Call Now Button
SKIN MEDIC

Tixel 2 Poznań

baner zabiegu medycyny estetycznej

Frakcyjne odmładzanie skóry w Poznaniu

Tixel 2 jest rewolucyjnym urządzeniem, które wykorzystujemy w naszym salonie medycyny estetycznej do zabiegów odmładzających, ujędrniających, a także poprawiających kondycję skóry. Został przetestowany klinicznie w wielu niezależnych badaniach. Wykazały one, iż jest jednym z najskuteczniejszych urządzeń do odmładzania z wykorzystaniem ablacji termomechanicznej.

Jeśli poszukujesz zabiegu, dzięki któremu Twoja skóra będzie młodsza, bardziej napięta oraz zyska znacznie korzystniejszy wygląd, to umów się na zabieg Tixel2 w Skin-Medic!

Tixel2 to urządzenie, którym można działać nawet na najbardziej wrażliwych obszarach twarzy – na przykład na powiece. Bez bólu i dyskomfortu możesz usunąć blizny potrądzikowe, rozstępy, zmarszczki, rozprawić się z wiotką skórą, wyrównać koloryt cery – to tylko część możliwości, jakie oferuje zabieg Tixel2 w Skin-Medic.

Masz więcej pytań? Zadzwoń do nas – z przyjemnością udzielimy Ci wszystkich informacji!

CENNIK

TIXEL 2

Twarz1999 1199Rezerwuj online
Twarz + szyja2299 1499Rezerwuj online
Twarz + szyja + dekolt2699 1699Rezerwuj online
Szyja799Rezerwuj online
Dekolt799Rezerwuj online
Czoło799Rezerwuj online
Policzki799Rezerwuj online
Skronie499Rezerwuj online
Zmarszczki palacza499Rezerwuj online
Okolice oczu499Rezerwuj online
Dłonie799Rezerwuj online
Usuwanie blizn i rozstępówod 399Rezerwuj online
Brzuch dolna część1999
1499
Rezerwuj online
Brzuch górna część1999
1499
Rezerwuj online
Brzuch cały2599 1999Rezerwuj online
Boczki1499Rezerwuj online
Brzuch cały + boczki4999 2999Rezerwuj online
Pośladki2299 1599Rezerwuj online
Uda zewnętrzne1999 1499Rezerwuj online
Uda wewnętrzne1999 1499Rezerwuj online
Uda zewnętrzne + zewnętrzne3499 2199Rezerwuj online
Kolana999Rezerwuj online
Pelikany1499 999Rezerwuj online
Pośladki + Pelikany + Kolana2999 1999Rezerwuj online
Kilka obszarów – cena ustalana indywidualnie
SPECJALISTYCZNE TERAPIE ŁĄCZONE
TIXEL 2 + Osocze Bogatopłytkowe PRP + TERAPIA PROMIENIOWANIEM INFRARED
Twarz2699 1599
Twarz + Szyja2799 1799
Twarz + Szyja + Dekolt3399 1999
Estgen Inżynieria Tkankowa do zabiegu TIXEL 2299

Jak przygotować się do zabiegu z wykorzystaniem systemu Tixel 2?

Zaletą wykorzystania frakcyjnych funkcjonalności Tixel 2 jest jej nieinwazyjność, dzięki czemu nie ma potrzeby, aby dokonywać specjalistycznego przygotowania przed zaplanowanym zabiegiem. Jedyne, o czym należy pamiętać, to odpowiednie nawodnienie organizmu. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące terapii systemem Tixel 2, możesz śmiało odwiedzić gabinet Skin-Medic i porozmawiać z naszymi specjalistami. Zachęcamy również do kontaktu telefonicznego.

Jak przebiega zabieg odmładzania skóry ciepłem?

Sesje zabiegowe z wykorzystaniem Tixel2 przeprowadzane są w gabinecie Skin-Medic przez specjalistów medycyny estetycznej. Po zebraniu w trakcie wywiadu informacji o stanie zdrowia, planujemy liczbę oraz miejsce wykonania zabiegu. Z uwagi na fakt, iż zabieg jest bezbolesny, nie ma potrzeby stosowania jakichkolwiek kremów znieczulających. Przed przystąpieniem do działania zawsze informujemy, jak będzie przebiegała procedura. Terapia z użyciem Tixel 2 polega na przyłożeniu do skóry pistoletu zakończonego odpowiednią końcówką. W momencie naciśnięcia przycisku aplikatora końcówka składająca się z maleńkich piramidek dotyka skórę i rozgrzewa ją do wysokiej temperatury. Procedurę powtarza się w zależności od obszaru niedoskonałości, które należy zredukować. W trakcie zabiegu dokładnie kontrolujemy działanie systemu Tixel 2, co przekłada się na precyzyjne wykonanie procedury.

Na czym polega zabieg Tixel 2?

Z upływem czasu skóra twarzy traci odpowiednie nawodnienie, przez co staje się mniej jędrna i napięta. Problem ten dotyczy również samych powiek, na których zaczynają być widoczne nieestetyczne zmarszczki oraz przebarwienia. W konsekwencji twarz wygląda na zmęczoną, a samopoczucie wynikające z tego faktu zaczyna się pogarszać. Tixel 2 to rewolucyjna metoda, mająca za zadanie przywrócić skórze powiek młodzieńczy i atrakcyjny wygląd. Ten zabieg liftingujący wyróżnia się na tle innych całkowitym bezpieczeństwem zastosowania.

W odróżnieniu od tradycyjnych metod złuszczania naskórka Tixel 2 zapewnia ograniczoną ingerencję w naskórek, dzięki czemu czas rekonwalescencji staje się zdecydowanie krótszy. Tixel 2 to termomechaniczny system, służący do ablacji skóry, czyli kontrolowanemu uszkadzaniu wybranych jej fragmentów tak, aby wymusić na organizmie proces jej odnowy. Końcówka aplikatora wyposażona jest w blaszkę składająca się z 81 piramid o wymiarach o całkowitym wymiarze 1×1 cm. W momencie naciśnięcia przez osobę wykonującą zabieg przycisku aplikatora, następuje szybkie wysunięcie końcówki, która przekazuje energie cieplną wybranemu odcinkowi skóry. Dochodzi wówczas do utworzenia w naskórku mikrokraterów poprzez wyparowanie wody (ablacja). Następnie końcówka cofa się w precyzyjnej odległości do pozycji początkowej z dala od podgrzewanej przed chwilą tkanki. Poddany działaniu wysokiej temperatury naskórek (400°C) ulega mikroskopijnym ubytkom, dzięki czemu skóra w tym miejscu rozpoczyna proces regeneracji, którego celem jest uzyskanie większej sprężystości i napięcia. Tixel 2 gwarantuje nieinwazyjne oraz bezpieczne zredukowanie zmarszczek.

Tixel 2 – Efekty

Tixel 2, czyli zabieg frakcyjnej dermabrazji, można z powodzeniem stosować jako profilaktykę powstawania zmarszczek i innych niedoskonałości na twarzy, ciele, a nawet obszarach skupionych wokół skóry oczu (w tym powiek). Efektem zastosowania systemu Tixel 2 jest wyraźna poprawa kondycji oraz napięcia skóry. Naskórek poddany ablacji frakcyjnej odbudowuje się tworząc nowe i bardziej odporne na urazy warstwy skóry.

Jeśli chcesz zastosować ten zabieg na twarz, to będziesz pod ogromnym wrażeniem efektów. Powieki stają się dzięki temu nie tylko widocznie zdrowsze, ale również odzyskują swój młodzieńczy koloryt. Uzyskanie jasnego odcienia rozświetla całą twarz, co pozwala na odmłodzenie wizerunku. Aby udowodnić korzystne działanie systemu Tixel 2 w USA przeprowadzono niezależne badania wśród kobiet w wieku. I grupa składała się z uczestniczek w wieku 42-65 lat, a II grupa 50-75 lat. Kandydatkom z obu grup zaproponowano redukcję zmarszczek w okolicach oczodołów oraz kącikach ust. Zastosowanie Tixel 2 obejmowało trzy pełne sesje zabiegowe w odstępach 1-2 miesiące. Część z pacjentek biorących udział w badaniu miało uszkodzoną skórę twarzy przez zbytnią ekspozycję na promienie UV. Wyniki eksperymentu porównawczego okazały się bardzo pozytywne. W przypadku każdej uczestniczki nastąpiła wyraźna poprawa cery oraz redukcja zmarszczek. W większości przypadków w obu grupach całkowite wyrównanie zmarszczonej skóry wokół oczodołów oraz w kącikach pojawiło się w 75%.

Zabieg Tixel 2 – niebywałe efekty

Zabiegi urządzeniem Tixel2 pozwalają na osiągnięcie niesamowitych korzyści. To jeden z najlepszych sposobów na odmłodzenie skóry metodą frakcyjną. Skóra doznaje mikrouszkodzeń, które niejako zmuszają ją do odnowy oraz regeneracji.  Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej metody możliwe jet nie tylko odmłodzenie, ale także poprawienie kolorytu skóry. Tixel2 doskonale sprawdza się także do ujędrniania, zamykania porów, jak również napinania skóry. Dzięki niemu możliwe jest wykonanie bezoperacyjnego liftingu powiek, usunięcia wiotkości skóry, redukcji rozstępów oraz usuwania blizn, na przykład potrądzikowych. Bez skalpela możesz osiągnąć efekty porównywalne do operacyjnych! Ablacja termomechaniczna sprawia, że skóra może być odbudowana i całkowicie zregenerowana. Tixel2 to urządzenie, dzięki któremu Twoja skóra odnowi się – pozbędziesz się zmarszczek, blizn, a także odnowisz ją. Zarezerwuj termin zabiegu Tixel 2 w poznańskim Skin-Medic! Rewolucyjne zmiany będą dostrzegalne już po pierwszym zabiegu. Urządzenie można wykorzystywać zarówno na ciele, jak i twarzy. Ma bardzo duże spektrum działania i za jego pomocą można pobudzić regenerację skóry na poziomie niedostępnym dla innych metod. Ogromną zaletą tej metody jest możliwość wykorzystywania jej na wrażliwej i cienkiej skórze, na przykład powiek. Zabieg sprawia, że skóra się odnawia, poprawia się jej ukrwienie, zwiększa się także jej zdolność wchłaniania substancji odżywczych.

 

Wskazania do zastosowania zabiegu Tixel 2

Tixel 2 jest skierowany do wszystkich osób, które chcą odmłodzić skórę, usunąć blizny oraz zmarszczki bez skalpela i długiego czasu rekonwalescencji. Z tej metody często korzystają osoby, które nie są zadowolone z wyglądu swoich powiek lub innych partii twarzy, które zmieniły wygląd z wiekiem. Zabieg ma na celu nie tylko poprawę kondycji skóry dotkniętej upływem czasu, ale również polepszenie jej struktury Zastosowanie nowoczesnej technologii podgrzewania skóry przez laser pozwala raz na zawsze pożegnać się z problemem opadających powiek oraz nieatrakcyjnych przebarwień wokół oczu. Osoby próbujące radzić sobie z przykryciem zmian skórnych innymi, domowymi sposobami, zmuszone są do stosowania makijażu, którego nałożenie wymaga najczęściej dużej ilości czasu. Co więcej, częste stosowanie wielu warstw makijażu do powiek i obszarów wokół oczu bądź innych kosmetyków, mających za zadanie polepszyć wizerunek twarzy, wpływa na niedotlenienie naskórka, przez co skóra staje się jeszcze bardziej podatna na procesy starzenia. Ponadto makijaż jest w stanie zmienić wygląd twarzy jedynie w niewielkim stopniu – nie pozwala na zmianę struktury, usunięcie zmarszczek czy napięcie wiotkiej skóry. Frakcyjna dermabrazja twarzy i powiek zapewnia szybkie efekty, którymi można się cieszyć już po wykonaniu pierwszej sesji zabiegowej. Wygładzona skóra w okolicach oczu i powiek nadaje twarzy młodzieńczy wygląd, a także wyrównuje koloryt skóry. Wykorzystanie systemu Tixel 2 doskonale radzi sobie także z plamami starczymi, wpływającymi na pogorszenie wyglądu twarzy. Jeśli poszukujesz skutecznej metody, która nie ingeruje w ciągłość skóry, a jednocześnie zapewnia niesamowite efekty, to koniecznie sprawdź działanie urządzenia, jakim jest Tixel 2!

Przeciwwskazania do zastosowania Tixel 2

Sesje zabiegowe z wykorzystaniem Tixel 2 są bezpieczne dla skóry i zdrowia klientów oraz klientek. Nie ma istotnych przeciwwskazań do zastosowania terapii poprzez Tixel 2 na określonych fragmentach skóry. Niemniej warto zdecydować się na zabiegi z ich wykorzystaniem w miesiącach, które nie są słoneczne. Szczególnie zalecamy lifting powiek w okresie jesienno-zimowym, kiedy skóra jest o wiele mniej narażona na szkodliwe działanie promieni UV. Twarz po zbiegu wymaga odpowiedniej pielęgnacji oraz ochrony przed promieniami słonecznymi, co jest znacznie utrudnione latem. Z racji, że frakcyjne sesje zabiegowe są procedurami, które tworzą jedynie delikatne uszkodzenia struktury skóry, jest metodą bezbolesną i niewymagającą czasu rekonwalescencji. Mikrouszkodzenia naprawiają się samoistnie, wraz ze zwiększoną produkcją kolagenu przez skórę. W dniu zabiegu nie należy nakładać na twarz makijażu oraz unikać nadmiernej ekspozycji na promienie słońca, ponieważ skóra musi być w dobrej kondycji. Istotnymi przeciwwskazaniami do zastosowania zabiegu jest aktywna choroba zapalna skóry twarzy oraz różnego typu infekcje. Wszelkie wątpliwości dotyczące bezpieczeństwa zabiegu omawiane są ze specjalistą w gabinecie Skin-Medic. Jeśli masz pytania na ten temat, to zadzwoń do nas!

Rekonwalescencja po frakcyjnym odmładzaniu skóry ciepłem

Nieinwazyjny charakter zabiegu z wykorzystaniem frakcyjnej dermabrazji nie stwarza konieczności długiej rekonwalescencji po zrealizowanej sesji. Niemniej, w niektórych przypadkach może pojawić się lekka opuchlizna lub rumień, który znika po 3-4 godzinach. Natomiast kolejnego dnia po kuracji mogą pojawić się mikrostrupki, znikające po kilku dniach. Skóra odzyskuje w pełni zdrowy wygląd po upływie kilku dni. Jednym z nielicznych ograniczeń w czasie rekonwalescencji jest unikanie opalania się i korzystania z sauny. Należy dać skórze odpowiednio dużo czasu na regenerację, żeby osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Istotne jest tutaj również dbanie o odpowiednie nawodnienie skóry, dlatego zaleca się stosowanie delikatnych kosmetyków o działaniu nawilżającym oraz wypijanie w ciągu dnia odpowiedniej ilości wody(około dwóch litrów). W indywidualnych przypadkach specjalista wykonujący zabieg przy użyciu Tixel 2 udziela klientom określonych zaleceń dotyczących domowej pielęgnacji skóry. Nasi specjaliści prowadzą również opiekę pozabiegową, dlatego zawsze z chęcią rozwieją wszelkie wątpliwości na temat postępowania po kuracji z wykorzystaniem Tixel 2. Tixel2 przynosi rewolucyjne efekty, jednak należy pamiętać o tym, że nie uchroni on przed późniejszymi zmianami, jeśli pielęgnacja skóry nie będzie odpowiednia. Wygładzenie zmarszczek, usunięcie blizn i napięcie skóry to zauważalne efekty terapii przez Tixel2. Istotne jest jednak to, aby dbać o skórę – nawilżać ją, odżywiać i odpowiednio oczyszczać. Dzięki temu efekty będą utrzymywały się o wiele dłużej, a cera będzie promienna i napięta.

Ile czasu trwa zabieg z wykorzystaniem systemu Tixel 2?

Kuracja zmarszczek lub innych niedoskonałości przy użyciu nowoczesnej maszyny Tixel2 jest metodą, która cieszy się powodzeniem ze względu na bardzo krótki czas trwania sesji zabiegowej. Po przyłożeniu aplikatora do obszaru skóry poddawanemu leczeniu następuje kontakt na około 6-19 ms, daję to gwarancję bezpieczeństwa użytkowania systemu Tixel 2, ale także skraca okres pojedynczej kuracji. Terapia wysoką temperaturą nie powoduje w tym przypadku konieczności nakładania różnych specyfików przeciwbólowych, na których działanie należy poczekać. Czas trwania całej sesji uzależniony jest od konkretnego przypadku i partii skóry, która potrzebuje regeneracji. Najczęściej należy wykonać od 3 do 4 zabiegów w odstępie jednego miesiąca. W gabinecie Skin-Medic terapie systemem Tixel 2 wykonują doświadczeni specjaliści, co również wpływa na skrócenie trwania zabiegu.

Opinie o zabiegu z wykorzystaniem systemu Tixel 2

Urządzenie Tixel 2 jest jednym z najbardziej efektywnych sposobów na redukcję zmarszczek oraz innych niedoskonałości, ponieważ nie doprowadza do głębokiego uszkodzenia warstw skóry. Daje to możliwość nie tylko szybkiej regeneracji naskórka, ale również zwiększa bezpieczeństwo całego zabiegu. Do kuracji z wykorzystaniem systemu Tixel 2 przekonały się już pacjentki na całym świecie. Rosnące stale zainteresowanie terapią z wykorzystaniem wysokiej temperatury zaświadcza o skuteczności oraz trwałości tej metody redukcji niedoskonałości. Kolejnym powodem popularności zabiegu za pomocą Tixel2 jest brak konieczności stosowania podczas sesji zabiegowej środków znieczulających. Ponadto czas rekonwalescencji jest ograniczony do minimum, dzieje się tak dzięki nieinwazyjnemu działaniu urządzenia. Bezbolesny charakter całej procedury nie powoduje dyskomfortu i pozwala kontynuować po zabiegu codzienne obowiązki. Innym aspektem wpływającym na atrakcyjność systemu Tixel 2 jest jego mechanizm działania.

Ile razy należy powtórzyć zabieg z wykorzystaniem systemu Tixel 2?

Każda osoba, decydująca się na zabieg redukcji niedoskonałości skóry przy użyciu Tixel 2, odbywa w pierwszej kolejności konsultację z lekarzem medycyny estetycznej, który określa skalę problemu oraz dobiera najodpowiedniejszą metodę leczenia. Podczas wywiadu z najlepiej podać dokładne informacje o aktualnym stanie zdrowia oraz o przebytych zabiegach operacyjnych. Po zebraniu od pacjentki niezbędnych informacji badamy obszar skóry z niedoskonałościami i określamy liczbę sesji zabiegowych. Najczęściej kuracja z użyciem Tixel 2 jest zaplanowana na 3-4 spotkania, jednak w określonych przypadkach może okazać się, że będzie ich mniej lub więcej. Wszystko uzależnione jest od miejsca oraz skali niedoskonałości skóry. Ważne jest także to, jaki efekt chcesz uzyskać – jeśli zależy Ci na usunięciu różnych zmian skórnych, możesz potrzebować więcej wizyt.

Tixel 2 ceny zabiegów

Na cenę zabiegu z Tixel 2 ma wpływ wielkość obszaru skóry, który ma zostać poddany leczeniu. Im większa partia skóry, tym cena staje się wyższa. W gabinecie Skin-Medic oferujemy konkurencyjne ceny, które zawierają nie tylko wykonanie niezbędnych sesji zabiegowych, ale również opiekę pozabiegową. Każda pacjentka, korzystająca z usług naszej kliniki, może liczyć na wsparcie ze strony doświadczonych lekarzy medycyny estetycznej na każdym etapie kuracji. Personel gabinetu udzieli profesjonalnych porad, w jaki sposób zadbać o skórę po zabiegu i dzięki temu maksymalnie skrócić czas rekonwalescencji. Zapraszamy do naszego gabinetu wszystkie pacjentki chcące raz na zawsze pożegnać się z krępującym problemem niezdrowo wyglądającej skóry twarzy.

Usuwanie zmarszczek i odmłodzenie skóry Tixel 2 Poznań

Zmarszczki to jedna z najczęstszych niedoskonałości skóry. Tixel 2 to innowacyjna technologia poprawiająca wygląd skóry poprzez usuwanie zmarszczek. Rezultaty są niemal natychmiastowe i długotrwałe. Tixel 2 to rewolucyjne urządzenie, które wykorzystuje technologię RF i mikro-impulsy, aby pozbyć się zmarszczek i poprawić wygląd Twojej skóry. Usuwanie zmarszczek nigdy nie było łatwiejsze ani bardziej skuteczne.

Tixel 2 może poprawić wygląd skóry już podczas jednego zabiegu, korygując blizny potrądzikowe, zmarszczki, opadającą powiekę i inne problemy, które możesz mieć, w tym wiotkość skóry. Tixel 2 to nowa technologia usuwania zmarszczek, która została opracowana w celu poprawy wyglądu skóry. W przeciwieństwie do operacji i botoksu, Tixel 2 jest nieinwazyjny, ma o wiele mniej możliwych skutków ubocznych. Wyróżnia się niebywałą efektywnością. To zabieg odmładzania skóry oraz ujędrniania jej poprzez usuwanie zmarszczek, napinanie skóry i zmuszanie jej do autoregeneracji. Ideą tego zabiegu jest sprawienie, aby skóra wyglądała młodziej poprzez nakierowanie działania urządzenia na wybrane obszary skóry, na których znajdują się zmarszczki i wiotkość.

Masz naturalnie opadające powieki? A może Twoja skóra z czasem stała się wiotka i pojawiły się one z czasem? W naszym gabinecie medycyny estetycznej Skin-Medic możesz wykonać korektę opadających powiek bez operacji. To nowoczesny zabieg, dzięki któremu skóra wokół oczu będzie wyraźnie napięta, młodsza, jędrniejsza, a opadające powieki przestaną być Twoim problemem!

Umów się na wizytę do Skin-Medic, gdzie profesjonaliści przy użyciu nowoczesnego sprzętu dokonają korekty Twoich powiek. Masz pytania dotyczące zabiegu? A może chcesz od razu się umówić? Zadzwoń, napisz lub skorzystaj z formularza rejestracyjnego.

Nie musisz wykonywać operacji, aby poprawić skórę wokół oczu. Korekta opadających powiek bez skalpela – szybka i całkowicie bezpieczna – jest możliwa. Wystarczy, że odwiedzisz nasz salon medycyny estetycznej i zdecydujesz się na zabieg poprzez Tixel2. Zapraszamy do kontaktu!

Shopping Cart
Scroll to Top