Zmagasz się z problemem dotyczącym własnego wyglądu?
Przedstawiamy rozwiązania!

Skorzystaj z wyszukiwarki.

Asymetria ust

Asymetria ust

Pełne wargi o symetrycznym kształcie to bez wątpienia ogromny atuty urody kobiecej. Niestety nie wszystkie panie mają takie usta z natury.

Szczegóły »
Blizny

Blizny

Blizny to szczególne znaki na skórze, które pojawiają się po uszkodzeniu skóry właściwej, kiedy to miejsce, w którym została przerwana integralność tkanki, zostaje następnie zastąpione za pomocą tkanki łącznej.

Szczegóły »
Brak jędrności ciała

Brak jędrności ciała

Ciało jędrne to ciało zwarte ze skórą dobrze odżywioną i nawilżoną, sprężystą, elastyczną. By utrzymać ciało w takiej formie należy o siebie odpowiednio dbać.

Szczegóły »
Brukowana broda

Brukowana broda

Charakterystyczną cechą brukowanej brody jest marszczenie się skóry w czasie napinania mięśni, tworząc efekt nieregularnego pofalowania, co nie wygląda estetycznie.

Szczegóły »
Bruksizm

Bruksizm

Bruksizm objawia się nadmiernym zaciskaniem zębów oraz zgrzytaniem zębami. Jeszcze do niedawna problem ten zrzucano wyłącznie na karb problemów ze zgryzem oraz uważano go za objaw zaburzenia snu.

Szczegóły »
Bryczesy

Bryczesy

Bryczesy to popularna nazwa na nawis skórny w obrębie ud. Najczęściej jest on widoczny na ich wewnętrznej stronie. Zwykle to właśnie tam zbiera się tkanka tłuszczowa.

Szczegóły »
cellulit

Cellulit

Cellulit to zmora wielu kobiet. To nieprawidłowe rozmieszczenie tłuszczu w tkance podskórnej, które jest charakterystyczne tylko i wyłącznie dla kobiet.

Szczegóły »
Chomiki, opadający owal

Chomiki / opadający owal

Opadający owal twarzy zwykle dotyczy osób około 40. roku życia, jednak ze względu na podatność genetyczną oraz styl życia ten mankament urody może pojawić się wcześniej.

Szczegóły »
Drugi podbródek

Drugi podbródek

Pięknie zarysowany owal twarzy w pewnym wieku zwyczajnie może się zmienić. Pojawia się drugi podbródek, który jest zmorą kobiet niekoniecznie mających otyłość lub nadwagę.

Szczegóły »
Małe usta

Małe usta

Istnieje wiele możliwości powiększenia i skorygowania kształtu małych ust. Najpopularniejszym z nich jest wypełnienie kwasem hialuronowym.

Szczegóły »
nadmiar masy ciała

Nadmiar masy ciała

Nowoczesne zabiegi medycyny estetycznej pomagają w skutecznej walce z nadprogramowymi kilogramami, pozwalając na wyrzeźbienie sylwetki w sposób szybszy i bez zbędnego wysiłku.

Szczegóły »
Nadpotliwość

Nadpotliwość

Nadpotliwość to zbyt wysoka aktywność gruczołów potowych, zlokalizowanych tak naprawdę w różnych częściach ciała. Niektóre osoby nadmiarowo pocą się w okolicach stóp, pod pachami, na plecach, w okolicach twarzy, na przykład czoła.

Szczegóły »
Nawis skórny

Nawis skórny

Nawis skórny jest efektem zwiększonej wiotkości skóry. Ona z kolei jest bezpośrednio związana ze spadkiem zawartości kolagenu i elastyny w skórze.

Szczegóły »
Pelikany

Pelikany

Pelikany to powszechnie używana nazwa na obwisłe ramiona. Przypadłość ta dotyka wielu osób i zwykle wiąże się z utratą elastyczności skóry lub z nadmiarem tkanki tłuszczowej.

Szczegóły »
Przebarwienia, melazma

Przebarwienia / melazma

Rozległe przebarwienia na całej twarzy to inaczej melazma lub ostuda. To ciemne placki na skórze twarzy, które najczęściej pojawiają się na tych fragmentach, które są najbardziej wysunięte w stronę słońca.

Szczegóły »
rozstępy

Rozstępy

Rozstępy związane są z tym, że skóra jest mało elastyczna i rozciągliwa. Nie nadąża ona za powiększającym się ciałem, przez co dochodzi do rozerwania jej struktur i pojawienia się fioletowych i czerwony pręg.

Szczegóły »
Rozszerzone pory

Rozszerzone pory

Rozszerzone pory to nic innego jak powiększone ujścia gruczołów łojowych na skórze, które obserwuję się jako wgłębienia i dołki. Najczęściej pojawiają się one u osób mających skórę tłustą, mieszaną, skłonną do świecenia się.

Szczegóły »
trądzik

Trądzik

Trądzik jest sporym problemem głównie wśród młodzieży. Pojawia się wraz z dorastaniem i może sprawić wiele przykrości. Często prowadzi do kompleksów. Nie powinniśmy się niczego wstydzić, każdy z nas to przechodzi. Jedni bardziej, drudzy mniej, ale ten problem spotyka każdego. Skąd bierze

Szczegóły »

Trądzik pospolity

Trądzik pospolity to przypadłość, która dotyka głównie młodzież przechodzącą trudny okres dojrzewania. Rozpoznanie trądziku nie jest trudne i składa się na niego kilka charakterystycznych objawów.

Szczegóły »
trądzik różowaty

Trądzik różowaty

Trądzik różowaty to choroba o charakterze przewlekłym i zapalnym. Objawia się zaczerwienieniem i zmianami w postaci krostek na czole, policzkach, nosie i brodzie.

Szczegóły »
Zapadnięte oczy

Zapadnięte oczy

Oczy otoczone sińcami, opuchnięte, która wyglądają na małe i zapadnięte w twarz, to jeden z częstych mankamentów urody, który może pojawić się u osób w starszym wieku.

Szczegóły »
zmarszczki

Zmarszczki

Zmarszczki to nic innego jak głębokie lub płytkie bruzdy, które pojawiają się na skórze ze względu na to, że starzeje się ona, ponieważ wraz z wiekiem zmieniają się możliwości jej regeneracji i odbudowy.

Szczegóły »
zmniejszanie obwodu ciała

Zmniejszanie obwodu

Współczesne zabiegi medycyny estetycznej pozwalają rzeźbić sylwetkę bez zbędnego wysiłku, z ogromną skutecznością, dając naprawdę trwałe efekty.

Szczegóły »
Zadzwoń
+48 61 61 00 120
Zadzwoń
Przewiń do góry