Powiększanie i Modelowanie Ust

Powiększanie ust Poznań

Jeśli chcesz zadbać o wyjątkowy i niepowtarzalny wygląd swoich ust, a dodatkowo zapewnić im odpowiednie nawilżenie, jędrność oraz sprężystość – ten zabieg powiększania ust jest właśnie dla Ciebie. Do jego przeprowadzenia stosujemy wyłącznie w pełni przebadane i sprawdzone środki. Jest to jedna z najbezpieczniejszych metod, które działają szybko i których efekty widoczne są od razu i utrzymują się przez długi czas. Już teraz zapisz się na wizytę w naszej klinice w Poznaniu i zarezerwuj swój termin na zabieg, który odmłodzi oraz poprawi wygląd Twoich ust.

 

Wybierz zabieg profesjonalnego powiększania ust  i miej pewność, że wyglądasz zjawiskowo.

Postaw na bezpieczny zabieg, który podkreśli Twoje usta, jednocześnie skutecznie walcząc ze starzeniem się skóry.

Jej zalety to:

promocja powiększanie ust

Skuteczność

tylko 1 zabieg pozwoli Ci na uzyskanie efektu powiększonych ust, o jakich zawsze marzyłaś

Komfort

zabieg polega na wykonaniu prostych i praktycznie niewyczuwalnych nakłu

Bezpieczeństwo

całość przeprowadzana jest w sprawdzonych i 100-procentowo sterylnych warunkach

Jakie efekty dzięki niemu osiągniesz?

  • Uwydatnisz swoje usta.
    Bezpieczny środek wstrzyknięty bezpośrednio w Twoje wargi da Ci efekt pięknych, odżywionych, wydatnych i pełnych ust. Czyli takich, jakie od zawsze chciałaś mieć. Dzięki temu zyskasz nowy wygląd i z pewnością będziesz przyciągała spojrzenia wielu osób.
  • Ukryjesz oznaki starzenia.
    Pozbędziesz się efektu opadających i “zmęczonych” warg. Zabieg sprawi, że Twoja usta nabiorą większej sprężystości i napięcia. Staną się także bardziej nawilżone sprawiając, że skutecznie ukryjesz wszelkie oznaki Twojego wieku – wyglądając na dużo młodszą niż jesteś!
  • Zadbasz o swój wyjątkowy i przyciągający wygląd.
    Nie ma co ukrywać. Zabieg ten to przede wszystkim ukłon w stronę Twojego wyglądu, który zaraz po jego odbyciu stanie się bardziej ponętny, a Ty po prostu poczujesz się dużo lepiej!

Co czeka Cię podczas zabiegu?

Twoje wargi zostaną poddane serii ledwo wyczuwalnych nakłuć, podczas których zostanie do nich wstrzyknięty bezpieczny środek. Efekt jego działania zobaczysz praktycznie od razu – obserwując, jak Twoje usta stają się jędrniejsze, nawilżone i nabierają pełnej sprężystości.

Efekty zabiegu utrzymają się przez określoną ilość czasu, ale bez obaw. Cały proces jest w pełni bezpieczny, dlatego będziesz mogła go powtarzać tak często, jak tylko zechcesz.

W prezencie przekażemy Ci również pełen pakiet porad i wskazówek, dzięki którym dowiesz się, jak pielęgnować swoje usta oraz jak dbać o to, aby rezultaty raz przeprowadzonego zabiegu powiększania ust, cieszyły Cię przez bardzo długi czas.

Zadzwoń
+48 533 100 858
Zadzwoń
Przewiń do góry