Mezoterapia Bezigłowa

Mezoterapia bezigłowa Poznań – bezinwazyjny zabieg kosmetyczny, odżywiający i poprawiający kondycję skóry

Jeżeli szukasz szybkiego, bezpiecznego oraz skutecznego sposobu, który pozwoli Ci na bezinwazyjne poprawienie zdrowia, kondycji i wyglądu Twojej skóry, to jesteś we właściwym miejscu. Wypróbuj mezoterapię bezigłową, która wykorzystując serię impulsów elektrycznych oraz odpowiednie substancje odżywcze sprawi, że Twoja skóra zyska nowy, młody wygląd. Skontaktuj się z naszą kliniką w Poznaniu i już teraz umów się na zabieg mezoterapii bez użycia igieł.

Postaw na bezinwazyjny zabieg mezoterapii igłowej i spraw, by Twoja skóra stała się młodsza i jeszcze piękniejsza.

Wybierz całkowicie bezbolesny zabieg, który odżywi Twoją skórę, ale bez konieczności jej nakłuwania!

Jego zalety to:

Skuteczność

wystarczy kilkadziesiąt minut, abyś zobaczyła pierwsze pozytywne efekty mezoterapii

Wygoda

zabieg jest bezbolesny i bezinwazyjny, a po jego zakończeniu od razu wrócisz do wykonywania codziennych obowiązków

Bezpieczeństwo

wykonujemy go przy użyciu najnowocześniejszych urządzeń i w 100-procentowno sterylnych warunkach 

slider_sample1

Mezoterapia bezigłowa - jakie efekty osiągniesz?

  • Odżywisz i odmłodzisz swoją skórę.

 

W wyniku przeprowadzonego zabiegu mezoterapii bezigłowej, Twoja skóra zostanie zaopatrzona w najważniejsze substancje odżywcze, dzięki którym odzyska młody i piękny wygląd. Zabieg pobudzi też Twoje mięśnie, a także poprawi pracę Twojego układu limfatycznego – tym samym sprawiając, że jego efekt utrzyma się przez bardzo długi czas.

 

  • Poprawisz jej kondycję.

 

Twoja skóra zostanie dodatkowo nawodniona i ujędrniona. Wynikiem tych procesów będzie efekt w postaci redukcji cellulitu, zmarszczek, a nawet rozstępów. Ponadto, jeżeli wcześniej zmagałaś się z widocznym przebarwieniami oraz występującymi znamionami – poprzez zabieg mezoterapii, uda Ci się pozbyć także ich.

 

  • Będziesz dumna, z tego jak wyglądasz.

 

Celem każdego zabiegu wykonywanego przez nasz klinikę jest jedno – podarowanie Ci poczucia piękna, pewności siebie oraz radości, z każdego dnia. Nie inaczej jest w przypadku zabiegu mezoterapii bezigłowej, która jest nie tylko bardzo skuteczna, ale również w pełni bezpieczna i bezbolesna.

Co czeka Cię podczas zabiegu mezoterapii bezigłowej?

W przeciwieństwie do tradycyjnej mezoterapii igłowej, która jak sama nazwa wskazuje – wykorzystuje igły, ten zabieg nie będzie wiązał się dla Ciebie z koniecznością nakłuwania Twojej skóry.

W zamian za to, skóra Twojego ciała zostanie poddana działaniu nowoczesnego aparatu, który przepuści przez nią impulsy elektryczne. Ich działanie jest zbliżone do tradycyjnych igieł (wzrasta przepuszczalność Twoich komórek), z tą różnicą, że nie wymaga żadnych nakłuć, a co za tym idzie – jest dla Ciebie bezbolesne.

Po otwarciu kanałów, do Twoich komórek zostaną wprowadzone substancje odpowiedzialne za wspomniane już odżywienie, regeneracją oraz poprawę kondycji.

Na zakończenie otrzymasz od nas pakiet porad i wskazówek, które pozwolą Ci na utrzymanie osiągniętego efektu przez wyjątkowo długi czas.

Zadzwoń
533 100 858
Zadzwoń

Uwaga‼️

Ponad wszystko stawiamy na Wasze i nasze bezpieczeństwo, dlatego w związku z zaistniałą sytuacją oraz wprowadzeniem stanu wyjątkowego, klinika zostaje zamknięta od 16.03‼️

W międzyczasie pozwolimy sobie publikować zdjęcia naszych zadowolonych Klientek po zabiegu na Facebooku 💉❤️

W sprawie rezerwacji terminów po okresie stanu wyjątkowego, prosimy o kontakt telefoniczny: 533 100 858

Dbajcie o siebie, wszystkiego dobrego i dużo zdrowia❤️