Call Now Button
SKIN MEDIC

Plasma Complex

Plasma Complex – odmłodzenie i regeneracja skóry

Chcesz zadbać o swoją Twarz oraz ciało w naturalny i maksymalnie skuteczny sposób? Wybierz Plasma Complex w poznańskim Skin-Medic! Co zyskasz po wykonaniu zabiegu?

 • Pobudzenie procesów naprawczych cery
 • Wyraźne odmłodzenie
 • Regenerację skóry
 • Całkowitą rewitalizację
 • Mobilizację skóry do tworzenia kolagenu
 • Usunięcie rozstępów
 • Znaczne spłycenie zmarszczek
 • Redukcję blizn

Na jakich obszarach ciała można skorzystać z zabiegu Plasma Complex?

Innowacyjny zabieg Plasma Complex można wykonywać na całym ciele. Polega on na wykorzystaniu fibryny bogatopłytkowej oraz komórek macierzystych pacjenta.

Substancje podaje się podskórnie w miejsca, które mają ulec poprawie. Od momentu zabiegu stopniowo zachodzą procesy naprawcze, skóra staje się bardziej napięta oraz sprężysta.

Zmarszczki, blizny i niedoskonałości ulegają spłyceniu na skutek silnej reakcji regeneracyjnej skóry. To zabieg, który mocno motywuje głębokie jej warstwy do odnowy, dzięki czemu zmienia się jej struktura i następuje odbudowanie oraz odmłodzenie.

CENNIK

Plasma Complex

Twarz / Szyja / Dekoltod 1300 do 3000REZERWUJ

Plasma Complex – Poznań

Plasma Complex jest doskonałym zabiegiem, który wyraźnie odmładza skórę i korzystnie wpływa na pobudzenie jej naturalnych mechanizmów do rewitalizacji. Kuracja stymuluje tkankę skórną komórkami macierzystymi w celu poprawy jej jędrności oraz napięcia. W klinice medycyny estetycznej Skin-Medic przeprowadzamy ten zabieg już od dawna i możemy poszczycić się doskonałymi efektami. Umów się na niego jeszcze dziś!

Na czym polega zabieg Plasma Complex?

Głównym celem zabiegu jest działanie przeciwstarzeniowe, czyli przywracające skórze młody  wygląd. Wraz z upływem czasu tkanka skórna ulega nadmiernemu wysuszeniu oraz utracie jędrności. Wynika to z niedostatecznej ilości kolagenu oraz elastyny, które odpowiadają za prawidłowe napięcie i jędrność. Z biegiem lat włókna kolagenowe ulegają rozkurczeniu i nie mogą spełniać swojej podstawowej funkcji. W ten sposób powstają zmarszczki, a także inne niedoskonałości. Nowatorska metoda odmładzająca Plasma Complex polega na intensywnej regeneracji. Wykorzystuje połączenie skoncentrowanych czynników wzrostu i komórek macierzystych, zamkniętych w dwóch frakcjach fibryny bogatopłytkowej (stymulator tkankowy). Innowacyjność kuracji Plasma Complex polega na jej autologicznym charakterze, czyli wykorzystaniu podczas sesji terapeutycznej osocza krwi. To prawdziwa rewolucja w dziedzinie medycyny estetycznej! Naukowcy są współcześnie zgodni, że pozyskiwanie materiału poprawiającego kondycję skóry wprost od klienta jest najlepszą metodą w medycynie przeciwstarzeniowej. Skorzystanie z zabiegu Pasma Complex w klinice Skin-Medic w Poznaniu wiąże się z samym korzyściami. Nie zwlekaj, zadzwoń do nas już teraz i umów się na ten rewolucyjny zabieg, który w zaskakujący sposób odmieni wizerunek twojej skóry!

Wskazania do zabiegu Plasma Complex

Wykorzystanie komórek macierzystych oraz stymulatora tkankowego podczas sesji zabiegowej przynosi szereg korzyści dla tkanki skórnej. Zabieg Plasma Complex nie ma sobie równych, bo stanowi doskonałe rozwiązanie nawet w sytuacji przypadłościach, które okazały się oporne na inne kuracje estetyczne. Uaktywniające się z biegiem lat procesy starzeniowe mogą stanowić problem, z którym niestety nie można poradzić sobie domowymi sposobami. Tkanka skórna jest odbudowywana poprzez właściwe ukrwienie i pobudzenie przemiany materii. Jeśli uważasz, że Twoja skóra potrzebuje dogłębnej rewitalizacji, to zgłoś się do nas jeszcze dziś! Być może nieustannie zmagasz się z workami pod oczami, zmarszczkami, doliną łez, nadającymi twarzy starszy i zmęczony wygląd? Innowacyjne działanie Plasma Complex pozwoli Ci pożegnać się z Twoim problemem. Stanie się tak za sprawą kompleksowej odbudowy tkanki skórnej i pobudzeniu jej naturalnych zdolności do regeneracji. Stymulacja produkcji nowych włókien kolagenowych w widoczny sposób przyczyni się do zwiększenia napięcia skóry. Pozwoli także na wyrównanie kolorytu. Niedoskonałości ulegną spłyceniu oraz ewidentnej redukcji widoczności.

Przeciwwskazania do zabiegu Plasma Complex

Zabieg z racji autologicznego charakteru, który polega na terapii za pomocą substancji z krwi klienta, nie niesie za sobą poważnych powikłań. Jednak jak każdy zabieg wymaga konsultacji w niektórych przypadkach. Zalicza się do nich głównie:

 • ciążę oraz laktację
 • infekcję wirusową lub bakteryjną (np. opryszczkę)
 • niektóre aktywne choroby autoimmunologiczne
 • zaburzenia układu odpornościowego
 • niektóre schorzenia wątroby

Przygotowanie do zabiegu Plasma Complex

Przed przystąpieniem do sesji terapeutycznej zostanie przeprowadzony wywiad z naszym specjalistą medycyny estetycznej, podczas którego zostanie zbadana Twoja skóra oraz określona niezbędna liczba powtórzeń zabiegu w celu osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. Doskonały profil bezpieczeństwa, jaki cechuje kurację Plasma Complex, nie wymaga od Ciebie praktycznie żadnego przygotowania. Wystarczy, że do kilku dni przed zabiegiem będziesz unikać czynników mogących podrażnić naskórek, np. intensywnego opalania się na słońcu bądź w solarium, korzystania z sauny i basenu. W dniu zabiegu nie należy stosować leków przeciwzapalnych, np. aspiryny. 

Jak przebiega zabieg Plasma Complex?

Plasma Complex składa się z w sumie z trzech etapów. Przed przystąpieniem do dwóch głównych, nasz profesjonalista zajmie się dogłębnym oczyszczeniem oraz zdezynfekowaniem skóry. Pierwszym etapem jest pobranie krwi od klienta (ok. 40 ml) z żyły w zgięciu łokciowym, a następnie jej odwirowanie – zgodnie z precyzyjnie określonym protokołem. Wykorzystując powstałą w ten sposób substancję przystępuje się do ostrzyknięcia metodą głębokiego mezoliftu (podanie kwasu hialuronowego przy wykorzystaniu mezoterapii) fibryną strukturalną (stelażową). Daje to efekt tzw. trójwymiarowego fundamentu pod nowo tworzone tkanki. Drugi etap polega na stymulacji komórkowej, czyli wstrzyknięciu fibryny komórkowej, która intensywnie pobudza odnowę biologiczną tkanek. Pozyskuje się ją z pobranej od klienta krwi. Powyższe działania pozwalają na aktywizację naturalnych procesów biorewitalizujących. Pojedyncza sesja zabiegowa Plasma Complex trwa od 30 do 40 minut.

Postępowanie po zabiegu Plasma Complex

Iniekcyjny charakter zabiegu powoduje, że na skórze powstają mikroranki, dlatego tak ważna jest właściwa higiena pozabiegowa. W tym celu używaj tylko tych kosmetyków, które zostały zaakceptowane przez naszych profesjonalistów. Po wykonanej sesji terapeutycznej możesz ich o wszystko zapytać. Z przyjemnością odpowiedzą na Twoje pytania! Podczas osuszania miejsca poddanego zabiegowi Plasma Complex stosuj tylko sterylne ręczniki jednorazowe lub bawełniane. Unikaj kontaktu z promieniami UV – zrezygnuj z opalania się oraz wizyt w solarium. Wypijaj odpowiednią ilość wody mineralnej, która dodatkowo nawilży skórę i przyspieszy procesy regeneracyjne po sesji terapeutycznej.

Zobacz inne zabiegi:

Shopping Cart
Scroll to Top