Profesjonalne wybielanie zębów lampą laserową

Profesjonalne wybielanie zębów lampą laserową – lampa do wybielania Poznań

Jeżeli zawsze marzyłaś o posiadaniu białych zębów i pięknego uśmiechu lub po prostu chcesz pozbyć się brzydkiego żółtego koloru oraz licznych przebarwień szkliwa – jesteś we właściwym miejscu. Wybierz nasz innowacyjny zabieg wybielania zębów przy użyciu specjalnej lampy laserowej. Postaw na bezpieczny sposób uzyskiwania białego koloru zębów w wyniku działania niebieskiego światła emitowanego przez laserową lampę. Koniecznie odwiedź naszą klinikę w Poznaniu i już teraz zapisz się na wizytę, po której Twoje zęby staną się o wiele bielsze.

 

Postaw na profesjonalne wybielanie zębów lampą laserową i miej pewność, że Twój uśmiech będzie wyglądał pięknie oraz zdrowo.

Wybierz bezpieczną metodę, która przywróci Twoim zębom blask, a jednocześnie zadba o Twoje szkliwo.

Jego zalety to:

Skuteczność

wystarczy zaledwie kilka zabiegów, aby Twoje zęby wybieliły się nawet o 14 tonów

Komfort

zabieg jest bezbolesny i bezinwazyjny, a po jego zakończeniu od razu wrócisz do wykonywania codziennych obowiązków

Bezpieczeństwo

najnowocześniejszy i sprawdzony sprzęt zadba o Twoją pełną ochronę – nie naruszający przy tym szkliwa, jak i innych części jamy ustnej

Wybielanie zębów – jakie efekty dzięki niemu osiągniesz?

Wybielisz swoje zęby.

Lampa jest skuteczną, ale przede wszystkim bezpieczną metodą, która pozwoli Ci wyeliminować żółty kolor swoich zębów, w którego miejsce pojawi się piękna i nieskazitelna biel.

Pozbędziesz się przebarwień.

Dodatkowo, w wyniku działania lampy, z Twoich zębów znikną wszelkiej maści przebarwienia i odbarwienia, a cała ich powierzchnia zyska jeden, jasny i gładki kolor.

Zyskasz nowy, piękny i zdrowy uśmiech.

W efekcie uzyskasz efekt, o jakim zawsze marzyłaś – czyli śnieżnobiałe, zdrowo wyglądające zęby, które przyciągają wzrok innych. Sama dzięki temu poczujesz się znacznie lepiej, poprawiając również pewność siebie.

Co czeka Cię podczas zabiegu wybielania zębów lampą laserową?

Na Twoje zęby zostanie nałożony specjalny żel, który w połączeniu z emitowanym przez lampę niebieskim światłem, będzie odpowiedzialny za wybielenie Twojego szkliwa.

W przeciwieństwie do lasera wybielającego, ta metoda pozwala na wybielanie zębów nawet o 14 tonów. Oznacza to, że nawet jeśli jesteś posiadaczką wyjątkowo ciemnego (żółtego szkliwa) – bez problemu uzyskasz efekt bieli, o który Ci chodzi.

Po odbytym zabiegu przekażemy Ci dodatkowo pełen zakres informacji na temat pielęgnacji i ochrony Twoich zębów. Wszystko po to, aby efekt ich wybielenia był trwały i abyś mogła się nim cieszyć przez bardzo długi czas.

Zadzwoń
+48 533 100 858
Zadzwoń
Przewiń do góry