Nici PDO Rewitalizujące

Nici rewitalizujące PDO Poznań

Postaw na odmłodzenie Twojej skóry! Wybierz szybki i komfortowy zabiegi przy użyciu nici typu PDO, dzięki któremu poprawisz wygląd wybranej części Twojego ciała: nóg, brzucha, twarzy, biustu, szyi, dekoltu, a nawet pośladków. Dzięki tej innowacyjnej metodzie, która nie wymaga użycia skalpela, a tym bardziej ingerencji chirurga, pozbędziesz się zmarszczek, efektów opadniętych polików, a nawet opadających brwi. Z powodzeniem poprawisz swój wygląd sprawiając, że Twoja skóra nabierze sprężystości, gęstości oraz lepszej kondycji. Już teraz zapisz się na wizytę w naszym salonie w Poznaniu i zapewnij sobie zabieg, z którego będziesz zadowolona.

 

Postaw na nici rewitalizujące PDO i zwiększ napięcie oraz jędrność swojej skóry.

Wybierz prostą metodę, która sprawi, że Twoja skóra stanie się gładka, sprężysta i będzie wyglądała młodo

Jej zalety to:

Skuteczność

wystarczy 1 wizyta w naszym gabinecie, a jej efekty zobaczysz już po kilku dniach

Wygoda

miejsce nakłucia zostanie znieczulone, dzięki czemu nie odczujesz praktycznie żadnego dyskomfortu

Bezpieczeństwo

w 100-procentach sterylne warunki oraz najlepsze środki zapewnią Ci pełną ochronę

Nici PDO – jakie efekty dzięki nim osiągniesz?

  • Widocznie poprawisz wygląd i kondycję swojej skóry.
    Obecność nici spowoduje, że pozbędziesz się widocznych na Twojej skórze zmarszczek. Ponadto, zadbają one o odpowiednie napięcie oraz sprężystość, dzięki czemu będzie ona wyglądała na dużo zdrowszą i w dużo lepszej kondycji.
  • Skutecznie zahamujesz procesy starzenia.
    Nici PDO pozwolą Ci również na walkę z innymi objawami starzenia się Twojej skóry. Za ich pomocą zlikwidujesz opadające policzki czy brwi, tzw. zmarszczki palacza, a nawet przeprowadzisz lifting czoła. Efekty zabiegu będą dokładnie takie, jakich oczekujesz i pozwolą Ci na zachowanie młodego wyglądu przez naprawdę długi czas.
  • Będziesz po prostu piękna.
    Kluczowym aspektem będzie przede wszystkim Twoje zadowolenie po odbytym zabiegu oraz zobaczeniu pierwszych jego efektów. Docenisz to, że z dnia na dzień Twoja skóra zaczyna wyglądać lepiej, a to wszystko bez ingerencji chirurgicznej!

Co czeka Cię podczas zabiegu nićmi rewitalizującymi?

Pod wybrany fragment Twojej skóry (twarz, szyja, dekolt, biust, brzuch, nogi, pośladki), która ma zostać poddana liftingowi, zostanie wprowadzona specjalna i w pełni bezpieczna nić PDO. Jej aplikacja odbędzie się za pośrednictwem specjalnej strzykawki oraz bardzo cienkiej igły. Dla zapewnienia Ci jeszcze większego komfortu – miejsce nakłucia zostanie znieczulone specjalnym preparatem.

W zależności od obszaru działania, zabieg przy użyciu nici rewitalizujących PDO, potrwa od kilkunastu do maksymalnie kilkudziesięciu minut. Natomiast, pierwsze jego efekt będziesz mogła zobaczyć już po kilku dniach. Wszystko przez to, że substancje znajdujące się w niciach potrzebują czasu, aby zacząć działać i w 100% spełniać swoją rolę.

Na zakończenie, przekażmy Ci pakiet informacji oraz cennych wskazówek, które będziesz mogła wykorzystać w celu maksymalizacji efektów zabiegu oraz tego, aby jego rezultaty cieszyły Cię jak najdłużej.

Zadzwoń
+48 533 100 858
Zadzwoń
Przewiń do góry