Fale radiowe RF multipolarne z laserem biostymulującym – termolipoliza

Termolipoliza ciała Poznań – zabieg przy użyciu fal radiowych RF multipolarnych z laserem biostymulującym

Jeśli chcesz, aby Twoja skóra uwolniła się od zalegającego tłuszczu i nadmiaru wody, a do tego liczysz na to, że uda Ci się poprawić jej ujędrnienie oraz ogólną kondycję – zabieg termolipolizy jest właśnie dla Ciebie. Już teraz zapisz się na wizytę w naszej klinice w Poznaniu. Z przyjemnością pomożemy Ci zgubić zbędne kilogramy oraz zadbać o ogólną prezentację Twojej sylwetki. Specjalnie wywoływane impulsy elektryczne przyjmujące postać fal radiowych sprawią, że skutecznie pozbędziesz się nadmiaru tkanki tłuszczowej, dbając też o inne aspekty Twojego wyglądu. Redukcja cellulitu, pełne odżywienie, dotlenienie i uelastycznienie – to tylko kilka pozytywnych aspektów, które da Ci zabieg termolipolizy przy użyciu lasera biostymulującego.

 

Wybierz skuteczny zabieg termolipolizy i pozbądź się zbędnych kilogramów.

Postaw na zabieg, dzięki któremu usuniesz nadmiar tłuszczu, a tym samym poprawisz swoją sylwetkę.

Jego zalety to:

Skuteczność

wystarczy dosłownie kilka zabiegów, aby Twoja talia straciła nawet 6 cm i abyś Ty schudła nawet 4 kg

Komfort

zabieg odbywa się w bardzo komfortowych warunkach, dających Ci możliwość relaksu i regeneracji

Bezpieczeństwo

stosowany do niego nowoczesny sprzęt jest w pełni bezpieczny, a sama kuracja – w 100% sterylna

Termolipoliza – jakie efekty osiągniesz?

Przyśpieszysz swój metabolizm oraz spalanie tkanki tłuszczowej.

ermolipoza charakteryzuje się pozytywnym oddziaływaniem na metabolizm oraz pozbywanie się tkanki tłuszczowej. Dzięki niej, Twoje ciało zostanie pobudzone do bardziej intensywnej pracy – szybciej będzie przetwarzało pożywienie, które mu dostarczasz, a co za tym idzie – nie będzie “odkładało” tłuszczu. Ponadto, dzięki oddziaływaniu odpowiednich temperatur, zabieg ten będzie miał bezpośredni wpływ na spalanie tkanki tłuszczowej, która już znajduje się w Twoim organizmie.

Poprawisz wygląd swojej skóry.

Zabieg termolipolizy niesienie za sobą również szereg innych pozytywnych skutków, pośród których można wymienić m.in. redukcję cellulitu, lepsze odżywienie i dotlenienie Twojej skóry, a także oczyszczenie organizmu czy pozbywanie się z niego nadmiaru wody. Wszystkie te działania sprawią, że całe Twoje ciało zacznie wyglądać lepiej, zdrowiej, a przede wszystkim piękniej.

Uzyskasz wygląd, o jakim zawsze marzyłaś.

Najważniejszym wynikiem przeprowadzonego zabiegu ma być natomiast poprawienie Twojego wyglądu, a co za tym idzie – pozytywny wpływ na Twoje samopoczucie. Termolipoliza sprawi, że Twoja skóra będzie odżywiona, gładka i jędrna, Twoje ciało pozbędzie się nadmiaru tłuszczu i wody, a Ty – będziesz z tych efektów bardzo zadowolona!

Fale radiowe RF multipolarne – co czeka Cię podczas zabiegu?

Twoja skóra zostanie poddana działaniom w pełni bezpiecznych i w ogóle bezbolesnych prądów o częstotliwości fal radiowych.

Do Twojej skóry zostanie przyłożone odpowiednie urządzenie emitujące wspomniane fale. Za ich pośrednictwem zacznie dochodzić do powolnego rozpadu komórek tłuszczowych, które w wyniku działania ciepła oraz wzmożonego drenażu limfatycznego, zaczną po prostu znikać. Poprawie ulegnie też ukrwienie Twojego ciała, jak i poprawa jego ogólnej kondycji.

Po zakończonym zabiegu, otrzymasz od nas pełen pakiet porad i wskazówek mających na celu jak najdłuższe utrzymanie uzyskanego efektu. Tak, aby Twoja jędrna, zdrowa i wolna od tłuszczu skóra mogła Cię cieszyć przez naprawdę długi czas!

Zadzwoń
+48 533 100 858
Zadzwoń
Przewiń do góry