Usuwanie tatuażu, makijażu permanentnego

Usuwanie tatuażu, makijażu permanentnego, blizn i znamion Poznań

Postaw innowacyjny, w pełni bezpieczny, ale przede wszystkim skuteczny zabieg laserowy usuwania tatuażu oraz makijażu permanentnego. Wybierz metodę, która nie tylko jest szybka i bezbolesna, ale która nie zostawi na Twoim ciele praktycznie żadnych śladów. Jeżeli chcesz się pozbyć tatuaży, które są efektem bardzo słabego warsztatu Twojego tatuatora lub po prostu wynikają ze zbyt pochopnie podjętych przez Ciebie decyzji – zapisz się na laserowe usuwanie tatuażu w Poznaniu już dziś. Z nami nie tylko ukryjesz tatuaże, ale przede wszystkim zadbasz o to, aby Twoje ciało wyglądało tak, jakby nigdy wcześniej ich nie było! Z przyjemnością podejmiemy się wykonania tego zabiegu w naszym poznańskim salonie – już teraz zapisz się na wizytę!

 

Wybierz profesjonalny zabieg usuwania tatuażu oraz makijażu permanentnego i przywróć swojej skórze dawny, piękny wygląd.

Postaw na skuteczną metodę opartą na nowoczesnej technologii, która trwale, komfortowo, a przede wszystkim skutecznie usunie wszystko, czego chcesz się pozbyć.

Jej zalety to:

Skuteczność

wystarczy kilka zabiegów, aby Twój tatuaż lub makijaż został całkowicie zlikwidowany

Komfort

sam zabieg jest praktycznie bezbolesny, a okres rekonwalescencji trwa wyjątkowo krótko

Bezpieczeństwo

cały proces jest dla Ciebie w pełni bezpieczny i przebiega w sterylnych warunkach

Zabieg laserowy – jaki efekt dzięki niemu osiągniesz?

Pozbędziesz się niechcianych tatuaży.

Zabieg laserowego usuwania tatuażu Picosure pozwoli Ci na pozbycie się praktycznie każdego “malunku” będącego efektem źle podjętej decyzji, kiepskich umiejętności tatuatora, a nawet złej jakości tuszu. W przeciwieństwie do wielu innych, ta nowoczesna technologia bez problemu poradzi sobie zarówno z całkowitym usunięciem kolorowych, jak i czarnobiałych tatuaży, o różnym rozmiarze, jak i nasyceniu tuszu. W efekcie – przywracając Twojej skórze dawny, piękny wygląd.

Usuniesz makijaż permanentny.

Picosure sprawdza się również doskonale podczas usuwania tzw. makijażu permanentnego wykonywanego na brwiach, ustach, oczach oraz powiekach. Dzięki niemu z powodzeniem pozbędziesz się efektów słabej pracy kosmetyczki lub po prostu “ozdoby”, która Ci się znudziła i odzyskasz swój wyjątkowy, a przede wszystkim naturalny wygląd.

Ukryjesz swoje blizny i znamiona.

Ten laserowy zabieg jest również świetną metodą służącą do ukrywania wszelkich niedoskonałości znajdujących się na Twojej skórze. Za jego pomocą ukryjesz występujące na swoim ciele blizny, znamiona oraz inne elementy negatywnie wpływające na Twoją prezentację.

Co czeka Cię podczas zabiegu usuwania tatuażu?

Twoja skóra zostanie poddana działaniu nowoczesnego lasera, który poprzez wysyłanie bardzo krótki wiązek światła, będzie przenikał przez wierzchnią warstwę skóry i sukcesywnie usuwał to, co się pod nią znajduje (tusz od tatuażu czy makijażu). Dzięki temu krótkiemu naświetlaniu, praktycznie w ogóle nie odczujesz bólu, a sam proces usuwania przebiegnie bardzo szybko.

Ilość zabiegów koniecznych do usunięcia tatuażu bądź makijażu jest uzależniona od ich wielkości i dokładnej specyfiki. Dlatego, informację o tym, ile wizyt będzie potrzeba, aby przywrócić Twojej skórze dawny wygląd, otrzymasz już podczas pierwszych konsultacji.

Po zakończeniu zabiegu, przekażemy Ci wszystkie najważniejsze porady i wskazówki dotyczące ochrony oraz pielęgnacji Twojej skóry. Dzięki nim Twoja skóra szybko wróci do dawnej formy, a po zabiegu (jak i samym tuszu) nie będzie praktycznie żadnego śladu!

Zadzwoń
+48 533 100 858
Zadzwoń
Przewiń do góry