Mezoterapia igłowa

Mezoterapia igłowa twarzy, szyi, dekoltu, oczu i głowy

Jeśli pragniesz, aby skóra Twojej twarzy, szyi, głowy, a nawet dekoltu odzyskała dawny, młody wygląd – koniecznie postaw na zabieg mezoterapii igłowej wykonywanej w naszym profesjonalnym gabinecie. Już teraz zarejestruj się na wizytę w naszej klinice w Poznaniu i zyskaj pewność, że Twoja skóra otrzyma to, na co zasługuje. Dzięki temu zabiegowi pozwolimy Ci w skuteczny sposób pozbyć się zmarszczek oraz worów pod oczami. Pomożemy Ci w walce z cellulitem i rozstępami, a przede wszystkim zadbamy o to, aby Twoja skóra otrzymała wszystkie najważniejsze składniki odżywcze. Zadbaj o swoją cerę już dziś! Pierwsze efekty będące wynikiem mezoterapii igłowej zobaczysz już po odbyciu jednego zabiegu.

Wybierz profesjonalny zabieg mezoterapii igłowej i zadbaj o kondycję swojej skóry.

Postaw na metodę, która odżywi Twoją skórę i nada jej pięknego oraz młodego wyglądu.

Jej zalety to:

Skuteczność

wystarczą 2-3 zabiegi, aby Twoja skóra twarzy, szyi, a nawet dekoltu odzyskała młody wygląd

Komfort

zabieg polega na wykonaniu kilku prostych i praktycznie bezbolesnych nakłuć

Bezpieczeństwo

odbywa się w sterylnych i w pełni sprawdzonych warunkach, dających Ci 100-procentową pewność ochrony

Mezoterapia igłowa w Poznaniu – jakie efekty osiągniesz?

 • Pozbędziesz się zmarszczek, cellulitu, rozstępów, worków pod oczami oraz innych niedoskonałości.
  Substancje wprowadzone do Twojej skóry spowodują, że zostanie ona odpowiednio pobudzona do produkcji kolagenu oraz elastyny. W wyniku ich działania, Twoja skóra szybko się zregeneruje, tym samym dając Ci efekty widocznego odmłodzenia.
 • Doskonale odżywisz swoją skórę.
  Substancje odżywcze stosowane w mezoterapii igłowej sprawią również, że Twoja skóra otrzyma dawkę kwasu hialuronowego oraz witamin A, C, a nawet E. Dzięki temu wszystkiemu poprawi się jej kondycja, elastyczność oraz nawilżenie.
 • Zwalczysz oznaki utraty włosów.
  Zabieg ten jest także doskonałą bronią w walce z wypadającymi włosami. Dzięki odpowiednim nakłuciom, Twoja skóra odzyska prawidłowe krążenie, wzrost nowych mieszków zostanie pobudzony, a co za tym idzie – skutecznie zahamowany zostanie proces łysienia.
 • Odzyskasz młody wygląd.
  Wszystkie te czynniki sprawią, że Twoja twarz, głowa, szyja oraz dekolt widocznie wpłyną na cały Twój wygląd. Dzięki zastosowaniu zabiegu mezoterapii igłowej będziesz wyglądała nie tylko na kilka lat młodszą, ale również dużo zdrowszą!

Co czeka Cię podczas zabiegu mezoterapii igłowej?

Twoją skórę czeka seria specjalistycznych, odżywczych nakłuć. Podczas tego procesu, zostaną wstrzyknięte specjalne substancje, których zadaniem będzie odżywienie oraz poprawienie wyglądu Twojej skóry. Pierwsze efekty zobaczysz już po pierwszym zabiegu, natomiast całości dopełnią kolejne, po których uzyskasz efekt pełnego odmłodzenia!!!

Na koniec, otrzymasz od nas cały pakiet informacji, wskazówek oraz porad, dzięki którym raz uzyskane efekty będziesz mogła utrzymać na bardzo długi czas.

Zobacz inne zabiegi:

Przewiń do góry Call Now Button