjalistę, który odbył półroczne szkolenie „Masterclass of LaserTherapy” poświadczone akredytacją.
Najnowsza technologia w rękach najlepszych specjalistów. To gwarancja jakości i bezpieczeństwa na najwyższym światowym poziomie.

Obszary zabiegowe

 • Twarz
 • Szyja
 • Dekolt
 • Dłonie
 • Blizny
 • Miejsca intymne
 • Rozstępy
 • Miejsca pokryte zmarszczkami
 • Miejsca na których występują przebarwienia

Kiedy wykonać zabieg laserem CO2?

Jeżeli występują takie zmiany jak przebarwienia, blizny potrądzikowe lub blizny po urazach, rozstępy, zmarszczki, zwiotczenie skóry, rozszerzone pory, rozstępy. Oznacza to że są wskazania aby wykonać zabieg

Jakie efekty daje zabieg laserem co2?

Idealnie gładka, jędrna skóra bez zmarszczek i przebarwień to marzenie każdego człowieka. To również efekty jakie uzyskasz dzięki terapii z użyciem Lasera CO2

Ponadto redukcja blizn i rozstępów oraz wyraźnie odmłodzona skóra i promienny wygląd – oto cała suma korzyści z terapii NuclearPowerPulseControl

Laser CO2 najdłuższe efekty

Najdłuższy – bo trwały efekt terapii naszym urządzeniem daje usuwanie znamion, blizn i rozstępów. ilość i częstotliwość sesji zależy od indywidualnych uwarunkowań oraz budowy blizn lub rozstępów i jest oceniana przez specjalistę na początku procesu leczniczego. Natomiast pełne efekty obserwujemy po około 5-6 miesiącach od zakończenia terapii, gdy ostatecznie zakończy się proces przebudowy kolagenu w skórze.

Pozostałe Efekty Terapii Laserem ablacyjnym CO2 „Fraxel KESMEDICAL- Dual” polegające na odmłodzeniu i wygładzeniu zmarszczek oraz usuwaniu przebarwień skóry dzielimy na:

występujące bezpośrednio po zabiegu i utrzymujące się do roku czasu:

a) wygładzenie
b) ujędrnienie
c) napięcie

Rozpoczynające się około 2 miesiące po zabiegu: polegają na przebudowie kolagenu w obszarze terapeutycznym. Te efekty utrzymują się do 30 miesięcy (2,5roku)‼️

Zatem po upływie około dwóch lat zalecamy wizytę kontrolną z konsultacją i dalszym planem terapeutycznym Laserem CO2

Jak najlepiej przygotować się do zabiegu Laserem CO2?

 • zabieg zaplanować 30 dni naprzód
 • Nie opalać się
 • 15 dni przed nie używać kremów z retinolem
 • 10 dni przed nie zażywać leków ani ziół fotouczulajacych
 • 5 dni przed rozpoczęciem terapii nie spożywać alkoholu

Zalecenia pozabiegowe

 • 24 godziny po zabiegu unikać kontaktu obszaru poddanego terapii z wodą
 • Do 30 godzin po zabiegu nie nawilżać obszaru zabiegowego
 • W wypadku koniecznej ekspozycji obszaru zabiegowego na działanie promieni UVB
 • Zabezpieczyć filtrem SPF 50 nie mniejszym
 • Obszaru zabiegowego nie dotykać bez potrzeby
Zadzwoń
+48 789 211 126
Zadzwoń
Przewiń do góry