Call Now Button
SKIN MEDIC

Laser SHR Poznań

Zabieg depilacji Laserem SHR

Depilacja laserowa SHR to idealne rozwiązanie, które pozwoli Ci zaoszczędzić czas i pieniądze! Wystarczy kilkanaście minut i kilka sesji, aby pozbyć się włosów. Depilacja SHR pozwala usunąć wszystkie włosy z określonego obszaru ciała. To świetny zabieg dla tych, którzy chcą, aby ich skóra była gładka. Koniec z goleniem, woskiem, depilatorem – nie musisz już mierzyć się z powtarzaniem domowej depilacji, krostkami i zacięciami. Umów się do Skin-Medic i zdecyduj się na depilację SHR!

Depilacja laserowa to jedyne trwałe rozwiązanie problemu niechcianego owłosienia. Zabieg jest szybki, bezbolesny i zapewnia niesamowite rezultaty. W przeciwieństwie do innych metod usuwania włosów, depilacja laserowa SHR może być trwała, szybka i bezbolesna.

Metoda SHR polega na wykorzystaniu intensywnego, pulsacyjnego źródła światła do usuwania niechcianych włosów na ciele. Można to zrobić na dowolnym obszarze, na którym rosną włosy. W tym na twarzy, szyi, plecach, klatce piersiowej, brzuchu, rękach i nogach. Depilacja laserowa SHR w naszym salonie medycyny estetycznej to bezpieczny, komfortowy i skuteczny zabieg. Zapisz się na wizytę i usuń włosy z nóg, pach, okolic bikini i innych miejsc na ciele.

CENNIK

Depilacja laserowa Super Hair Removal SHR

1 zabiegpakiet 4 zabiegów
Wąsik199699
Broda199699
Policzki299999
Szyja299999
Pachy3991499
Ramiona3991499
Przedramiona4991699
Ramiona + przedramiona5991999
Ramiona + przedramiona + pachy6992599
Plecy5991999
Klatka piersiowa5991999
Bikini3991499
Bikini pełne5991999
Pośladki4991699
Łydki5991999
Uda6992599
Łydki + uda7992999
Łydki + uda + pośladki9993599
Pachy + bikini + łydki + uda + pośladki11994599

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czy depilacja SHR jest możliwa latem?

W wielu salonach kosmetycznych wykonują ten zabieg także latem. Jednak z uwagi na to, że powinno się poczekać około dwa tygodnie od momentu opalania i nie należy opalać skóry po zabiegu, to zalecamy wykonywać go poza sezonem letnim. Jeśli chcesz w pełni cieszyć się słońcem, to wykorzystaj pory roku, podczas których nie ma wiele słońca. Idealną porą jest jesień

Jak się przygotować do zabiegu?

Przed zabiegiem nie należy się opalać. Powinno się wydepilować włosy, ale metodą, która nie usuwa cebulek włosa. Zalecamy przede wszystkim tradycyjną metodę usuwania włosów maszynką. Najlepiej zrobić to 2 dni lub dzień wcześniej, aby nie przychodzić na zabieg z podrażnioną skórą. Bezpośrednio przed zabiegiem nie powinno się stosować żadnych kosmetyków. Jeśli chodzi o pielęgnację skóry po zabiegu – w naszym salonie medycyny estetycznej poinformujemy Cię o wszystkim. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, zadzwoń. Z chęcią odpowiemy na każde z nich.

Zalecenia po zabiegu depilacji SHR Poznań

Kilka dni po zabiegu możesz mieć delikatne podrażnienie skóry, która została poddana zabiegowi. Jednak nie dzieje się to u wszystkich – dotyczy to nielicznych przypadków. Nie należy się opalać na wydepilowanej przez laser SHR części ciała, gdyż skóra po usunięciu włosów będzie bardziej narażona na działanie promieniowania słonecznego. Zadbaj o swoją skórę, unikając podrażnień (na przykład podczas golenia). Zaleca się rezygnację z ekspozycji na słońce, stosowanie kremów przeciwsłonecznych na zewnątrz i unikanie przebywania w świetle słonecznym. Nie zalecamy golenia się metodami, które usuwają cebulki włosa. Jeśli między kolejnymi zabiegami zdecydujesz się na przykład na wosk, to następny zabieg nie będzie efektywny. Laser SHR nie będzie mógł zniszczyć cebulek, gdyż zostaną usunięte.

Laser SHR- przeciwwskazania

Laser SHR to doskonała metoda usuwania włosów. Jednak także w tym przypadku istnieją przeciwwskazania. Wśród nich są poważne choroby, jak nowotwór. Nie zaleca się także wykonywania depilacji osobom z epilepsją. Nie depilujemy kobiet w ciąży oraz tych, które karmią piersią. Konieczne będzie także odstawienie leków fotouczulających. Wiele przypadków jest indywidualnych, dlatego też zachęcamy do kontaktu w celu ustalenia, czy depilacja SHR jest u Ciebie możliwa. Zadzwoń, napisz lub omów z nami swoje wątpliwości na konsultacjach.

Opinie o laserze SHR

To właśnie liczne opinie sprawiły, że laser SHR jest tak popularny. Nasze klientki cenią sobie możliwość usunięcia owłosienia zaledwie w ciągu kilku wizyt. Opinie o laserze SHR są bardzo pozytywne i można je zamknąć w kilku określeniach – szybko, efektywnie, bezboleśnie oraz komfortowo. Z depilacji laserem SHR w poznańskim Skin-Medic skorzystało tak wiele zadowolonych osób, że z przyjemnością możemy stwierdzić, iż jest on najlepszą metodą usuwania włosów.

Czym jest depilacja SHR?

depliacja laserowa SHR nogi

SHR to technika depilacji oparta na wykorzystaniu światła i ciepła. Nazywana jest również selektywną depilacją lub depilacją laserem o krótkim impulsie. Specjalista dostosowuje moc działania urządzenia, aby zabieg depilacji był jak najbardziej komfortowy. Depilacja SHR w poznańskim Skin-Medic jest bezpieczna – pracujemy wyłącznie na najlepszych urządzeniach. Dbamy o to, aby żaden nasz klient czy klientka nie odczuwali bólu i mogli zrelaksować się podczas trwałego usuwania włosów. Sam zabieg trwa krótko i jest bezpieczny.

Technologia depilacji SHR to skuteczny, przebadany dermatologicznie oraz efektywny sposób na usuwanie włosów bez bólu. Ta technika stanowi alternatywę dla tradycyjnych metod usuwania włosów, takich jak stosowanie wosku lub golenie. Fale o wysokiej częstotliwości wytwarzają ciepło, które rozprasza się w skórze i nagrzewa włosy. Ciepło powoduje uszkadzanie cebulek włosów, niszczy je – nie pojawiają się nowe włoski. Depilacja SHR, poza wyjątkowymi przypadkami, nie powoduje również skutków ubocznych ani podrażnień, takich jak zaczerwienienie, obrzęk.

Depilacja SHR w poznańskim Skin-Medic jest komfortowa i bezbolesna. Dzieje się tak dlatego, iż częstotliwość impulsów lasera jest o wiele większa (możemy też ją kontrolować), ale ich moc jest słabsza. Z każdym impulsem do włosa dociera więcej energii, która jest w nim kumulowana do momentu zniszczenia go. Dzięki temu zamiast otrzymywać mniej impulsów o ogromnej mocy (co może powodować podrażnienia i poparzenia), to będziesz odczuwała jedynie delikatne impulsy, których moc będzie kumulowana we włosie. Depilacja SHR jest więc metodą, która łączy wygodę z maksymalną efektywnością. Podgrzewa włoski, znajdujące się na dowolnym obszarze ciała, w sposób stopniowy – każdy impuls podgrzewa strukturę włosa bardziej. Właśnie to zapewnia niebywały komfort podczas zabiegu. Nie musisz obawiać się podrażnień, ich ryzyko jest minimalne.

Depilacja SHR:

 • to skuteczna depilacja laserowa dla kobiet i mężczyzn
 • jest bezpieczną metodą, która usuwa włosy na stałe
 • może być stosowana na każdej części ciała
 • działa na wszystkie fototypy skóry (inne metody mogą mieć niską skuteczność w przypadku niektórych fototypów)
 • wyróżnia się bezbolesnością
 • trwa bardzo krótko
 • pozwala usuwać również jasne włosy

Laser SHR jest bezbolesny dla wielu klientów i klientek, niektórzy odczuwają jedynie lekki dyskomfort. Możliwość depilacji SHR bez bólu jest spowodowana tym, iż laser ten ma o wiele słabsze impulsy. Nie oznacza to mniejszej efektywności, gdyż impulsów jest o wiele więcej. Urządzenie generuje ich serię, przy czym każdy z nich zwiększa kumulowaną we włosie i cebulce energię, a w efekcie niszczy całkowicie dany włos. Właśnie dlatego możliwe jest działanie z mniejszą mocą, co znacznie zwiększa komfort zabiegu, a przy tym zmniejsza ryzyko powikłań, zaczerwienienia czy też jakichkolwiek podrażnień.

Efekty depilacji laserem SHR

depilacja SHR ciało

Urządzenie do depilacji SHR bardzo skutecznie usuwa owłosienie z twarzy, szyi, pleców, ramion, pach, klatki piersiowej czy nóg – właściwie to poprzez SHR można usunąć włosy z całego ciała. Ta metoda nie powoduje przy tym bólu i podrażnień. Energia lasera, dostarczana przez to urządzenie, jest pochłaniana przez wodę wewnątrz mieszka włosowego, powodując jego podgrzanie i zniszczenie.

Istnieje wiele zalet zabiegów SHR, jakie sprawiają, że jest to najlepsza metoda w porównaniu z innymi sposobami usuwania niechcianych włosów. Efekty tej techniki są doskonałe. Zarówno czas, jak i koszt potrzebny do pozbycia się włosów tą metodą są mniejsze w porównaniu ze starszymi metodami eliminacji niechcianego owłosienia. Depilacja laserowa SHR stała się jednym z najpopularniejszych zabiegów kosmetycznych na świecie. SHR powoduje trwałe usunięcie włosów poprzez połączenie pulsującego światła i lasera. Pozwala na usuwanie zarówno ciemnych, jak i jasnych włosów. Im ciemniejsze będą, tym depilacja będzie szybsza, jednak ta metoda pozwala także na usuwanie włosów, które mają mało barwnika.

Laser SHR wskazania – dla kogo jest depilacja laserem SHR Poznań?

Laser SHR będzie doskonały dla każdego, kto chce trwale usunąć owłosienie z danego obszaru ciała w sposób komfortowy. Jeśli lubisz uczucie gładkiej skóry, irytuje Cię ciągłe golenie lub powtarzanie zabiegów, do których należy na przykład wosk, to umów się na depilację laserem SHR w poznańskim Skin-Medic. Depilacja jest dla osób każdej płci, o każdym kolorze włosów. Ta metoda pozwala także na usuwanie bardziej jasnych włosów (również blond i rudych), choć jest to nieco trudniejsze, to ten laser to potrafi! Umów się do naszego gabinetu i skorzystaj z tej bezbolesnej metody!

Pierwszy zabieg sprawi, że Twoja skóra będzie lepiej wyglądała. Włosy potraktowane serią impulsów lasera SHR będą wypadały i doświadczysz tego w ciągu dwóch pierwszych tygodni po depilacji. Włosy, które zostaną usunięte, już nie odrosną. Jednak te, które nie znajdowały się w fazie wzrostu podczas zabiegu, będą nieco słabsze. Konieczne będzie powtarzanie zabiegu do momentu uzyskania zadowalającego efektu. Jeden zabieg usuwa około 25-30% włosów, co oznacza, że od gładkiej skóry dzieli Cię jedynie kilka zabiegów!

Procedura depilacji SHR

Depilacja SHR trwa bardzo krótko i przebiega w przyjaznej atmosferze. Na samym początku odbywa się konsultacja. Omawiamy to, jak będzie przeprowadzana depilacja SHR. Sprawdzamy, czy klientka lub klient nie mają żadnych przeciwwskazań. Rozmawiamy o efektach i o tym, jak dużo powtórzeń zabiegu będzie wymaganych u danej osoby na konkretnych obszarach ciała. Następnie skóra jest przygotowywana do zabiegu, wykonujemy go szybko i delikatnie. Później umawiamy się na kolejną depilację i rozmawiamy o pielęgnacji skóry.

Ile zabiegów trzeba zrobić?

To, jak wiele zabiegów potrzebujesz, będzie uzależnione od wielu aspektów. Między innymi od tego, jaki jest kolor Twoich włosów, jak gęste są, a także jak zareagują na laser. Liczba zabiegów zawsze będzie ustalana indywidualnie. Są klientki, którym wystarczy pięć zabiegów, ale inne potrzebują ich dwa razy więcej. Jednak pewne jest to, że po wykonaniu depilacji laserem SHR tyle razy, ile potrzebujesz, będziesz mieć gładką skórę bez włosów. Zabiegi wykonuje się co trzy-cztery tygodnie. Należy wykonywać również zabiegi przypominające, ale nie odbywa się to częściej niż dwa razy w ciągu roku, u niektórych klientów nawet o wiele rzadziej. Wszystko zależy od tego, jak organizm zareaguje. Na to duży wpływ mają hormony.

Łatwa depilacja laserowa

Skin-Medic oferuje szybkie i trwałe depilowanie laserowe określonych części ciała. Dzięki technologii laserowej SHR zabieg jest niebolesny i nie pozostawia blizn, oparzeń ani zaczerwienienia. Depilowanie laserowe jest zaprojektowane tak, aby celować w mieszki włosowe bez uszkadzania otaczającej tkanki.

Skin-Medic – doświadczenie, któremu możesz zaufać

Laser SHR jest urządzeniem zatwierdzonym przez lekarzy i został sprawdzony w niezliczonych badaniach. Każde z nich udowadnia, że jest to doskonała metoda do trwałego usuwania owłosienia. Może być używany do usuwania włosów z dowolnej części ciała, w tym z twarzy i dekoltu. Nasz specjalnie przeszkolony personel będzie z Tobą ściśle współpracować, aby dostosować plan depilacji, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom.

Zaawansowana technologia

Laser SHR jest jednym z najbardziej zaawansowanych laserów dostępnych obecnie na rynku. Zapewnia skuteczne i trwałe rezultaty. Wykazano, że laser SHR jest skuteczny nawet przy ciemnych typach skóry i jasnych włosach. W przeciwieństwie do innych zabiegów, depilacja laserowa SHR jest rozwiązaniem trwałym, bez konieczności wykonywania większej liczby sesji (poza przypominającymi). Włosy z uszkodzonych cebulek wypadają samoistnie po kilku dniach od zabiegu. Zarówno badania kliniczne, jak i opinie klientów wykazały, że nasz zabieg depilacji laserowej SHR jest bezpieczny i skuteczny. To idealne rozwiązanie problemu niechcianych włosów. W naszej klinice pracują doświadczeni i opiekuńczy profesjonaliści, którzy pomogą Ci trwale wyeliminować niechciane owłosienie.

Depilacja SHR – jakie części ciała są depilowane najczęściej?

Najpopularniejszymi obszarami zabiegowymi depilacji SHR są:

 • nogi
 • ramiona
 • twarz
 • plecy
 • okolice bikini

To urządzenie pozwala na depilację nawet najbardziej wrażliwych części ciała, a więc bez względu na to, jaki obszar skóry chcesz pozbawić włosów, to możesz umówić się na komfortowy zabieg w naszym salonie medycyny estetycznej. Interesuje Cię depilacja SHR w Poznaniu? Przyjdź do Skin-Medic!

Depilacja SHR – czy warto?

Ludzie są bardzo ciekawi depilacji laserowej, ale boją się jej spróbować. To prawda, że zabiegi laserowe nie są dla każdego. Są osoby, które mają zbyt poważne przeciwwskazania, aby poddać się zabiegowi lasera. Jednak przeprowadzamy dokładny wywiad i nie wykonamy zabiegu u osób, jakie mają przeciwwskazania. Depilacja laserowa polega na emisji wiązki światła laserowego, która jest pochłaniana przez mieszek włosowy. Światło lasera jest przyjmowane przez pigment we włosach i niszczy je całkowicie. Oferujemy różnorodne usługi upiększające, abyś mogła znaleźć idealny zabieg dla swoich potrzeb. Jeśli szukasz bezbolesnej i długotrwałej depilacji, możemy Ci pomóc. Zależy nam na zapewnieniu najbardziej innowacyjnych i skutecznych zabiegów w bezpiecznym oraz przyjaznym środowisku. Nasz zespół został przeszkolony w zakresie najnowszych osiągnięć technologii laserowej. Golenie się każdego dnia to ból dla wielu osób. Częste golenie oznacza więcej zacięć, podrażnień, więcej czasu spędzonego w łazience. Golenie to duży kłopot. Pozostawia skórę podrażnioną i suchą. Może powodować wrastanie włosków, co w konsekwencji prowadzi do infekcji. Dbanie o swoje ciało nie powinno być tak trudne oraz bolesne. Depilacja SHR to laserowe rozwiązanie do usuwania włosów, które wykorzystuje zaawansowaną technologię, aby szybko pozbyć się niechcianych włosów z górnej wargi, podbródka, nóg, okolic bikini i innych części ciała.

Dlaczego właśnie depilacja SHR?

System depilacji laserowej SHR to najnowocześniejsza, dokładnie przetestowana technologia do usuwania niechcianych włosów – na dobre. Jest najszybszym i najskuteczniejszym sposobem na trwałe pozbycie się owłosienia. Depilacja tradycyjna to czasochłonny proces. Wiele osób szuka sposobów na to, jak całkowicie usunąć owłosienie. Wystarczy od 10 do 25 minut, laser SHR i gotowe. Koniec z goleniem i woskowaniem. Usuwanie niechcianych włosów nigdy nie było prostsze. Dzięki SHR możesz usunąć każdy rodzaj włosów z ciała w ciągu kilku zabiegów. Nasz laser jest bezpieczny. Udowodniono, że jest skuteczny w przypadku wszystkich rodzajów skóry, w tym skóry wrażliwej. Depilacja SHR to nowa forma depilacji laserowej, która jest skierowana tylko na strukturę włosa, a nie na skórę. Zapewnia tym samym trwałe usunięcie owłosienia w zaledwie kilku zabiegach. Bez podrażnień i bólu! Depilacja SHR nie wymaga regeneracji i rekonwalescencji, co oznacza, że klienci mogą natychmiast wznowić codzienne życie. Depilacja laserowa wykorzystuje impulsy światła laserowego do uszkodzenia mieszków włosowych, dzięki czemu ich nowy wzrost nie jest możliwy. Technologia SHR jest bardziej skuteczna w przypadku osób o ciemniejszej karnacji, ponieważ w takich przypadkach światło innych laserów może nie docierać do pęcherzyka (z powodu pigmentacji skóry).

Jak działa SHR?

Docelowo zabiegi SHR mają na celu spowodowanie długotrwałego uszkodzenia mieszków włosowych. To z kolei zapobiega ponownemu odrastaniu włosów. Uwalniane są krótkie i delikatne impulsy energii, które bezpośrednio celują w mieszek włosowy. To sprawia, że depilacja SHR jest skuteczna i nie wymaga wielu zabiegów.

Jak długo trwa jeden zabieg depilacji SHR?

Sam zabieg może zająć nawet pięć minut! Jeśli obszar jest mały, to czas będzie krótki. Zabieg na całą twarz zajmie średnio piętnaście minut. Depilacja SHR całych nóg potrwa zaledwie 30 minut. SHR trwa krótko, a więc zabieg nie wybije Cię z codziennego rytmu dnia. Nie powoduje bólu i podrażnień, a więc możesz wrócić po nim do swoich codziennych obowiązków i przyjemności.

Ile zabiegów będę potrzebować, aby osiągnąć wymagane rezultaty?

Aby trwała depilacja była skuteczna, najczęściej potrzebnych jest około 6 sesji. Jednak wszystko zależy od indywidualnych aspektów. Część naszych klientów osiąga zadowalające efekty już po czterech zabiegach, inni muszą ich wykonać 7 czy 8. Dlatego też podczas pierwszego spotkania omówimy to, jakie obszary ciała będą podlegały depilacji i oszacujemy liczbę zabiegów.

Czy SHR jest bezpieczne?

Na podstawie przeprowadzonych badań klinicznych udowodniono, że SHR jest najbezpieczniejszą metodą usuwania włosów za pomocą światła dla wszystkich rodzajów skóry. Skutki uboczne pojawiają się niezwykle rzadko i nie są problematyczne. Najpopularniejszym wśród nich jest zaczerwienienie skóry. SHR nie uszkadza tkanek, a działa jedynie na włosy. Nie powoduje więc żadnych nieprzyjemnych konsekwencji oraz nie wpływa negatywnie na zdrowie.

Czy SHR może pomóc w przypadku wrastania włosków?

Tak, SHR działa doskonale na osoby, które doświadczają nieprzyjemnego wrastania włosków. Ta metoda depilacji staje się coraz powszechniejsza u wszystkich, których niepożądanym skutkiem tradycyjnego golenia są wrastające włoski i w konsekwencji stany zapalne czy nieestetyczne strupki.

Czy włosy mogą odrosnąć po serii zabiegów SHR?

Zniszczone mieszki włosowe nie będą powodowały odrostu włosów. Jednak możliwe jest to, że po jakimś czasie pojawią się nowe. Dzieje się to w przypadku przechodzenia różnorodnych zmiany hormonalnych, takich jak rozpoczęcie lub zaprzestanie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych, ciąża, menopauza, zmiany leków lub długotrwały stres.

Rewolucja w depilacji, czyli SHR

SHR to skrót od Super Hair Removal. Jest to opatentowana technika trwałej depilacji. SHR posiada ogrom zalet. Depilacja SHR to zabieg, który pozwala osiągnąć najlepsze rezultaty w trwałej depilacji przy najdelikatniejszym i praktycznie bezbolesnym zabiegu. Nawet jaśniejsze lub cieńsze włosy, które wcześniej były trudne lub niemożliwe do usunięcia, mogą być teraz z powodzeniem eliminowane tym nowoczesnym sposobem. SHR to pierwszy zabieg wykorzystujący tak zwaną „metodę w ruchu”.

Zabieg trwałej depilacji jest przyjemniejszy niż dokonywany konwencjonalnymi metodami, a skóra jest o wiele bardziej bezpieczna i mniej narażona na podrażnienia.

Ponieważ ciemniejsza skóra lub jasne włosy nie stanowią już problemu, możesz teraz rozpocząć trwałą depilację nie martwiąc się o te aspekty. Prawie we wszystkich przypadkach można  usuwać nawet włosy blond lub siwe. To samo dotyczy różnych rodzajów skóry.

Wydepilowane przez metodę SHR włoski pozostają w skórze po zabiegu i w zależności od okolicy ciała wypadają w ciągu kolejnych dni. Pomyślnie zniszczony mieszek włosowy nie jest już w stanie wytwarzać nowych włosów. Aby zapewnić trwałe usunięcie owłosienia, należy przygotować się na kilka sesji, wykonywanych w odstępach co około 4 tygodnie. Powtórzenie zabiegu jest konieczne, gdyż tylko te włosy, które są w fazie wzrostu mogą być skutecznie usunięte.

W badaniach i testach długoterminowych SHR wykazano wybitny sukces tej metody trwałej depilacji w porównaniu z innymi systemami. Ponadto stosowany przez Skin-Medic laser SHR do trwałego usuwania owłosienia jest z powodzeniem stosowany w najlepszych klinikach na całym świecie.

SHR w Poznaniu

Depilacja laserowa SHR to bezpieczny, skuteczny i powszechnie stosowany zabieg, zapewniający optymalne rezultaty w usuwaniu niechcianego owłosienia. Lasery działają poprzez dostarczanie intensywnej wiązki światła, która jest pochłaniana przez skórę. Światło to jest zamieniane na ciepło i jest pochłaniane przez docelowe komórki, nie wpływając na otaczającą tkankę. Depilacja SHR polega na wysyłaniu impulsów o mniejszej nocy oraz większej częstotliwości. Dzięki temu następuje stopniowe podnoszenie temperatury włosów, a nie natychmiastowe. To sprawia, że skóra nie jest drażniona podczas zabiegu, a jednocześnie jest on niezwykle skuteczny. Kilka zabiegów sprawi, że nie będziesz przejmować się włosami, krostkami, podrażnieniami… Przyjdź do Skin-Medic i umów się na depilację SHR!

Depilacja laserowa SHR Poznań – podsumowanie

Depilacja SHR to technika polegająca na usuwaniu niechcianych włosów za pomocą lasera. Wiązka lasera jest wycelowania w melaninę w mieszkach włosowych, energia z lasera podgrzewa mieszki włosowe i niszczy je. Zapobiega to dalszemu wzrostowi włosów. Jedynym minusem tej metody jest to, że może zająć nawet 10 sesji, aby całkowicie usunąć wszystkie niechciane włosy. Jednak w Twoim przypadku może być potrzebnych o wiele mniej zabiegów. Główną zaletą SHR jest to, że działa na każdy rodzaj i kolor skóry. Wiązka lasera przenika przez skórę i swoim ciepłem lub światłem niszczy mieszki włosowe. Laser emituje impulsy światła, które są pochłaniane przez ciemny pigment, niszcząc mieszki tak, że nie mogą już wytwarzać nowych włosków. Jest to zabieg bezpieczny, który można stosować na wiele części ciała, w tym na nogi, ramiona, pachy, plecy i okolice bikini. SHR jest dostępny dla mężczyzn i kobiet. Wyniki zabiegów mogą się różnić w zależności od indywidualnych cech, takich jak wiek, rodzaj skóry, długość wzrostu włosów, stan zdrowia i geny. Jednak depilacja SHR wciąż pozostaje najskuteczniejszym sposobem na pozbycie się włosów.

Zobacz także inne zabiegi:

Shopping Cart
Scroll to Top