Nici rewitalizujące COG Poznań

Nici COG, BARB Haczykowe Liftingujące

Wybierz sposób, który pozwoli Ci na odmłodzenie Twojej skóry oraz usunięcie z niej większości mankamentów. Postaw na działanie nici rewitalizujących typu COG, które skutecznie poprawią owal Twojej twarzy, wygładzą zmarszczki, rozjaśnią skórę, a nawet zwężą Twoje pory. Dodatkowo, zadbają o zahamowanie procesów starzenia – podnosząc Twoje powieki i realnie odmładzając całą skórę. Jak najszybciej udaj się do naszego gabinetu w Poznaniu i zapisz się na zabieg.

 

Wybierz nici rewitalizujące COG i spraw, aby Twoja twarz wyglądała tak, jak tego chcesz.

Postaw skuteczną metodę, która odmłodzi i poprawi owal Twojej twarzy.

Jej zalety to:

Skuteczność

wystarczy 1 zabieg w naszym gabinecie, a jego efekty zobaczysz już po kilku dniach

Komfort

miejsce nakłucia zostanie znieczulone, dzięki czemu nie odczujesz praktycznie żadnego dyskomfortu

Bezpieczeństwo

sterylne warunki i najlepsze środki zapewnią Ci pełną ochronę

Nici COG – jakie efekty dzięki nim osiągniesz?

  • Wymodelujesz i poprawisz swoją twarz.
    Innowacyjność tej metody pozwoli Ci na bardzo skuteczne modelowanie kształtu Twojej twarzy. Specjalne haczyki umieszczone na nici tworzą swego rodzaju stelaż, dzięki któremu uzyskasz trwały efekt, o jakim zawsze marzyłaś.
  • Skutecznie zwalczysz procesy starzenia.
    Nici COG są doskonałą bronią w walce z procesami starzenia się skóry. Dzięki ich działaniu realnie wpłyniesz na odmłodzenie Twojej skóry, zwężenie znajdujących się w niej porów, a także rozjaśnienie jej barwy. Dodatkowo, ich zastosowanie pozwoli Ci zwalczyć inne oznaki starzenia – takie jak: efekt opadniętych powiek oraz tzw. chomików, czy chociażby wygładzenie zmarszczek.
  • Będziesz piękna – tak po prostu!
    A wszystko to sprowadzi się do jednego i zarazem najważniejszego efektu, na którym zależy Ci w szczególności – młodej, pięknej i zdrowo wyglądającej twarzy. Zabieg przy użyciu nici COG sprawi, że będziesz czuła się lepiej i po prostu będziesz szczęśliwa.

Nici rewitalizujące - co czeka Cię podczas zabiegu?

Pod wybranym fragmentem Twojej skóry, znajdzie się specjalna nić typu COG. Jej aplikacja zostanie wykonana za pośrednictwem specjalnej strzykawki oraz mikroskopijnej igły. Dodatkowo, w celu zapewnienia Ci jak największego komfortu oraz wygody, miejsce nakłucia zostanie odpowiednio znieczulone za pomocą specjalistycznego preparatu.

W zależności od miejsca działania, zabieg ten może potrwać od kilkunastu do nawet kilkudziesięciu minut. Pierwszymi efektami zabiegu przy użyciu nici rewitalizujących COG zaczniesz się cieszyć po kilku dniach – gdy tylko zaczną one działać.

Na koniec, wręczymy Ci pełen pakiet wartościowych informacji oraz innych cennych wskazówek, które pomogą Ci zmaksymalizować efekt przeprowadzonego zabiegu oraz zadbać o to, aby Twój wygląd utrzymał się jak najdłużej.

Przewiń do góry Call Now Button