Call Now Button
SKIN MEDIC

Zabiegi dla mężczyzn

mężczyzna

Polecane

Medycyna estetyczna dla mężczyzn

Przeżywająca swój największy rozkwit dziedzina medycyny estetycznej oferuje szereg rozwiązań oraz zabiegów adresowanych nie tylko do kobiet, ale również do mężczyzn. Współczesne trendy dotyczące zdrowego trybu życia i dbania o wizerunek ciała przestały być tabu i coraz więcej osób, w tym Panów, zainteresowanych jest kuracjami estetycznymi. Medycyna estetyczna dla mężczyzn coraz bardziej się rozwija i oferuje nie tylko standardowe zabiegi, ale także takie, które są tworzone specjalnie dla mężczyzn

Zabiegi estetyczne dedykowane mężczyznom

W klinice Skin-Medic w Poznaniu możesz skorzystać z bogatej oferty peelingów medycznych, np. kwasy owocowe AHA, Vitamina C + kwas ferulowy lub PQ AGE. Złuszczanie naskórka za pomocą kwasów nie tylko poprawia natlenienie, ale także wyrównuje koloryt oraz nadaje skórze jasny i zdrowy wygląd. Jeśli zależy Ci na poprawieniu napięcia skóry warto rozważyć soft lifting, terapię kolagenową LINERASE, Tixel 2, czyli nieinwazyjne kuracje mające za zadanie odmłodzić wizerunek twarzy, poprzez zredukowanie niechcianych zmarszczek. Natomiast w nadmiernej utracie włosów pomocna okaże się mezoterapia wykorzystująca iniekcje do podskórnego podawania niezbędnych substancji aktywnych, stymulujących cebulki do porostu włosów.

Medycyna estetyczna dla mężczyzn – indywidualne podejście

Zdajemy sobie sprawę, że cera każdego mężczyzny wymaga indywidualnego traktowania, dlatego zespół naszych specjalistów składa się z doświadczonych i wysoko wykwalifikowanych lekarzy medycyny estetycznej. Skóra mężczyzny narażona jest na wiele szkodliwych czynników zewnętrznych oraz uszkodzenia mechaniczne. Panowie, którzy systematycznie golą swoją twarz, powinni stosować kompleksową pielęgnację, która pozwoli skórze twarzy na całościową regenerację. Często stosowanie kosmetyków do domowego użytku okazuje się nieskuteczne. Wtedy warto zwrócić się do renomowanej kliniki, żeby właściwie zadbać o swoją skórę i zachować zdrowy oraz świeży wygląd. Być może spostrzegłeś, że na Twojej twarzy pojawiły się zmarszczki i nie wiesz za bardzo, co z nimi zrobić? Próbowałeś poradzić sobie z tym problemem samodzielnie, ale nie osiągnąłeś oczekiwanych rezultatów? Nasi specjaliści służą pomocą i z chęcią odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania. Możesz umówić się na wizytę konsultacyjną, podczas której otrzymasz wszystkie niezbędne informacje na temat pielęgnacji skóry mężczyzn. Dodatkowo nasz specjalista zbada Twoją skórę i wskaże te obszary, z jakimi medycyna estetyczna może poradzić sobie w efektywny sposób.

Skuteczne zabiegi dla mężczyzn

Klinika Skin-Medic w Poznaniu oferuje szeroki wachlarz zabiegów skrojonych na miarę potrzeb współczesnego mężczyzny. Oferujemy kuracje estetyczne, które dogłębnie nawilżają skórę, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że ma to kluczowe znaczenie w zahamowaniu procesów starzeniowych, będących efektem upływu czasu. Pojawiające się przebarwienia są także efektem tego procesu, ale za pomocą indywidualnie dobranych zabiegów można sobie doskonale poradzić z tym problemem. Innym czynnikiem wpływającym na obecność brązowych plamek jest kontakt tkanki skórnej z promieniami UV, które wzmacniają pigmentację w niektórych miejscach. Przyczynia się to również do powstawania zmarszczek, ponieważ nadmiernie wysuszona skóra staje się wiotka. Najważniejsze, że w przypadku dojrzałej skóry jest działanie kompleksowe. I w taki właśnie sposób działa klinika Skin-Medic w Poznaniu. Zależy nam przede wszystkim na działaniu przyczynowym a nie objawowym. To jedyna droga do skutecznej rewitalizacji skóry i na zapewnienie jej rewelacyjnego wyglądu przez długie lata.

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Jak się przygotować do pierwszej wizyty?

Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad wizytą w naszej klinice albo czujesz się tym faktem skrępowany, to pragniemy Cię zapewnić, że nasi profesjonaliści zapewnią Tobie taką opiekę, na jakiej najbardziej Ci zależy. Będziesz mógł porozmawiać o wszystkich wątpliwościach, które przyjdą Tobie do głowy. Na pierwszą wizytę możesz również wziąć kosmetyki, które stosujesz na co dzień. Dzięki temu udzielimy Tobie informacji, czy są najlepsze dla Twojej cery. Nie wiesz, jaki zabieg wybrać? Powiedz nam, z jakimi problemami się borykasz, a my zaproponujemy Ci najlepsze rozwiązania!

Shopping Cart
Scroll to Top