Call Now Button
SKIN MEDIC

Laser CO2 Poznań

Laser CO2 Fraxel KESMEDICAL-Dual

Laser CO2 Fraxel KESMEDICAL-Dual jest innowacyjnym, małoinwazyjnym laserem, którego działanie znacznie przewyższa lasery starszej generacji. Dzięki niemu możliwe jest wykonywanie wielu nowoczesnych zabiegów, które pozwalają na osiąganie niesamowitych rezultatów. Najnowocześniejszy laser CO2 w Poznaniu znajdziesz w naszym gabinecie.

Likwidacja zmarszczek i przebarwień oraz odmładzanie skóry, usuwanie blizn, rozstępów, rozszerzonych porów, znamion – to wszystko jest możliwe przy wykorzystaniu lasera CO2 w poznańskim Skin-Medic. Bez niewygody, dyskomfortu oraz skalpela osiągniesz to, na czym najbardziej Ci zależy. Umów się na zabieg i sprawdź, jak szybko jesteś w stanie zmienić swój wygląd i poprawić procesy, które zachodzą w Twoim organizmie.

W naszym salonie medycyny estetycznej wykorzystujemy autorskie sposoby rozwiązywania konkretnych problemów, dotyczące wyglądu skóry i jej struktury. Dlatego możemy zaoferować naszym klientom rewolucyjne zabiegi, które przynoszą niebywałe rezultaty. Jeśli poszukujesz najskuteczniejszych sposobów, które pozwolą na osiągnięcie określonych celów, to koniecznie skorzystaj z oferty Skin-Medic!

Laser CO2 w poznańskim Skin-Medic staje się coraz bardziej popularny – zyskał zaufanie wielu klientów. To wielofunkcyjne urządzenie pozwala na pracę nad różnymi częściami ciała, pozbywanie się niechcianych oznak starzenia, blizn, rozstępów oraz wielu innych problemów skórnych. Jednocześnie umożliwia regenerację skóry i tkanek, pobudza produkcję kolagenu, a tym samym wywołuje naturalne procesy naprawcze. Efekty zabiegów z wykorzystaniem lasera CO2 są bardzo trwałe, a część z nich to zmiana na stałe. Umów się w terminie, jaki Ci pasuje i poznaj zalety lasera CO2 na własnej skórze. Jeśli masz pytania, które dotyczą działania urządzenia lub chcesz się dowiedzieć tego, czy dzięki niemu możliwe będzie wyeliminowanie Twoich problemów, to umów się na wizytę w Skin-Medic! Zachęcamy do kontaktu. Chcesz wiedzieć więcej o laserze CO2 poznańskiego Skin-Medic? Czytaj dalej!

CENNIK

Laser ablacyjny frakcyjny CO2

Twarz1400REZERWUJ
Szyja1400REZERWUJ
Dekolt1400REZERWUJ
Twarz + Szyja1600REZERWUJ
Twarz + szyja + dekolt1049 1800 REZERWUJ
Czoło900REZERWUJ
Dolna partia twarzy1000REZERWUJ
Bliznyod 400 do 2000REZERWUJ
Okolice oczu1000REZERWUJ
Przebarwieniaod 200 do 1000REZERWUJ
Włókniakiod 400 do 800REZERWUJ

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Jak najlepiej przygotować się do zabiegu Laserem CO2?

 • Zabieg należy zaplanować 30 dni naprzód
 • Nie można się opalać
 • 15 dni przed zabiegiem nie należy używać kremów z retinolem
 • 10 dni przed nie można zażywać leków ani ziół fotouczulajacych
 • przed rozpoczęciem terapii nie spożywać alkoholu

Ile zabiegów laserem CO2 jest potrzebnych?

Laser CO2 to bardzo skuteczne urządzenie, jednak często wymaga się kilku zabiegów, aby osiągnąć odpowiedni efekt. Jest to uzależnione od tego, jakie zmiany skórne mają być usunięte, jaki jest ich stan, wielkość i stopień zaawansowania. Dlatego też liczba zabiegów zawsze jest ustalana indywidualnie z klientem.

Jakie efekty daje zabieg laserem CO2?

Idealnie gładka, jędrna skóra bez zmarszczek i przebarwień to efekty, jakie uzyskasz dzięki terapii z użyciem Lasera CO2 w poznańskim Skin-Medic. Pozwala on na trwałe usunięcie problemów skórnych, zredukowanie blizn oraz rozstępów, jak również odmłodzenie skóry.

Kiedy wykonać zabieg laserem CO2?

Jeżeli chcesz pozbyć się zmian skórnych i oznak starzenia, to możesz skorzystać z nowoczesnego lasera CO2. Będzie on skuteczny w przypadku posiadania: przebarwień, blizn potrądzikowych, blizn po urazach, rozstępów, zmarszczek, zwiotczałej skóry, rozszerzonych porów. Laser skutecznie działa także na blizny po oparzeniach, jak również na wiele innych niedoskonałości. Laser Fraxel KESMEDICAL-Dual CO2 to jeden z najbardziej zaawansowanych laserów do odmładzania skóry. Jest doskonały do zabiegów usuwających blizny, rozstępy i zmarszczki. Laser Fraxel Dual CO2 usuwa komórki z powierzchni skóry, skupiając energię na określonym jej obszarze. Pomaga to zmniejszyć widoczność drobnych zmarszczek, plam i innych oznak starzenia. Ponadto powoduje on produkowanie kolagenu przez skórę. Dzięki temu szybko się ona regeneruje.

Obszary zabiegowe lasera CO2

 • Twarz
 • Szyja
 • Dekolt
 • Dłonie
 • Blizny
 • Obszary intymne
 • Rozstępy
 • Skóra pokryta zmarszczkami
 • Miejsca, na których występują przebarwienia

Laser frakcyjny CO2 efekty

Efekty występujące bezpośrednio po zabiegu i utrzymujące się do roku czasu:

wygładzenie
ujędrnienie
napięcie

Przez około 2 miesiące po zabiegu – przebudowa kolagenu na obszarze terapeutycznym. Te efekty utrzymują się około 30 miesięcy (2,5roku)

Zatem po upływie około dwóch lat zalecamy wizytę kontrolną z konsultacją i dalszym planem terapeutycznym Laserem CO2.

Zalecenia pozabiegowe

 • 24 godziny po zabiegu unikać kontaktu obszaru poddanego terapii ze środami czyszczącymi, kosmetykami
 • Do 30 godzin po zabiegu nie nawilżać samodzielnie obszaru zabiegowego
 • W wypadku koniecznej ekspozycji obszaru zabiegowego na działanie promieni UVB – zabezpieczyć filtrem SPF 50 (nie mniejszym)
 • Obszaru zabiegowego nie dotykać bez potrzeby

Laser CO2 Fraxel KESMEDICAL-DUAL – co to za urządzenie?

Laser CO2 Fraxel KESMEDICAL-Dual to nowoczesny laser ablacyjny frakcyjny. Pozwala na wykonywanie wielu rodzajów zabiegów, nawet bardzo zaawansowanych, przy krótkim okresie rekonwalescencji. Dużą jego zaletą jest to, że ma dwie różne długości fali. Dzięki temu można wykorzystać jedną lub drugą – w zależności od tego, co jest problemem. Krótsze fale używane są do tego, aby poprawiać to, co znajduje się w płytszych warstwach skóry. Dotyczy to więc powierzchownych zmian skórnych i problemów. Dłuższe fale stosuje się w przypadkach, które wymagają głębokiego działania oraz bardziej intensywnych działań naprawczych. Laser CO2 jest używany do zabiegów antiaging, ujędrniających, poprawiających kondycję skóry, a także w przypadku usuwania istniejących na skórze zmian, czyli blizn, rozstępów, zmarszczek i wielu innych. Laser złożony jest z głowicy, która wysyła do obszaru objętego zabiegiem wiązkę światła, które działa na tkanki i pobudza je do odnowy, regeneracji, tworzenia włókien kolagenowych. Skóra więc naprawia się niejako sama, ale potrzebuje do tego silnego bodźca, którym jest właśnie laser CO2 z poznańskiego salonu medycyny estetycznej Skin-Medic. To urządzenie jest absolutnie wyjątkowe i radzi sobie nawet ze starymi bliznami czy rozstępami. Jego działanie jest łatwe. W sposób całkowicie kontrolowany za pomocą fal tworzy się mikrouszkodzenia skóry na różnych jej głębokościach (w zależności od problemu). Skóra jest zmuszona do tego, aby aktywować procesy naprawcze i zacząć produkować kolagen. W ten sposób blizny znikają, zmarszczki są redukowane, a sama skóra staje się napięta, młodsza i bardziej jędrna.

Laser CO2 – trwałe efekty

Trwały efekt terapii naszym urządzeniem to jedna z jego największych zalet. Laser CO2 umożliwia usuwanie znamion, blizn i rozstępów na zawsze. Liczba, czas trwania oraz częstotliwość sesji zależy od indywidualnych uwarunkowań oraz budowy blizn i innych niedoskonałości. Podczas planowania serii zabiegów rozmawiamy o tym, jakie efekty chcesz osiągnąć i umawiamy się na konkretne terminy. To, jak wiele zabiegów będziesz potrzebować, zostanie ocenione przy pierwszej konsultacji. Możesz ją również połączyć z pierwszą sesją. Jeżeli szukasz zabiegu, który usunie niedoskonałości i problemy skórne na stałe, to laser CO2 jest idealnym rozwiązaniem! Oczywiście laser CO2 nie będzie zapobiegał powstawianiu wszelkich niedoskonałości. Jest on w stanie wiele z nich usunąć, ale postępujący czas może sprawiać, że kolagen będzie znów wytwarzany w mniejszych ilościach. Nie oznacza to, że zabieg trzeba powtarzać co kilka miesięcy, to kwestia lat, ale warto powracać do lasera CO2, aby cały czas cieszyć się wspaniałą skórą bez przebarwień, rozstępów oraz blizn.

Rezultaty po zabiegu laserem CO2

gładka skóra twarzy kobiety

Rezultaty po zabiegu laserem CO2 można podzielić na natychmiastowe oraz pojawiające się z czasem. Od razu po wykonaniu działań urządzeniem dostrzeżesz lepsze wygładzenie skóry, jej napięcie, ujędrnienie i polepszenie wyglądu. Ten efekt zabiegu laserem CO2 będzie utrzymywał się co najmniej przez rok. W zależności od tego, jaki jest cel zabiegu, wystąpią także inne natychmiastowe zmiany. Jednak to nie wszystkie korzyści – pobudzona skóra będzie się zmieniała z czasem. Nastąpi produkcja kolagenu, zaczną przebiegać procesy regeneracyjne skóry, jej poprawa będzie coraz bardziej wyraźna. Z tygodnia na tydzień będziesz widzieć poprawę. To ogólne rezultaty pozabiegowe, jeśli chcesz wiedzieć więcej i poznać, jak reaguje ciało na konkretne zabiegi, zadzwoń do nas lub przeczytaj więcej informacji.

Laser frakcyjny jak działa?

Laser frakcyjny CO2 jest bardzo skuteczny. Jego działanie jest wielopoziomowe, dlatego też tak bardzo wyróżnia się na tle różnorodnych rozwiązań, jakie są na rynku. Pozwala na odmładzanie skóry, poprawę jej kondycji. Jednak działanie, za jakie jest uwielbiany, to przede wszystkim możliwość leczenia zmian skórnych i usuwania problemów, których nie da się w pełni zniwelować innymi sposobami. Zadowoleni klienci usuwają za jego pomocą blizny, leczą trądzik i przywracają poprawne funkcjonowanie skóry. Urządzenie ma renomę na całym świecie, laser frakcyjny CO2 wielokrotnie był przedmiotem badań. Udowodniono jego wszechstronne działanie i wielość problemów, jakie można dzięki niemu wyeliminować. Laser CO2 w poznańskim Skin-Medic jest nowoczesną aparaturą, która jest obsługiwana przez specjalistów. Jego działanie polega na powodowaniu mikrouszkodzeń skóry, co sprawia, iż rozpoczyna się proces gojenia i intensywnej regeneracji. Ciało jest pobudzone do działania, produkcji kolagenu i naprawy. Mikrouszkodzenia, jakie są powodowane przez laser frakcyjny, są niewidoczne. Jednak znajdują się w skórze i niejako „skłaniają” ją do odnowy. Laser CO2 wykorzystuje naturalne procesy naprawcze organizmu, dzięki czemu efekty są trwałe. Skóra zastępuje zmiany, które są poddane działaniem lasera, nowymi komórkami. Staje się napięta, przebarwienia i uszkodzenia znikają. Dzięki temu jest możliwe usuwanie nawet takich zmian, których nie da się zniwelować poprzez stosowanie innych zabiegów bez użycia skalpela. Nowoczesny laser Fraxel Dual łączy dwie funkcjonalności i umożliwia korzystanie ze standardowego działania, jak i stosowanie dodatkowej fali laserowej o innej długości. To sprawia, że Laser CO2 może być wykorzystywany do szerokiego spektrum działania i pozwala na eliminowanie mnóstwa problemów skórnych.

Na czym polega zabieg laserem CO2?

Skóra poddawana jest działaniem lasera poprzez przesuwanie nim po danym obszarze ciała i naświetlaniem go. Laser CO2 działa na wiele warstw skóry – powierzchowne oraz głębsze. To właśnie dlatego efekty zobaczysz od razu, jednak kolejne będą się pojawiały z czasem. Przez to, że laser będzie prowokował głębsze warstwy skóry do działań regenerujących i zwiększenia produkcji kolagenu. Kolagen jest odpowiedzialny za młodo wyglądającą skórę, a także jej napięcie, sprężystość oraz odbudowę. Dlatego tak ważne jest to, aby pobudzać ją do produkcji kolagenu, gdyż z wiekiem, a także w wyniku chorób czy stresu ten proces zostaje znacznie spowolniony. W zależności od tego, jaki jest problem klienta lub klientki, dobierana jest odpowiednia liczba zabiegów. Po każdym z nich są zauważalne efekty, które będą się pogłębiać na przestrzeni czasu. Można stwierdzić, że planowane rezultaty będą widoczne po około dwóch miesiącach.

Jakie części ciała można poddawać działaniom lasera CO2?

Laser ablacyjno-frakcyjny można wykorzystywać na każdym miejscu ciała. Jego działanie jest bezpieczne, a więc wykonywane są nim zabiegi zarówno na twarzy, szyi, dekolcie, jak i całym ciele – w zależności od umiejscowienia blizn, rozstępów oraz innych zmian skórnych. Nie musi być stosowany na dużych powierzchniach. Jeśli zależy Ci na usunięciu konkretnego, punktowego problemu, to możesz zdecydować się na zastosowanie lasera tylko na czole, skroniach czy innych mniejszych obszarach. Jednak dużo tańsze będzie umówienie się na zabieg laserem CO2 na większe partie ciała – na przykład na całą twarz. Dzięki temu skóra twarzy będzie pobudzona do zmian, a więc cała stanie się bardziej napięta i zdrowsza, a nie tylko drobna jej część. Działanie lasera CO2 można łączyć także z innymi zabiegami, co sprawia, że osiągalne jest uzyskanie jeszcze lepszych rezultatów.

Ile trwa zabieg laserem frakcyjnym CO2?

Czas trwania zabiegu zależy od wielkości obszaru, który jest poddawany działaniu urządzenia. W przypadku mniejszych stref na ciele może być to tylko 10 minut, ale w niektórych przypadkach czas całego zabiegu będzie wynosił kilkadziesiąt minut.

Jak traktować skórę po zabiegu laserem frakcyjnym CO2?

Przez około dwa dni po zabiegu należy przestrzegać określonych zaleceń. W niektórych przypadkach będzie to więcej dni, ale jeśli będzie to konieczne w Twoim przypadku, to poinformujemy Cię o tym podczas zabiegu. Nie należy uciskać i masować obszaru skóry, który jest poddany działaniu lasera CO2. Przez pewien czas zabronione jest opalanie oraz korzystanie z sauny czy basenu. Skóra może być zaczerwieniona, ale będzie to stopniowo znikało. To, jakie kosmetyki mogą być stosowane po zabiegu, będzie ustalane indywidualnie.

Czy istnieją przeciwwskazania?

Zabiegi laserem CO2 nie zawsze mogą być wykonywane. Nie przeprowadzamy ich u kobiet w ciąży oraz karmiących piersią. Ponadto zabronione jest działanie na świeżo opalonej skórze lub u osób, które zażywają na stałe leki o działaniu światłouczulającym. Ponadto nie wykonujemy zabiegów laserem CO2 na skórze, która ma świeże rany lub występuje na niej opryszczka. Jeśli nie wiesz, czy wykonanie zabiegu jest możliwe w Twoim przypadku, to skontaktuj się z nami – odpowiemy na wszystkie pytania.

Laser frakcyjny – dodatkowe informacje

Laser frakcyjny CO2 jest obecnie złotym standardem w laserowym resurfacingu skóry. Służy do usuwania zmarszczek, różnego rodzaju blizn, na przykład potrądzikowych i wielu innych niedoskonałości skóry. Laser Fraxel KESMEDICAL-Dual CO2 to jedna z najlepszych opcji ablacji, jeśli chodzi o leczenie rozstępów, a także nawet starych oraz dawnych blizn. Znajdujące się w naszym gabinecie urządzenie jest jednym z najbardziej zaawansowanych dostępnych laserów. Posiada możliwość przeprowadzania różnorodnych zabiegów. Usuwa przebarwienia skóry oraz wygładza zmarszczki i redukuje blizny, będące na powierzchni skóry. Laser CO2 może być skutecznie stosowany do leczenia blizn potrądzikowych, drobnych zmarszczek i uszkodzeń słonecznych poprzez usuwanie martwych komórek spod powierzchni skóry. Resurfacing laserowy jest często wykonywany w połączeniu z innymi zabiegami, takimi jak mikrodermabrazja lub peelingi chemiczne. Zabieg tym urządzeniem jest bardzo dobry dla osób z uszkodzeniami słonecznymi, zmarszczkami, bliznami potrądzikowymi, rozstępami i plamami starczymi. To urządzenie jest wyposażone w dwa rodzaje laserów. Laser CO2 jest dobrą alternatywą dla zabiegów chirurgicznych.

Jakie problemy skórne usuwa laser frakcyjny?

Laser ten usuwa blizny na skórze spowodowane naturalnym starzeniem się, trądzikiem, wypadkami, poparzeniami. Można dzięki niemu poradzić sobie także ze znamionami. Posiada zdolność selektywnego usuwania blizn – w zależności od ich głębokości. Leczy również rozstępy na dowolnej części ciała. Jedną z najlepszych cech tego lasera jest to, że działa również na osoby o wrażliwej skórze. Laser jest w stanie emitować krótkie impulsy światła, które są dostarczane w głąb skóry. Światło stymuluje produkcję kolagenu i umożliwia powstawanie nowych komórek. Cały proces trwa około 15 minut – może się wydłużać, w zależności od powierzchni skóry, która jest poddawana jego działaniu. Laser CO2 wykorzystuje tryb frakcyjny do usuwania blizn, rozstępów i nierównego kolorytu skóry. Jest to bezpieczna, skuteczna kuracja, którą można stosować do wszystkich odcieni skóry. Może być również stosowany w zabiegach frakcyjnej ablacji w celu profilaktyki starzeniu i poprawy wyglądu skóry.

Laser CO2 – dlaczego warto?

Laser Fraxel CO2 to nowoczesny rodzaj systemu do pielęgnacji skóry, który wykorzystuje technologię lasera frakcyjnego do usuwania blizn, poprawy kolorytu i tekstury skóry oraz leczenia zmarszczek. Można dzięki niemu uzyskać niesamowity efekt odmładzania skóry. Potrafi usuwać zmarszczki, blizny potrądzikowe, rozstępy i wiele innych problemów skórnych, przy minimalnym dyskomforcie.

Laser CO2 to frakcyjny laser do ablacji, który jest również znany jako „złoty standard” w usuwaniu blizn. Różnica między laserami jednoprzebiegowymi a tym laserem frakcyjnym polega na tym, że ma on zdolność docierania do skóry właściwej do 0,5 mm. Oznacza to, że może leczyć obszary głębiej położonej tkanki, dzięki czemu zmiany są zdecydowanie mniej podatne na powrót po leczeniu i często znikają na stałe. Warto zwrócić uwagę na to, że urządzenie, jakim jest Fraxel Dual CO2 to frakcyjny laser ablacyjny, który oferuje maksimum korzyści z zabiegów. Udowodniono, że ten rodzaj lasera wpływa silnie na produkcję kolagenu, co może prowadzić do odmłodzenia skóry poprzez stymulację produkcji tej substancji. Rezultat – gładsza skóra, mniej zmarszczek i wiotkiej skóry. Laser działa poprzez usuwanie mikroskopijnych ilości tkanki z obszaru docelowego. Przez ułamek sekundy emituje wiązkę światła o długości fali odpowiedniej dla danego problemu. Wiązka dociera do konkretnych obszarów skóry i usuwa górne warstwy uszkodzonych lub martwych komórek. Proces ten może zmniejszyć zmarszczki, blizny, trądzik i nierówną pigmentację, jednocześnie stymulując produkcję kolagenu w skórze. Służy nie tylko do usuwania problemów skórnych, ale też odmłodzenia skóry. Zabieg można wykonać w dowolnym miejscu na ciele, ale niekiedy wymaga kilku wizyt, aby uzyskać zauważalne rezultaty.

Laser CO2 Poznań

Laser frakcyjny CO2 KESMEDICAL-Dual to urządzenie do resurfacingu skóry, które może wykonać szereg zadań. Możesz go użyć do poprawy tekstury skóry, usunięcia blizn i pozbycia się rozstępów.

Laser Fraxel KESMEDICAL-Dual CO2 to frakcyjny laser ablacyjny, który może być stosowany do różnych zabiegów skórnych.

Umów się na zabieg laserem CO2, który pomoże Ci na:

 • zmarszczki;
 • wiotkość skóry;
 • blizny potrądzikowe;
 • rozstępy;
 • problemy z kolorytem;
 • i wiele więcej!

Procesy skórne po zabiegu laserem CO2

Tuż po zabiegu możesz dostrzec zmiany, ale prawdziwa rewolucja dopiero się wydarzy! Skóra będzie pobudzona do regeneracji oraz odbudowy. Stopniowo będzie poprawiać się jej wygląd. Zauważysz też zmiany w jędrności oraz napięciu. Laser frakcyjny służy do odmładzania skóry i zapewnia szereg możliwości poprawy jej wyglądu. Usuwanie blizn, rozstępów i poprawa jędrności – wszystko podczas jednego zabiegu! Laser może być stosowany zarówno u mężczyzn, jak i kobiet do wszystkich rodzajów skóry.

Laser CO2 wykorzystuje ciepła w celu zmniejszenia grubości uszkodzonej warstwy tkanki skórnej. To stymuluje produkcję nowego kolagenu, co z czasem spowoduje równomierną teksturę powierzchni. Lasery działają poprzez wykorzystanie intensywnych wiązek światła do nagrzewania i niszczenia tkanki. Laser CO2 Fraxel to laser ablacyjny, który może być używany do różnych zabiegów, w tym: rozstępów, blizn potrądzikowych i blizn chirurgicznych. Laser oferuje również „inteligentny” algorytm, który dostosowuje zabiegi tak, aby były dostosowane do potrzeb każdego pacjenta indywidualnie. Umów się do naszego gabinetu jeszcze dziś!

Kiedy wykonać zabieg laserem frakcyjnym?

Czy wiesz, że jesień jest uważana za „sezon laserowy”? Skóra leczona laserem jest nadwrażliwa na ekspozycję na słońce. Wielu specjalistów zaleca wykonanie zabiegu laserem CO2 w miesiącach jesiennych lub zimowych, kiedy godziny dzienne są krótsze, a większość czasu spędzasz w pomieszczeniach i nie narażasz się na promienie słoneczne. Bez względu na porę roku, w której wykonujesz zabieg laserowy, codziennie noś krem przeciwsłoneczny z ochroną SPF 30 lub wyższe.

Zobacz także inne zabiegi:

Shopping Cart
Scroll to Top