Call Now Button
SKIN MEDIC

Depilacja laserowa IPL w Poznaniu

Depilacja laserowa IPL Poznań

Depilacja laserowa IPL jest coraz bardziej rozpoznawalna. Polega na emitowaniu przez urządzenie wiązki światła o zmiennej długości fal.

Depilację IPL potocznie nazywa się laserową, choć to lampa polichromatyczna, która emituje szerokie spektrum fal świetlnych o różnej długości, a nie skupioną wiązkę światła laserowego. W ten sposób IPL działa na większy obszar skóry.

Marzeniem wielu kobiet jest piękna, gładka skóra bez włosków i innych niedoskonałości. W zależności od typu skóry, rodzaju włosków, miejsca i sposobu depilacji trzeba ją powtarzać co kilka dni lub nawet codziennie. Marzysz o depilacji szybkiej, bezbolesnej i przede wszystkim trwałej? Z pomocą przychodzi technologia. Możesz zapomnieć o maszynkach, kremach i wosku dzięki depilacji laserowej IPL!

Ciesz się efektem gładkiej skóry bez podrażnień i bólu na długi czas. Jeżeli zastanawiasz się nad zmianą metody depilacji, to zapisz się na zabieg depilacji IPL w poznańskim gabinecie Skin-Medic przez naszą stronę internetową!

Chcesz pozbyć się włosów i interesuje Cię zabieg IPL? Zadzwoń do nas, napisz lub od razu umów się na pierwszą wizytę przez naszą stronę internetową! Depilacja IPL w Poznaniu w Skin-Medic to bezbolesny, skuteczny i przyjemny zabieg, który sprawi, że pozbędziesz się całkowicie włosów na wybranych przez Ciebie obszarach skóry!

Umów się już teraz lub przeczytaj więcej o depilacji IPL w Poznaniu. Gabinet Skin-Medic to precyzja zabiegów, doskonała opieka i skuteczność. Zachęcamy do kontaktu.

depilacja laserowa IPL nóg Poznań
depilacja laserowa IPL pach Poznań

CENNIK

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Kiedy najlepiej zdecydować się na depilację IPL?

Najlepszą porą roku na zabieg IPL jest jesień – po depilacji nie powinno się wystawiać skóry na działanie słońca. Właśnie dlatego zdecydowanie odradza się usuwanie włosów metodą IPL podczas lata oraz wiosny. Jeśli chcesz zdecydować się na depilację IPL w poznańskim Skin-Medic zimą, to oczywiście jest taka możliwość. Miej jednak na uwadze, iż potrzebne będzie kilka zabiegów i może nie wystarczyć czasu, aby wykonać je wszystkie przed latem.

Czy podczas zabiegu IPL można usunąć włosy z kilku partii ciała?

Oczywiście, depilację IPL można wykonywać na wielu partiach ciała podczas jednej wizyty. Czas trwania zabiegu będzie wtedy dłuższy, ale jednoczesna depilacja wielu partii ciała jest korzystniejsza finansowo, a także czasowo. Decydując się na depilację kolejnych części ciała jedna po drugiej, znacznie rozciągniesz to w czasie.

Czy depilacja IPL może być wykonywana podczas miesiączki?

Depilację IPL można przeprowadzać podczas miesiączki. Należy jednak pamiętać o tym, iż w tym czasie jest niższy próg bólu i większa wrażliwość, a więc możesz odczuwać wtedy dyskomfort. Nie wykonujemy depilacji IPL podczas miesiączki jedynie okolic bikini.

Depilacja IPL – dlaczego warto?

Depilacja z wykorzystaniem lampy IPL to jeden z najszybszych rodzajów usuwania włosów w gabinetach medycyny estetycznej. Zabieg trwa krótko, ponieważ IPL działa na duże obszary i nie trzeba kierować go kawałek po kawałku, punktowo. Warto zwrócić uwagę na to, iż usuwanie włosów metodą IPL jest jedną z najdelikatniejszych form depilacji. Może powodować dyskomfort, szczególnie u osób z niskim progiem bólu, ale nie będzie to uciążliwe tak, jak przy depilacji woskiem czy innymi metodami. Ogromną zaletą tego rodzaju depilacji jest to, iż możliwe jest trwałe usunięcie wszystkich włosów po serii zabiegów. Ich liczba jest uzależniona od indywidualnych aspektów, jednak zazwyczaj jest to od 5 do 8 powtórzeń. Kolejnym argumentem, przemawiającym za tym rodzajem depilacji jest to, że dzięki IPL można usunąć włosy z całego ciała. Depilacja laserem IPL w poznańskim Skin-Medic sprawi, że będziesz mieć gładką skórę, której już nigdy nie będziesz musiała golić – wystarczą zabiegi przypominające. Koniec z wydawaniem pieniędzy i marnowaniem czasu na depilację domową. Wykonaj u nas serię zabiegów i nie martw się już o depilację!

Depilacja laserowa IPL jest bezbolesna i pozwala na stopniowe pozbywanie się owłosienia z wybranych części ciała. Barwnik włosów zostaje podgrzewany, a cebulka włosa zostaje zniszczona. Przed zabiegiem należy ogolić miejsce, które ma być poddawane depilacji. Dzięki temu podczas procesu nie będziesz odczuwać bólu, a jedynie ciepło. Jeśli pozostawisz na skórze włoski, to będą one się paliły – może to powodować oparzenia i ból. Usuń włoski poprzez golenie maszynką, nie decyduj się na wosk lub depilator, gdyż cebulki muszą pozostać w skórze. Ich usunięcie sprawi, że IPL nie będzie miał na co działać. Depilacja IPL może odbywać się w całkowitym komforcie, należy jedynie odpowiednio przygotować się do zabiegu. Dlatego też jest to jedna z najlepszych metod, aby dokonywać depilacji w miejscach, w których skóra jest najbardziej wrażliwa (w strefie bikini lub na pachach).

Całkowite usunięcie włosków poprzez depilację IPL w poznańskim Skin-Medic jest możliwe po serii zabiegów. To, jak wiele ich potrzeba, jest uzależnione od rodzaju owłosienia. Stopniowo wydłuża się czas pomiędzy kolejnymi depilacjami i osiąga się całkowicie gładką skórę – bez podrażnień. Wystarczy później dokonywać zabiegów przypominających, które będą wykonywane raz na kilka miesięcy. Wtedy można cieszyć się absolutnym brakiem włosów przez cały czas!

Największe zalety depilacji IPL to:

  • Możliwość całkowitego usunięcia wszystkich włosów;
  • Krótki czas zabiegu;
  • Bezbolesność lub niewielki dyskomfort;
  • Wysokie bezpieczeństwo;
  • Wygoda;
  • Utrzymanie efektu wymaga wyłącznie rzadkich zabiegów przypominających;
  • Nieinwazyjność.

Depilacja IPL a inne metody – porównanie

Jest wiele sposobów na pozbycie się włosów. Najczęściej wybierane jest tradycyjne golenie, ale część kobiet decyduje się też na wosk lub depilator. Ze wszystkich tych sposobów, to właśnie depilacja IPL jest najskuteczniejsza. Może się wydawać, iż to dużo bardziej kosztowna metoda na usunięcie włosków, ale nie jest to prawdą. Korzystając z maszynek czy wosku wydaje się mniejsze pieniądze, ale dużo częściej i to przez cały czas. Zabieg depilacji IPL jest droższy, ale wykonuje się go tylko kilka razy, a później wystarczą sesje przypominające. Podliczając koszty tych sposobów depilacji, które ponosi się przez kilka lat, można z łatwością stwierdzić, że depilacja IPL jest najtańsza i najbardziej skuteczna, gdyż pozbawiona bólu. Ponadto to ekologiczne działanie, ponieważ nie generuje się śmieci – używanie maszynek to produkcja ogromnych ilości plastiku. Warto zwrócić uwagę na to, że włoski po standardowych metodach odrastają bardzo szybko. Przy wyborze wosku golenie jest rzadsze, ale wymaga powtarzania tego zabiegu cały czas, depilacja IPL to całkowite pozbycie się włosów. Ta metoda gwarantuje również oszczędność czasu – standardowa depilacja trwa długo, trzeba ją powtarzać i w efekcie marnuje się niezwykle dużo cennych minut. Załóżmy, że golenie maszynką trwa około 40 minut i odbywa się dwa razy w tygodniu – w perspektywie roku traci się na to około 64 godziny! Depilacja IPL to zabieg, który nieco trwa, ale wykonuje się go coraz rzadziej, a następnie raz na kilka miesięcy – oznacza to ogromną oszczędność czasu!

Poza tym należy bardzo uważać podczas tradycyjnej depilacji Możliwe jest uszkodzenie skóry, a w efekcie powstawanie nieestetycznych blizn lub nawet pojawienie się infekcji rany. Odrastające włoski mogą powodować swędzenie, krostki, stany zapalne mieszków włosowych. Zdecydowanie lepiej sprawdza się mniej inwazyjna metoda, jaką jest depilacja IPL.

Jak działa laser IPL i jak wygląda depilacja IPL w poznańskim Skin-Medic?

Depilacja IPL nie trwa długo, gdyż działa na duży obszar skóry. Oczywiście, ilość czasu zależy od powierzchni skóry, która będzie depilowana. Wiązka światła jest nakierowywana na obszar, jaki ma być wydepilowany. Działa na barwnik, jaki znajduje się we włoskach i niszczy ich cebulki. Dzięki temu włosy nie odrastają – może się to wydarzyć po dłuższym czasie od zakończenia serii, ale przed tym skutecznie chronią zabiegi przypominające. Konieczne jest skorzystanie z lasera IPL kilka razy, ze względu na to, iż włoski muszą być w konkretnej fazie wzrostu. Tylko te są usuwane podczas jednej sesji, dlatego też należy przyjść na depilację IPL kilka razy, aby poddane nią były wszystkie włosy. Także te, które za pierwszym czy drugim razem były w fazie uśpienia. Nie ma możliwości usunięcia wszystkich włosków podczas jednej wizyty, dlatego decydując się na depilację IPL weź pod uwagę, że wymagać to będzie kilku wizyt w naszym gabinecie.

Depilacja IPL jest bezpieczna i została wielokrotnie przebadana. Nie uszkadza skóry, nie powoduje oparzeń. Przed samym zabiegiem należy wydepilować skórę i dla bezpieczeństwa lepiej robić to na dzień przed. Lasera IPL nie można używać na uszkodzoną skórę, a więc lepiej nie zostawiać golenia na tuż przed zabiegiem. Dzięki wykorzystaniu różnej długości fal świetlnych, laser IPL jest w kosmetologii używany nie tylko do depilacji, ale również do innych zabiegów, mających na celu poprawę wyglądu skóry, jak redukcja trądziku czy przebarwień. Działa również na większe obszary skóry. Jest to metoda szybsza, niepozostawiająca podrażnień i całkowicie bezbolesna. Intensywnie pulsujące światło oddziałuje na strukturę włosa w fazie wzrostu.

Depilacja IPL Poznań – jakie obszary ciała można jej poddać?

Usuwanie włosów poprzez IPL może odbywać się na całym ciele. Najczęściej zabieg przeprowadzany jest na nogach, pachach, strefie bikini. Jednak nie ma przeciwskazań przed tym, aby za pomocą depilacji IPL usunąć również włosy z brzucha, rąk, pleców i innych części ciała. Z tego zabiegu coraz częściej korzystają również mężczyźni, którzy zazwyczaj decydują się właśnie na depilację IPL pleców. Im ciemniejszy jest włos, tym więcej w nim barwnika i depilacja IPL będzie skuteczniejsza. Jednak IPL pozwala na usuwanie również jaśniejszych włosków. W zależności od Twojej karnacji, gęstości oraz koloru włosów, możesz potrzebować różnej liczby zabiegów. W Skin-Medic odpowiemy na wszystkie Twoje pytania. Satysfakcja naszych klientów jest dla nas najważniejsza, dlatego doradzimy Ci najlepszą metodę depilacji, dopasowaną do Ciebie indywidualnie. Jeśli okaże się, iż lepszy będzie inny zabieg niż depilacja IPL – powiemy Ci o tym i zaproponujemy najskuteczniejsze rozwiązanie.

Dla kogo jest depilacja laserowa IPL?

Depilacja laserowa IPL cieszy się coraz większą popularnością. Nic dziwnego – jest to skuteczna i trwalsza niż inne metoda depilacji. Szczególnie polecana jest osobom, które zmagają się z uciążliwym owłosieniem i koniecznością częstego powtarzania zabiegów. Golenie, depilacja woskiem, kremem czy za pomocą depilatora, wyposażonego w pęsety, mają te same wady. Trzeba je powtarzać przynajmniej raz w tygodniu, a w niektórych przypadkach nawet codziennie. Odrastające włoski wydają się grubsze, często wrastają w skórę powodując bolesne podrażnienia, co dla osób z wrażliwą skórą oznacza ciągłe zapalenia mieszków włosowych. IPL to metoda depilacji, która potocznie nazywana jest laserem, ma jednak nieco inną zasadę oddziaływania. Zamiast działać punktowo, pulsujące światło o różnej długości fal dociera na większy obszar skóry, energia jest więc rozproszona – ryzyko podrażnienia skóry jest mniejsze, a zarazem depilacja przebiega szybciej. Należy podkreślić, że metoda depilacji IPL wykazuje większą skuteczność u posiadaczek jasnej karnacji, jednak w przypadku zbyt jasnych włosów z małą zawartością melaniny może nie dawać zadowalających efektów. Podobnie jest z włosami rudymi i siwymi.

Depilacja lPL przeciwwskazania

Depilacja IPL nie jest polecana kobietom w ciąży oraz karmiącym piersią, ponieważ wpływ zabiegu na płód nie został zbadany. Kolejnym ważnym przeciwwskazaniem do użycia IPL jest występowanie chorób skóry, szczególnie autoimmunologicznych – bielactwa, łuszczycy czy atopowego zapalenia skóry oraz podrażnień w obrębie depilowanego obszaru. Skóra nie może posiadać świeżych ran, wyprysków, wysypki ani oparzeń – również opalenizny. Najlepiej unikać słońca i solarium minimum cztery tygodnie przed depilacją. Znamiona, blizny czy pieprzyki nie są przeciwwskazaniami do wykonania zabiegu, jednak przed jego przeprowadzeniem warto skonsultować się z dermatologiem, który obejrzy zmianę i doradzi rozwiązanie. Należy pamiętać, że wiele leków w połączeniu ze wzmożoną ekspozycją na promieniowanie świetlne, powoduje przebarwienia skóry, dlatego depilacja IPL nie jest wskazana podczas kuracji antybiotykowej. Po jej zakończeniu należy odczekać minimum dwa tygodnie. Podobnie jest w przypadku leków wpływających na krzepliwość krwi. Wszelkie substancje rozrzedzające krew należy odstawić minimum dwa dni przed zabiegiem. Niektóre związki chemiczne, zawarte w lekach i ziołach działają fotoalergicznie, dlatego należy to zweryfikować przed zabiegiem. Szczególnie ważnym przeciwwskazaniem do wykonania zabiegu depilacji IPL jest doustna kuracja retinoidami – wymaga odczekania aż sześciu miesięcy od zakończenia. Przy stosowaniu retinoidów na skórę, wystarczy odczekać cztery tygodnie.

Depilacja laserowa w Poznaniu – wybierz Skin Medic!

Jesteś zdecydowana na przeprowadzenie zabiegu depilacji laserowej metodą IPL i szukasz odpowiedniego gabinetu? Wybierz Skin Medic w Poznaniu! Naszych specjalistów cechuje pełen profesjonalizm oraz uważne podejście do pacjenta. Cieszymy się uznaniem wśród klientów, a także w środowisku międzynarodowym. Zabiegi depilacji laserowej metodą IPL przeprowadzamy profesjonalnie i całkowicie bezboleśnie. Przyjdź do nas na konsultację i poznaj szczegóły oferty. Zapisz się już dziś!

Depilacja IPL Poznań – jak się przygotować?

Jeżeli nie masz poważnych przeciwwskazań do wykonania zabiegu i decydujesz się na metodę IPL, powinnaś odpowiednio się do niej przygotować. Przez okres co najmniej czterech tygodni nie należy wystawiać skóry na oddziaływanie promieni UV, dlatego najlepszym czasem na rozpoczęcie serii zabiegów jest jesień. Skóra odpoczywa po lecie, a do kolejnych wakacji jest sporo czasu na przejście całej serii zabiegów i uzyskanie najlepszych rezultatów. Lepsze efekty widoczne są na jasnej skórze. Przed depilacją należy także odstawić leki światłouczulające, a po kuracji antybiotykowej odczekać minimum dwa tygodnie. Skóra nie powinna być podrażniona, dlatego prócz słońca i solarium należy również unikać kosmetyków o działaniu złuszczającym oraz peelingów chemicznych. Aby dobrze nawilżyć skórę, warto pić dużo wody i stosować kremy nawilżające, jednak nie bezpośrednio przed zabiegiem. Tłusty filtr na skórze może przyczynić się do wystąpienia podrażnień, dlatego powinna ona być dokładnie oczyszczona. Włoski nie mogą być zbyt długie. Warto ogolić je dzień przed depilacją laserem IPL. Z okolic, które mają być poddane zabiegowi, należy zdjąć kolczyki. W naszym salonie bezpośrednio przed depilacją zostaniesz poproszona o wypełnienie krótkiej ankiety, której celem jest wykluczenie przeciwwskazań do zabiegu, a następnie na Twojej skórze zostanie wykonany test.

Laser IPL Poznań – efekty depilacji

Efekty depilacji IPL widać już po pierwszym zabiegu, który redukuje liczbę włosków o 20-30%. Pozostałe ulegają osłabieniu – stają się delikatniejsze i jaśniejsze, a co za tym idzie – mniej widoczne. Ponieważ światło działa na włosy pozostające w fazie wzrostu, te, które były podczas zabiegu uśpione, po jakimś czasie zaczynają odrastać. Są jednak widocznie cieńsze i rosną wolniej. Efekt zabiegu uzależniony jest od wielu czynników – między innymi koloru włosów i fototypu skóry. Aby osiągnąć trwały efekt gładkiej skóry, należy wykonać serię zabiegów. Ich liczba również uzależniona jest od wielu czynników i może się wahać (w zależności od rodzaju włosów, depilowanego obszaru i innych aspektów). Laser IPL rozgrzewa włoski, których struktura w konsekwencji zostaje zniszczona. Podczas zabiegu skóra jest narażona na wysoką temperaturę, po depilacji przez okres co najmniej tygodnia należy chronić ją przed nadmiernym nagrzaniem – na przykład podczas gorącej kąpieli. W tym czasie nie należy również stosować dodatkowo mechanicznych metod usuwania włosków i powstrzymywać się przed drapaniem, gdyż może to podrażnić skórę. Niewskazane jest także korzystanie z sauny. Po zabiegu skóra jest wyraźnie gładsza, a po wykonaniu całej serii włoski znikają. Efekt depilacji utrzymuje się kilka lat, ale w celu przedłużenia go, zaleca się powtarzać ją co sześć do dwunastu miesięcy po zakończeniu serii zabiegów.

Czy IPL boli?

IPL dla wielu kobiet jest całkowicie bezbolesne i wiąże się wyłącznie z uczuciem ciepła. Jednak delikatny ból może się pojawić w trakcie depilacji IPL. Szczególnie, jeśli włoski są dłuższe lub depilowany obszar to strefa z bardzo delikatną skórą. Istnieją jednak metody na zmniejszenie bólu, więc jeśli odczujesz go podczas zabiegu, to od razu nas o tym poinformuj.

Czy tatuaże przeszkadzają w depilacji IPL?

Partie ciała, na których znajdują się tatuaże, nie powinny być poddawane depilacji IPL. Sam tatuaż może ulec osłabieniu koloru, ponadto nie jest to polecane ze względów bezpieczeństwa. Można jednak wykonać depilację z omijaniem miejsc, na których jest tatuaż.

Czy jeden zabieg IPL wystarczy, aby pozbyć się włosów?

Jeden zabieg to zdecydowanie za mało. Oczywiście zauważysz mniejszą liczbę włosków, zaobserwujesz ich wypadanie i odrastanie znacznie słabszych oraz cieńszych. Jednak do całkowitej depilacji danego obszaru potrzeba kilku zabiegów IPL. Z tego względu, iż depilacja działa wyłącznie na włosy w fazie wzrostu.

Czy depilacja pomiędzy kolejnymi zabiegami IPL jest dozwolona?

Tak, jednak należy korzystać wyłącznie z maszynki. Nie należy depilować się woskiem i innymi metodami, które powodują usunięcie cebulek włosów. Najlepiej jednak będzie depilować się jak najmniej lub jedynie przycinać włosy. Odrastające włoski często są silniejsze, a więc zmniejszenie liczby golenia włosów między zabiegami lub całkowita rezygnacja z tego sprawi, że kolejne depilacje IPL będą skuteczniejsze i w efekcie potrzebna będzie mniejsza liczba zabiegów.

Czy po zabiegu mogę się opalać?

Po depilacji IPL należy bezwzględnie zrezygnować z opalania skóry, także w solarium. Grozi to uszkodzeniem skóry, jej wysuszeniem, a nawet oparzeniem. Skóra po zabiegu IPL może być bardziej wrażliwa oraz delikatna, dlatego nie powinno się jej opalać. Najlepiej jest zakrywać ubraniem miejsca, które były depilowane laserem IPL. Nawet wiosenne promieniowanie słoneczne może być szkodliwe. Jeśli nie możesz zakryć tej części ciała, to stosuj krem z filtrem. Nie należy opalać się również przed zabiegiem.

Czy mogę skorzystać z depilacji IPL w ciąży?

Niestety nie. Reakcja ciała na depilację IPL w ciąży nie była badana, a więc ciąża jest przeciwwskazaniem do zabiegu. Nie wiadomo, czy ten zabieg byłby neutralny dla kobiety w ciąży oraz płodu, a więc nie należy wykonywać go na żadnej partii ciała.

Czy depilacja IPL może powodować raka skóry?

Nie, badania wykazały, iż depilacja IPL nie przyczynia się do powstawania nowotworów. Jednak ich występowanie jest przeciwwskazaniem do wykonania tego zabiegu i nie można tego faktu ukrywać przed kosmetologiem.

Co się stanie, jeśli przerwę serię zabiegów?

Włosy nie zostaną usunięte w 100%, ale będą odrastały znacznie wolniej. Charakteryzować je będzie również to, iż zauważysz, że są cieńsze, bardziej delikatne. Jeśli przerwałaś serię zabiegów, ale chcesz ją kontynuować, to zapisz się na depilację IPL jak najszybciej. O wiele lepiej jest ponowić depilację po krótszej przerwie. Jeśli minie zbyt wiele czasu, to być może będzie trzeba powtórzyć wszystkie zabiegi.

Depilacja IPL Poznań

Wyobraź sobie, że nie musisz już nigdy się golić lub woskować…

Technologia Intense Pulsed Light (IPL) zapewnia nieinwazyjne, długotrwałe rozwiązanie dla niechcianych włosów na twarzy, linii bikini i innych obszarów ciała. Depilacja IPL jest wykonywana bezpiecznie od wielu lat, skutecznie eliminując dziesiątki włosów z każdym impulsem.

Depilacja laserowa IPL Skin-Medic

Depilacja laserowa IPL to bezpieczny, nieinwazyjny zabieg, który trwale zmniejsza liczbę odrastających włosków. Impulsy świetlne są wykorzystywane do uszkadzania mieszków włosowych i osłabiania ich zdolności do wzrostu włosów. Uszkodzone mieszki włosowe są eliminowane, z doskonałymi długotrwałymi rezultatami.

IPL – Jak to działa?

Wysoce kontrolowane impulsy światła są emitowane przez IPL i są selektywnie pochłaniane przez mieszki włosowe, znajdujące się pod powierzchnią skóry. Zaabsorbowane światło nagrzewa włosy, co uszkadza potencjał odrostu mieszka włosowego – a wszystko to bez uszkadzania otaczającej tkanki.

Jakie typy włosów i skóry mogą być poddawane depilacji laserowej IPL?

Depilacja IPL jest skuteczna na wszystkich włosach, jeśli cebulka włosa ma ciemny pigment: można skutecznie zredukować włosy czarne, brązowe, rude, a nawet blond, pod warunkiem, że cebulka włosa ma ciemny pigment. Depilacja IPL jest bezpieczna dla większości typów skóry. Jednak najlepsze rezultaty osiągają jasna karnacja z ciemnymi włosami.

Jak wygląda zabieg depilacji laserowej IPL?

Depilacja laserowa IPL w poznańskim Skin-Medic jest wykonywana przez wysoko wykwalifikowany personel. Otrzymasz ciemne okulary lub gogle, aby chronić oczy przed jasnym światłem. Impulsy są nakładane na skórę, uszkadzając mieszki włosowe i blokując ich zdolność do odrastania włosów. Przy każdym impulsie świetlnym możesz odczuwać lekki dyskomfort, chociaż większość ludzi toleruje leczenie bez znieczulającego kremu.

Czy są jakieś możliwe skutki uboczne IPL?

Efekty uboczne są rzadkie. W miejscu zabiegu może wystąpić lekkie zaczerwienienie, które zwykle ustępuje w ciągu kilku godzin. W rzadkich przypadkach mogą pojawić się pęcherze lub ciemniejsze/jaśniejsze zmiany skórne, ale zazwyczaj wszystko wraca do normy w ciągu kilku dni. Ograniczenie ekspozycji na słońce przed i po każdym zabiegu zminimalizuje ryzyko powikłań.

Jakich rezultatów IPL można się spodziewać?

Udowodniono, że technologia usuwania włosów IPL trwale redukuje niechciane owłosienie. Liczba wymaganych zabiegów zależy od koloru włosów i skóry, obszaru poddawanego zabiegowi oraz wpływu hormonów.

Depilacja IPL – podsumowanie

Chcesz wykonać depilację IPL w Poznaniu? Zapraszamy do naszego gabinetu! Zabieg IPL pozwoli Ci cieszyć się gładką skórą, pozbawioną wrastających włosków, krostek oraz śladów po goleniu. Nie będziesz musiała mierzyć się z coraz silniejszymi włosami…one całkowicie znikną! Wystarczy, że po całej serii będziesz pojawiać się u nas na zabiegach IPL przypominających, a Twoja skóra będzie cały czas bez włosów. Umów się na depilację IPL online lub zadzwoń albo napisz do nas. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, to chętnie na nie odpowiemy. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty przede wszystkim jesienią oraz zimą. Jeśli chcesz poznać inne sposoby na trwałą depilację, to zobacz naszą ofertę lub skontaktuj się z nami, a my wybierzemy najlepszy zabieg dla Ciebie.

Zobacz inne zabiegi:

Shopping Cart
Scroll to Top