Oczyszczanie wodorowe

Oczyszczanie wodorowe skóry twarzy Poznań

Upewnij się, że Twoja skóra jest wolna od zanieczyszczeń oraz wolnych rodników, a przede wszystkim wygląda zjawiskowo. Postaw na innowacyjny zabieg polegający na oczyszczaniu skóry twarzy za pomocą wodoru, który pod dużym ciśnieniem wypłukuje z niej wszystkie zabrudzenia sprawiając, że Twoja skóra wygląda młodziej, zdrowiej, a przede wszystkim jest czysta. Umów się na wizytę w naszym poznańskim salonie, a nasza profesjonalna kadra przeprowadzi oczyszczanie wodorowe, dzięki któremu odzyskasz nieskazitelnie czystą cerę.

 

Postaw na profesjonalne oczyszczanie wodorowe i oczyść, nawilż oraz odżyw swoją skórę twarzy.

Wybierz bezpieczną i sprawdzoną metodę, dzięki której Twoja twarz otrzyma piękny i zdrowy wygląd.

Jej zalety to:

Skuteczność

wystarczy kilka zabiegów, aby Twoja twarz była w pełni oczyszczona, wygładzona i odżywiona

Komfort

zabieg przebiega w sposób bezbolesny, a dodatkowo nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji

Bezpieczeństwo

wszystko odbywa się przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń zapewniających Ci ochronę

Oczyszczanie wodorowe – jakie efekty dzięki niemu osiągniesz?

Pozbędziesz się zanieczyszczeń.

Oczyszczanie wodorowe wydobędzie z Twojej skóry wszystkie zalegające w niej zanieczyszczenia, a dodatkowo usunie cały zrogowaciały naskórek. Takie działanie wpłynie nie tylko na wygląd, ale przede wszystkim zdrowie Twojej twarzy, która po zabiegu nie będzie już narażona na działanie zabrudzeń, które wcześniej się w niej znajdowały.

Poprawisz kondycję swojej skóry.

Proces ten gruntownie rewitalizuje skórę znajdującą się na twarzy. Zabieg oczyszczania przy użyciu wodoru pozytywnie wpłynie również na nawilżenie, odżywienie oraz odświeżenie skóry Twojej twarzy. Dzięki niemu stanie się ona gładka i napięta, tym samym dając Ci efekt, jakbyś była co najmniej kilka lat młodsza ?!

Poczujesz się pięknie i wyjątkowo.

Nie ma co ukrywać – efektem zarówno pozbycia się zanieczyszczeń, jak i poprawienia ogólnej kondycji skóry, po prostu musi być młody i piękny wygląd. To dzięki niemu poczujesz się lepiej, a to przecież najważniejszy cel tego zabiegu!

Co czeka Cię podczas zabiegu oczyszczania wodorowego?

W Twoją skórę zostanie wprowadzony aktywny wodór pod postacią cząstek o mikroskopijnych kształtach. Wszystko będzie odbywać się na zasadzie strumienia wody, która pod ogromnym ciśnieniem będzie dokładnie oczyszczała skórę Twojej twarzy.

W rezultacie, pozbędziesz się nie tylko zalegających w niej zanieczyszczeń, ale z powodzeniem usuniesz wolne rodniki sprawiając, że skutecznie zahamujesz proces starzenia się skóry.

Aby zabieg był w pełni skuteczny, a Ty zadowolona z jego efektów, całość jest podzielona na 4 etapy:

  1. Mikrodermabrazja diamentowa / peeling kawitacyjny – których celem jest oczyszczenie Twojej skóry ze zrogowaciałego naskórka oraz innych zanieczyszczeń (makijaż, zatkane pory itp.).
  2. Wprowadzanie aktywnego wodoru – który dociera do najgłębszych warstw skóry i oczyszcza je z zalegających zabrudzeń.
  3. Elektroporacja – która odpowiada za umożliwienie jeszcze głębszego oczyszczenia.
  4. Masaż – który daje ukojenie i zapewnia regenerację po wykonanym zabiegu.

Zabieg nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji, dlatego zaraz po jego zakończeniu będziesz mogła powrócić do wykonywania wszelkich czynności.

Pamiętaj, że dodatkowo przekażemy Ci kluczowe porady oraz wskazówki, które pomogą Ci w jeszcze lepszej i bardziej profesjonalnej pielęgnacji Twojej skóry twarzy! Dor

Zadzwoń
+48 533 100 858
Zadzwoń
Przewiń do góry