Lipoliza iniekcyjna i antycellulitowa - Skin-Medic Poznań

Lipoliza iniekcyjna twarzy, podbródka, ciała

Najbardziej popularny zabieg modelujący sylwetkę.

Zabieg dedykowany dla osób 18-65 zmagających się z nadwagą, otyłością lub dla osób szczupłych, które tylko chcą się pozbyć dodatkowych centymetrów z niepożądanych miejsc. Jest to zabieg który polega na podaniu preparatu będącego bardzo silnym spalaczem, bezpośrednio w zalegającą tkankę tłuszczową, co w efekcie powoduje usunięcie nadmiaru tłuszczu z miejsc w których sobie tego życzymy.

Zabieg ten powoduje bezpośrednio poprawę naszego samopoczucia, wyraźnie podnosi wiarę w siebie oraz skuteczność stosowanych diet i wykonywanych ćwiczeń. Rejony ciała poddawane zabiegom lipolizy to miejscowe otłuszczenia ramion, pleców, brzucha, bioder, miejsc pod pośladkami, ud i kolan.

Zabieg doskonale sprawdza się również w redukcji tzw. „drugiego podbródka”.

LIPOLAX VL

Lipo Lax VL stosuje się do lipolizy podbródka. Najnowsza formuła Lipo Lax VL to połączenie najsilniejszej substancji lipolitycznej z innowacyjnym kompleksem peptydów biomimetycznym o silnym działaniu zagęszczającym skórę. Preparat aktywuje naturalny metabolizm lipidów i wywołuje intensywne procesy lipolizy, co powoduje szybkie rozpuszczanie podskórnej tkanki tłuszczowej i lifting konturów twarzy. Głównym składnikiem aktywnym jest fosfatydylocholina, powodująca rozpuszczenie trójglicerydów w komórkach tłuszczowych. Formuła Lipo Lax VL zawiera dodatkowo silnie odmładzający kompleks peptydów biomimetycznych (3000mg). Mają one silne działanie ujędrniające skórę: stymulują syntezę kolagenu, widocznie liftują i zapobiegają zwiotczeniom. Dzięki dodatkowej zawartości L-karnityny proces lipolizy jest przyspieszony, a efekty terapii fenomenalne.

Lipolax VL zawiera acetyl-heksapeptyd-8 o działaniu analogicznym do toksyny botulinowej, przez co powoduje silne napięcie i wygładzenie okolicy poddanej zabiegowi. Palmitoylopentapeptyd-4 i palmitoilowy tetrapeptyd-7 stymulują procesy regeneracji i odnowy komórek, zwiększają produkcję włókien elastyny i neokolagenogenezę, dzięki czemu skóra właściwa ulega restrukturyzacji, zmarszczki są wygładzone, a grubość i jędrność skóry widocznie się zwiększa. Dzięki dodatkowej zawartości L-karnityny proces lipolizy jest przyspieszony, a efekty terapii  fenomenalne.

Koktajl lipolityczny wyszczuplający

Wybrane okolice: brzuch, uda, boczki, pośladki, okolice pach, nad kolanami, itp. W zależności od wybrania pojemności preparatu zabieg może być podzielony na kilka okolic jednocześnie.

Termolipoliza Fale Radiowe Multipolarne z laserem biostymulującym + Fosfatydylocholina + deoksycholan sodu

Usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz modelownie sylwetki, poprzez działanie preparatu o działaniu lipolitycznym. Dodatkowo zastosowane przed zabiegiem lipolizy fale RF Multipolarne podgrzewają tkankę tłuszczową, przez co zabieg jest jeszcze bardziej efektywniejszy. Zabieg można podzielić na kilka okolic zabiegowych na brzuch i uda.

Fosfatydylocholina
+ deoksycholan sodu
+ L-karnityna

Usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz modelownie sylwetki, poprzez działanie preparatu o działaniu lipolitycznym. Dodatkowo L-Karnityna pomaga w walce z cellulitem. Preparat można podzielić na kilka okolic zabiegowych.

Termolipoliza Fale Radiowe Multipolarne z laserem biostymulującym + Fosfatydylocholina + deoksycholan sodu + L-karnityna

Usuwanie nadmiaru tkanki tłuszczowej oraz modelownie sylwetki, poprzez działanie preparatu o działaniu lipolitycznym. Dodatkowo L-Karnityna pomaga w walce z cellulitem, a zastosowane przed zabiegiem lipolizy fale RF Multipolarne podgrzewają tkankę tłuszczową, przez co zabieg jest jeszcze bardziej efektywniejszy. Zabieg można podzielić na kilka okolic zabiegowych np. brzuch i uda.

Zadzwoń
+48 61 61 00 120
Zadzwoń
Przewiń do góry