Mezoterapia Igłowa Oczu

Mezoterapia igłowa oczu Poznań

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem polegającym na śródskórnym, a często nawet głębszym- podskórnym podawaniu małych dawek leków, preparatów odżywczych oraz substancji aktywnych stworzonych właśnie dla okolic oczu.

Zabieg polecany dla kobiet oraz mężczyzn w wieku od 18 do 65 roku życia.

Mezoterapia igłowa oczu jest to zabieg, który idealnie powoduje rozjaśnienie skórę okolic oczu. Poprawia wygląd oraz gęstość skóry. Sprawia, że jest ona wygładzona, wyraźnie napięta, a to wszystko dzięki zastosowaniu certyfikowanych, medycznych preparatów, dzięki którym cała kuracja przynosi oczekiwane efekty bezpośrednio po zabiegu.

Zabieg trwa kilkanaście minut, a dzięki użytemu znieczuleniu jest prawie całkowicie bezbolesny. Mezoterapię okolic oczu najlepiej jest wykonać w serii zabiegów, dopasowanych przez specjalistę, niemniej jednak pierwsze efekty możemy zaobserwować już po pierwszym zabiegu.

Całkowity okres rekonwalescencji to tylko 2-3 dni. Na drugi dzień można nałożyć makijaż (przestrzegając zasad higieny – czysta gąbka do podkładu, czysty pędzel do pudru i różu).

Na trzy dni przed i po zabiegu prosimy nie spożywać napojów alkoholowych oraz nie przyjmować środków przeciwbólowych.

Na zabieg, aby nie podrażniać skóry prosimy przychodzić bez makijażu.

Wskazania do zabiegu mezoterapii igłowej oczu:

  • Przebarwienia skóry
  • Sińce pod oczami
  • Worki pod oczami
  • Matowa skóra
  • Papierowa skóra
  • Zmarszczki pod oczami

Zabieg obejmuje skórę pod oczami oraz okolice „kurzych łapek”.

LIGHT EYES ULTRA – koktajl redukujący cienie pod oczami

Wyjątkowy preparat dedykowany specjalnie do skóry wokół oczu. Zapobiega w nadmiernemu gromadzeniu się wody, poprawia elastyczność skóry. Niweluje cienie pod oczami oraz opuchliznę i przemęczone powieki.

RRS HA EYES – koktajl nawilżająco-odżywczy

Preparat z kwasem hialuronowym i kompleksem biorewitalizującym. Nawilża, poprawia mikrokrążenie, rozjaśnia skórę, poprawia kontur oczu, działa antyoksydacyjnie.

Zadzwoń
+48 533 100 858
Zadzwoń
Przewiń do góry