Call Now Button
SKIN MEDIC

Peeling kawitacyjny Poznań

Oczyszczanie twarzy w Poznaniu

Daj swojej skórze to, na co zasługuje. Podaruj jej pełne oczyszczenie, dogłębne odżywienie, a przede wszystkim popraw jej kondycję sprawiając, że wygląda pięknie i młodo. Wybierz peeling kawitacyjny, dzięki któremu nie tylko pozbędziesz się zanieczyszczeń, usuniesz nadmiar sebum, złuszczony naskórek oraz zmarszczki, ale zadbasz również o jej odpowiednie nawilżenie i prawidłowe odżywienie. Odwiedź nasz salon w Poznaniu, w którym znajdziesz profesjonalne wsparcie, pomoc oraz najlepszych fachowców od peelingu kawitacyjnego.

Postaw na delikatny oraz skuteczny peeling i oczyść swoją skórę nadając jej pięknego oraz zdrowego wyglądu.

Wybierz bezinwazyjną i w pełni bezpieczną metodę, która pozytywnie wpłynie na kondycję Twojej twarzy.

CENNIK

Peeling kawitacyjny

Twarz99Rezerwuj online
Twarz + szyja159Rezerwuj online
Twarz + szyja + dekolt199Rezerwuj online

Peeling kawitacyjny – jakie efekty dzięki niemu osiągniesz?

Pozbędziesz się wszelkich zanieczyszczeń.

Ten zabieg zwany potocznie kawitacją, działa podobnie jak klasyczny peeling – tyle, że jego efekty są bardziej spektakularne i utrzymują się znacznie dłużej. Z jego pomocą ze swojej skóry pozbędziesz się wszelkich zanieczyszczeń wpływających na jej wygląd, jak i kiepską kondycję.

Wygładzisz swoją skórę.

Peeling kawitacyjny pozbędzie się z Twojej twarzy martwego naskórka oraz nadmiaru sebum. Dodatkowo, nawilży ją i odżywi, sprawiając, że Twoja skóra zyska nową, gładką oraz jędrną strukturę. Zadba także o to, aby z jej powierzchni zniknęły zmarszczki. Dokładnie tak, jakbyś miała o kilka lat mniej!

Poczujesz się piękna i zrelaksowana.

Na koniec będziesz cieszyła się efektem, który przerośnie Twoje najśmielsze oczekiwania. Twoja cera stanie się czystsza, gładsza, a ponadto wyraźnie odświeżona i odżywiona. A za sprawą masujących ultradźwięków zabieg ten będziesz wspominała jako przyjemną i relaksującą sesję.

Peeling kawitacyjny – co czeka Cię podczas zabiegu?

Na początku Twoja skóra przejdzie dokładne oczyszczenie tak, aby była wolna od makijażu oraz powierzchownych zanieczyszczeń. Następnie, Twoja twarz zostanie odpowiednio nawilżona, albowiem to właśnie wilgoć jest czynnikiem wspierającym poprawne wykonanie peelingu kawitacyjnego.

Kolejnym krokiem będzie masaż skóry twarzy, podczas którego wydzielane będą odpowiednie ultradźwięki odpowiedzialne za proces właściwego oczyszczania.

Zabieg jest w pełni bezpieczny, w żaden sposób nie narusza Twojej delikatnej skóry, a co za tym idzie – nie wymaga także okresu rekonwalescencji. 

Po jego zakończeniu, od razu będziesz mogła wrócić do wykonywania codziennych zajęć. Ponadto, otrzymasz od nas porady i wskazówki, które pomogą Ci wzmocnić efekty odbytego zabiegu oraz sprawić, aby Twoja twarz była czysta i piękna przez wyjątkowo długi czas!

Zobacz także inne zabiegi:

Shopping Cart
Scroll to Top