Dermomasaż twarzy i ciała (drenaż limfatyczny)

Dermomasaż twarzy i ciała – usuwanie cellulitu, zmarszczek, rozstępów Poznań - zabieg podciśnieniowy

Wybierz zabieg, który pozwoli Ci na uwolnienie się od skaz widocznych na Twoim ciele – zarówno cellulitu, jak i rozstępów, a dodatkowo zadbaj o wymodelowanie i wyszczuplenie Twojej sylwetki. Dermomasaż, poprzez wykonywanie masażu oraz działanie podciśnienia, pozytywnie wpłynie zarówno na wygląd, jak i kondycję Twojej skóry. Już teraz odwiedź nas w naszej klinice w Poznaniu, aby poznać wszelkie szczegóły, a także umówić się na zabieg dermomasażu.

Postaw na sprawdzony dermomasaż twarzy oraz ciała i spraw, aby Twój cellulit stał się niewidoczny.

Jego zalety to:

Skuteczność

seria kilku krótkich zabiegów, po których od razu zobaczysz efekty, o których zawsze marzyłaś

Uniwersalność

dermomasaż pozwoli Ci na skuteczną walkę z cellulitem, bliznami, a nawet rozstępami

Bezpieczeństwo

zabieg jest bezinwazyjny, a do jego przeprowadzania używamy nowoczesnych urządzeń, dających Ci 100-procentowną pewność ochrony, bezpieczeństwa i sterylności

slider_sample1

Dermomasaż - jakie efekty dzięki niemu osiągniesz?

  • Pozbędziesz się cellulitu.

 

Poprzez połączenie masażu mechanicznego oraz działania podciśnienia, dermomasaż wpływa na poprawienie krążenia wewnątrz tkanek. Dodatkowo, jest odpowiedzialny za pozbywanie się toksyn, a przede wszystkim szybsze rozkładanie się tłuszczu. Dzięki temu pozwala na szybkie i skuteczne pozbycie się cellulitu. 

 

  • Usuniesz rozstępy oraz inne niedoskonałości.

 

Działanie dermomasażu można określić wielokomórkowym, a co za tym idzie – wpływającym nie tylko na eliminację cellulitu, lecz także dbanie o inne aspekty Twojej skóry. Właśnie dzięki takiej wszechstronności, zaledwie kilka zabiegów pozwoli Ci na zapomnienie o rozstępach, czy innych elementach Twojej skóry, z których nie jesteś dumna.

 

  • Przywrócisz swojemu ciału piękno.

 

Zdrowa, wolna od tłuszczu oraz skaz skóra to pierwszy krok do tego, abyś poczuła się piękna, a przede wszystkim pewna siebie. Właśnie taki efekt uda Ci się osiągnąć, dzięki zabiegowi dermomasażu.

Drenaż limfatyczny - co czeka Cię podczas zabiegu?

Twoja skóra zostanie poddana masażowi przy użyciu specjalistycznego urządzenia. Dedykowana głowica, poprzez wykorzystywanie podciśnienia, będzie zasysała skórę, natomiast znajdujące się na sprzęcie rolki, będą wykonywały masaż.

W efekcie, zauważysz widoczny spadek poziomu tłuszczu znajdującego się pod Twoją skórą, a także znaczną poprawę krążenia krwi. To natomiast wpłynie na wygląd Twojego ciała, które stanie się bardziej jędrne, sprężyste i wolne od skaz.

Na koniec przekażemy Ci kilka kluczowych wskazówek (dotyczących pielęgnacji), abyś sama mogła dbać o jak najdłuższe utrzymanie się efektów tego zabiegu.

Zadzwoń
533 100 858
Zadzwoń

Uwaga‼️

Ponad wszystko stawiamy na Wasze i nasze bezpieczeństwo, dlatego w związku z zaistniałą sytuacją oraz wprowadzeniem stanu wyjątkowego, klinika zostaje zamknięta od 16.03‼️

W międzyczasie pozwolimy sobie publikować zdjęcia naszych zadowolonych Klientek po zabiegu na Facebooku 💉❤️

W sprawie rezerwacji terminów po okresie stanu wyjątkowego, prosimy o kontakt telefoniczny: 533 100 858

Dbajcie o siebie, wszystkiego dobrego i dużo zdrowia❤️