Wolumetria Twarzy

Wolumetria twarzy, brody, policzków i żuchwy Poznań

Zadbaj o swój wygląd i spraw, aby Twoja twarz prezentowała się tak, jak Ty tego chcesz. Postaw na innowacyjny, w pełni sprawdzony i bezpieczny zabiegu wolumetrii twarzy, dzięki któremu realnie wpłyniesz na kształt Twojej brody, policzków, żuchwy, jak i całej twarzy. Pozwoli Ci on na korektę owalu twarzy, podkreślenie Twoich mocnych stron, a także delikatne zatuszowanie tego, czym akurat nie chcesz się chwalić. Już teraz udaj się do naszego gabinetu w Poznaniu i zapisz się na korektę wyglądu Twojej twarzy, która jest szybka, profesjonalna oraz bezpieczna.

Jeśli pragniesz, aby skóra Twojej twarzy, szyi, głowy, a nawet dekoltu odzyskała dawny, młody wygląd – koniecznie postaw na zabieg mezoterapii igłowej wykonywanej w naszym profesjonalnym gabinecie. Już teraz zarejestruj się na wizytę w naszej klinice w Poznaniu i zyskaj pewność, że Twoja skóra otrzyma to, na co zasługuje. Dzięki temu zabiegowi pozwolimy Ci w skuteczny sposób pozbyć się zmarszczek oraz worów pod oczami. Pomożemy Ci w walce z cellulitem i rozstępami, a przede wszystkim zadbamy o to, aby Twoja skóra otrzymała wszystkie najważniejsze składniki odżywcze. Zadbaj o swoją cerę już dziś! Pierwsze efekty będące wynikiem mezoterapii igłowej zobaczysz już po odbyciu jednego zabiegu.

 

Postaw na bezinwazyjną wolumetrię twarzy i spraw, aby Twoja twarz wyglądała dokładnie tak, jak tego chcesz.

Wybierz bezpieczny zabieg, który poprawi wygląd Twojej twarzy bez użycia skalpela.

Jej zalety to:

Skuteczność

wystarczy zaledwie 1 wizyta, podczas której poprawisz wszystko, czego tylko chcesz

Wygoda

proste nakłucia, bez użycia skalpela będą dla Ciebie praktycznie niewyczuwalne

Bezpieczeństwo

sprawdzone i sterylne warunki zapewnią Ci 100-procentową ochronę

Wolumetria twarzy – jakie efekty dzięki niej osiągniesz?

 • Przywrócisz właściwy owal twarzy.
  Kwas hialuronowy doskonale wymodeluje kształt Twojej twarzy, zapewniając Ci efekt, jakiego pożądasz. Bez żadnej ingerencji chirurgicznej, skorygujesz swoją twarz tak, jak tego sobie życzysz – uwypuklając to, co masz najpiękniejsze, a także skrzętnie ukrywając wszelkie niedoskonałości.
 • Poprawisz kształt swojego nosa, ust oraz kości policzkowych.
  Zabieg pozwoli Ci również na swobodną korektę innych elementów Twojej twarzy. Dzięki niemu zarówno Twój nos, usta, jak i kości policzkowe zostaną uwydatnione i poprawione. A wszystko zapewni Ci efekt pięknej, sprężystej i całkowicie odmienionej twarzy.
 • Odżywisz i odmłodzisz skórę swojej twarzy.
  Warto pamiętać, że kwas hialuronowy to nie tylko świetny środek do korekty wyglądu. Jest to również doskonała substancja, które nawilża i odpowiednio odżywia skórę sprawiając, że jest ona zdrowsza i może pochwalić się dużo lepszą kondycją.
 • Będziesz wyglądała dokładnie tak, jak chcesz.
  Wynikiem tego prostego i szybkiego zabiegu będzie Twoje pełne zadowolenie, czyli posiadanie wyglądu, o jakim zawsze marzyłaś.

Co czeka Cię podczas zabiegu wolumetrii twarzy?

Twoja skóra zostanie poddana serii, subtelnych, a zarazem prawie niewyczuwalnych nakłuć. W ich wyniku, do Twojej skóry zostanie zaaplikowany kwas hialuronowy, którego zadaniem (w zależności od Twojego życzenia) będzie korekta odpowiednich miejsc na Twojej twarz: policzków, żuchwy, brody itp.

Całość przebiegnie szybko, a rezultaty zobaczysz praktycznie od razu po zakończeniu zabiegu wolumetrii twarzy.

Efekty zabiegu będą utrzymywały się przez kilka miesięcy, a po ich upływie będziesz mogła ponownie potworzyć zabieg. Wszystko po to, aby Twój świetny wygląd cieszył Cię tak długo, jak tego chcesz.

W prezencie przekażemy Ci wskazówki oraz porady, które z powodzeniem wykorzystasz, aby pielęgnować swoją skórę i dbać o jak najdłuższe utrzymywanie efektów.

Zadzwoń
+48 533 100 858
Zadzwoń
Przewiń do góry