Modelowanie brody kwasem hialuronowym

Modelowanie brody kwasem hialuronowym Poznań

Zabieg jest zaliczany do zabiegów wolumetrycznych, które modelują kształt i rysy twarzy. Modelowanie wolumetryczne poprawia objętość oraz owal twarzy, poprawia napięcie skóry i nadaje jej gładkość.

Zabieg przeznaczony jest dla osób, które mają brodę cofniętą, nierówną, bądź okrągłą, lub chcą wypełnić zagłębienie w brodzie. Efekt zabiegu jest natychmiastowy, broda wydłużona, a twarz wysmuklona. Dzięki zabiegowi uzyskujemy pożądany wygląd V-face oraz piękny skorygowany i atrakcyjny profil. Twarz wygląda na szczuplejszą i nabiera idealnych proporcji.

medycyna estetyczna

Jak wygląda zabieg modelowania brody?

Przed zabiegiem przeprowadzona jest konsultacja, aby poznać oczekiwania pacjenta, później specjalista przeprowadza dokładny wywiad kwalifikacyjny. Po zakwalifikowaniu do zabiegu, nakładane jest specjalne znieczulenie z najwyższą zawartością lidokainy. Kiedy znieczulenie w pełni zacznie działać, przystępujemy do zabiegu, który tak naprawdę trwa kilka minut.

Jak wykonywany jest zabieg modelowania brody?

Zabieg wykonywany jest przy użyciu certyfikowanych preparatów medycznych z usieciowanym kwasem hialuronowym oraz lidokainą iniekcyjną (dla dodatkowego komfortu pacjenta). Dzięki temu można powiedzieć, że zabieg jest bezbolesny. Po przeprowadzonym zabiegu pacjent jest informowany o wszelkich zaleceniach pozabiegowych oraz umawiany jest termin wizyty kontrolnej po ok. 14 dniach.
Okres rekonwalescencji to zwykle kilka dni, w trakcie których można normalnie funkcjonować. W tym czasie pacjent proszony jest, aby nie spać w pozycji „na brzuchu”.
Zadzwoń
533 100 858
Zadzwoń

Uwaga‼️

Ponad wszystko stawiamy na Wasze i nasze bezpieczeństwo, dlatego w związku z zaistniałą sytuacją oraz wprowadzeniem stanu wyjątkowego, klinika zostaje zamknięta od 16.03‼️

W międzyczasie pozwolimy sobie publikować zdjęcia naszych zadowolonych Klientek po zabiegu na Facebooku 💉❤️

W sprawie rezerwacji terminów po okresie stanu wyjątkowego, prosimy o kontakt telefoniczny: 533 100 858

Dbajcie o siebie, wszystkiego dobrego i dużo zdrowia❤️