Call Now Button
SKIN MEDIC

Laser Fotona 4D Pro Poznań

baner zabiegu medycyny estetycznej

To prawdziwa rewolucja w dziedzinie medycyny estetycznej! Laser Fotona 4D Pro łączy w sobie aż cztery różne procedury zabiegowe, co powoduje, że efekty po jego zastosowaniu są jeszcze bardziej zdumiewające i szybkie. Ten wyjątkowy laser jest jedynym na świecie sprzętem, który pozwala na przeprowadzenie endoliftingu twarzy. Fotona 4D Pro ma niebywałe właściwości – łączy w sobie siłę działania wielu innych urządzeń, a więc jedna sesja laserem fotona zastępuje kilka innych zabiegów!


Niebywałe działanie lasera Fotona 4D bazuje na wykorzystaniu dwóch laserów w tym samym czasie, dzięki którym można przeprowadzić kurację składającą się z czterech etapów, przy czym każdy z nich ma zbawienny wpływ na kondycję skóry.


Jeśli chcesz wykonać u siebie nowoczesny, bezpieczny i niebywale skuteczny zabieg Laserem Fotona 4D Pro w Poznaniu, to umów się na wizytę w Skin-Medic!

CENNIK

Fototerapia światłem LED PDT FOTONA

TERAPIA PROMIENIOWANIEM INFRARED Twarz + Szyja (sesja 60 minut)999 799Rezerwuj online

Etapy liftingu przy użyciu lasera Fotona 4D Pro

 1. ENDOLIFTING – ten wstępny etap zabiegu polega na oświetleniu laserem mięśni znajdujących wewnątrz jamy ustnej, mięśni jarzmowych oraz okolic ust. Działanie lasera Er:YAG powoduje, że włókna kolagenowe znajdujące się wewnątrz tkanki ulegają skurczeniu. Ma to bezpośredni wpływ na zwiększenie napięcia skóry oraz zredukowanie zmarszczek nosowo-wargowych. 
 2. FRAC3 – drugi etap polega na fotoodmładzaniu. Światło lasera Fotona 4D Pro w efektywny sposób eliminuje różnego rodzaju niedoskonałości, które są odzwierciedleniem procesów starzeniowych oraz stanów zapalnych, np. rozszerzone naczynka, zaburzenia pigmentacji, przebarwienia, piegi itp.
 3. PIANO – to głęboki termolifting, który uzyskuje się poprzez wykorzystanie działanie lasera Nd:Yag, emitującego długie impulsy. Zastosowanie wysokiej temperatury pozwala na skurczenie włókien, dzięki czemu skóra znów staje się jędrna i elastyczna. 
 4. SupErficial – peeling laserowy kończy terapię z wykorzystaniem lasera Fotona 4D Pro. Bazuje na właściwościach niskiej temperatury i pozwala w bezpieczny sposób na ablację, czyli odparowanie naskórka. Daje to efekt wygładzonej skóry. Rozszerzone pory zostają zamknięte, a twarz nabiera młodzieńczego i uwodzicielskiego blasku. 

Laser erbowo-yagowy (Er:YAG) – jak działa i co go wyróżnia?

To typ frakcyjnego ablacyjnego lasera, który znalazł szerokie zastosowanie w kuracjach z zakresu medycyny estetycznej. Jego działanie polega na emitowaniu skupionych wiązek światła mających za zadanie odparować wodę z naskórka i poprawić jego wygląd. Dzieje się tak poprzez stymulację wszystkich warstw skóry do naturalnych procesów rewitalizujących. Wyjątkowość lasera Er:YAG polega na kompleksowym eliminowaniu różnego typu niedoskonałości już po pierwszej sesji terapeutycznej. 

Ogromnym atutem lasera erbowo-yagowego jest fakt, że posiada wyższą skuteczność niż laser CO2, a zabiegi z jego wykorzystaniem są bezbolesne. Oznacza to, że podczas sesji zabiegowej nie ma potrzeby nakładania kremów lub maści znieczulających, które mogą wywołać reakcje alergiczne. Laser erbowo-yagowy wyróżnia:

 • bezbolesność kuracji przy jego użyciu;
 • skrócony czas rekonwalescencji;
 • lepszy profil bezpieczeństwa;
 • szerokie zastosowanie.

Wskazania do zabiegu z użyciem lasera Fotona 4D Pro

Zabiegi z wykorzystaniem lasera Er:YAG cieszą się ogromnym powodzeniem, ponieważ skutecznie eliminują niedoskonałości skórne. Wśród nich znajdują się:

 • przebarwienia, brązowe plamki;
 • rozstępy;
 • kurzajki (zakażenie wirusem HPV);
 • blizny potrądzikowe, pourazowe, pooperacyjne etc;
 • rozszerzone pory;
 • zmarszczki (np. bruzdy marionetki, zmarszczki palacza).

Efekty zabiegu z użyciem lasera Fotona 4D Pro

Spektakularne efekty terapeutyczne, jakie daje zastosowanie lasera Fotona, wynikają z jego wszechstronnego działania. Specyfika zabiegu, który składa z się czterech etapów, poprawia kondycję skóry na każdym jej poziomie. Korzyści dla skóry, jakie wynikają z zastosowania lasera Fotona 4D Pro, to

 • zwiększenie ujędrnienia policzków;
 • spłycenie zmarszczek nosowo-wargowych;
 • redukcja zagłębień skórnych wokół ust (np. zmarszczki palacza, bruzdy marionetki);
 • zwiększenie zagęszczenia skóry;
 • efekt anti aging poprzez zamknięcie widocznych naczynek krwionośnych i wygaszenie zmian zapalnych;
 • rozjaśnienie przebarwień po opalaniu i zmiana trądzikowych;
 • poprawa napięcia skóry;
 • poprawa tekstury tkanki skórnej;
 • rozświetlenie.

Opinie o zabiegu z użyciem lasera Fotona 4D Pro

Szybkie i długotrwałe efekty terapii bazującej na zbawiennych właściwościach lasera Fotona 4D Pro sprawiły, że cieszy się ona ogromną popularnością wśród wielu klientów oraz klientek kliniki Skin-Medic w Poznaniu. 

Wyjątkowa formuła zabiegu pozwala na zredukowanie wielu niedoskonałości skórnych już po pierwszej sesji zabiegowej. Skóra staje się wyraźnie lepiej ujędrniona i rozświetlona, bo przebarwienia ją zaciemniające, ulegają rozjaśnieniu. Dzięki laserowi Fotona 4D Pro Twoja skóra będzie lepiej napięta, a zmarszczki mniej widoczne. 

Zastosowanie na koniec zabiegu peelingu laserowego pozwala na podkreślenie oraz utrwalenie rezultatów osiągniętych po zrealizowaniu poprzednich etapów kuracji. Jeśli zastanawiasz się, czy laser Fotona 4D Pro poradzi sobie z Twoimi niedoskonałościami, skontaktuj się z nami!

Zobacz także inne zabiegi:

Shopping Cart
Scroll to Top