Laserowy peeling Black Doll

Laserowy peeling oczyszczający Black Doll – oczyszczanie skóry twarzy i dekoltu za pomocą lasera i peelingu węglowego Poznań

Jeżeli szukasz innowacyjnej, ale zarazem sprawdzonej metody, która pozwoli Ci na pozbycie się zanieczyszczeń skóry, z którymi walczyłaś od dawna – koniecznie postaw na Black Doll. Jest to nowoczesny zabieg oczyszczający, który wykorzystuje peeling węglowy oraz naświetlanie laserem. W wyniku jego działania, Twoja skóra zostanie poddana kuracji, której rezultatem będzie oczyszczenie jej z brudu, zaskórników, grudek, itp., a także pozytywne wpłynięcie na wygląd Twojej skóry (redukcja zmarszczek, trądziku, przebarwień). Już teraz zapisz się na wizytę – odwiedź naszą klinikę z Poznaniu i skorzystaj ze wszystkich zalet laserowego peelingu węglowego typu Black Doll.

 

Postaw na laserowy peeling węglowy Black Doll i oczyść swoją skórę jednocześnie poprawiając jej kolor.

Wybierz metodę, dzięki której na długo pozbędziesz się wszelkich zanieczyszczeń, a dodatkowo zadbasz o ogólną kondycję skóry.

Jego zalety to:

Skuteczność

wystarczą 3 zabiegi, aby Twoja skóra została w pełni oczyszczona, a jej wygląd uległ znacznej poprawie

Komfort

podczas zabiegu nie poczujesz żadnego bólu, a po jego zakończeniu praktycznie od razu wrócisz do codzienności

Bezpieczeństwo

dzięki najnowocześniejszemu sprzętowi kuracja będzie skuteczna, ale przede wszystkim bezpieczna

Black Doll – jakie efekty dzięki niemu osiągniesz?

Pozbędziesz się zanieczyszczeń.

Ten rodzaj peelingu został stworzony do walki z wszelkimi zabrudzeniami znajdującymi się w Twojej skórze. Po nałożeniu specjalnego, czarnego preparatu oraz wykonaniu naświetlania, z Twojej twarzy znikną wszelkiej maści zaskórniki, grudki i inne zanieczyszczenia. Dzięki temu, Twoja skóra będzie w pełni czysta.

Poprawisz wygląd i kondycję swojej skóry.

Poza właściwościami oczyszczającymi, peeling typu Black Doll ma również cechy prozdrowotne. W trakcie usuwania brudu, pozytywnie wpływa on także na ogólny stan Twojej skóry. Dzięki temu, aktywnie wspiera walkę ze zmarszczkami, trądzikiem, nadmiarem sebum, a nawet przebarwieniami.

Poczujesz się pewniejsza i piękniejsza.

Efekt działania peelingu węglowego przejdzie Twoje najśmielsze oczekiwania. Za jego sprawą nie tylko oczyścisz swoją skórę, poprawisz jej ogólny wygląd czy stan (ujędrnisz i uelastycznisz). Black Doll przede wszystkim da Ci poczucie piękna i pewności siebie, które zawsze chciałaś mieć!

Peeling laserowy – co czeka Cię podczas zabiegu?

Na Twoją skórę zostanie nałożony specjalny (jak sama nazwa wskazuje), czarny preparat (pasta koloidalna). Znajdujące się w nim drobinki węgla, powoli wnikną w nierówności znajdujące się na Twojej skórze, a następnie zostaną poddane działaniu lasera.

Za jego pomocą, dojdzie do odparowania nałożonej substancji, a wraz z nią znikną także zalegające zanieczyszczenia.

Dodatkowo, działanie lasera i peelingu pozytywnie wpłynie na ogólny stan Twojej skóry – widocznie redukując drobne zmarszczki, miejscami występujący trądzik, a nawet usuwając przebarwienia.

Po zakończonej kuracji otrzymasz od nas pełen pakiet wskazówek i informacji, które pozwolą Ci na odpowiednie dbanie o skórę Twojej twarzy i dekoltu również w przyszłości. Wszystko po to, aby efekt zabiegu utrzymywał się naprawdę długo i abyś Ty mogła cieszyć się jego zaletami.

Zadzwoń
+48 533 100 858
Zadzwoń
Przewiń do góry