HIFU twarzy i ciała

Zabieg HIFU, lifting skóry, ciała i zmarszczek bez skalpela Poznań

Pozbądź się swoich zmarszczek, a dodatkowo zadbaj o kondycję, jędrność i piękny wygląd skóry całego Twojego ciała. Postaw na innowacyjny zabiegu HIFU, który bez użycia skalpela, bez nakłuwania oraz innych bolesnych zabiegów sprawi, że Twoja skóra zacznie wyglądać pięknie. Z powodzeniem zastosujesz go do skóry twarzy, dekoltu, rąk, brzucha, bioder, nóg, jak i po prostu całego Twojego ciała. Lifting HIFU jest praktycznie bezbolesnym, szybkim, skutecznym, zabiegiem, którego efekty zobaczysz praktycznie natychmiast. Już teraz umów się na wizytę i przeprowadzenie zabiegu HIFU w naszym salonie w Poznaniu!

 

Wybierz skuteczny zabieg HIFU twarzy oraz ciała i przywróć swojej skórze kondycję + młody wygląd.

Postaw na bezpieczną metodę, która sprawi, że będziesz wyglądać wiele lat młodziej – i to bez wizyty u chirurga plastycznego!

Jej zalety to:

Skuteczność

wystarczy jedynie kilka zabiegów, aby dać Twojej skórze nowy, piękny, zdrowy i jędrny wygląd

Komfort

zabieg przebiega w sposób bezbolesny, a dodatkowo nie wymaga żadnego okresu rekonwalescencji

Bezpieczeństwo

proces odbywa się za pomocą najnowszych technologii – bez użycia żadnego skalpela, czy chociażby nakłuwania

HIFU – jakie efekty dzięki niemu osiągniesz?

Pozbędziesz się zmarszczek.

Zabiegu HIFU aktywnie wpływa na kondycję Twojej skóry, działając przede wszystkim na jej strukturę oraz wypełnienie. Dzięki temu, po jego odbyciu Twoje zmarszczki po prostu znikną, a Twoja skóra odzyska dawny, świeży, ale przede wszystkim młody wygląd.

Ujędrnisz swoją skórę.

Zabieg ten pozwala Ci również na odpowiednie dbanie o stan swojej skóry – eliminując jej wiotkość i suchość. Dlatego, już po pierwszej sesji zauważysz, że Twoja skóra jest bardziej jędrna, nawilżona, miła w dotyku i po prostu wygląda młodo.

Poczujesz się młodo i pięknie.

Eliminacja zmarszczek, ujędrnienie skóry, czy po prostu pozbycie się niechcianej wiotkości, a nawet lepsze odżywienie i nawilżenie. To wszystko sprawi, że bez względu, jaki element Twojego ciała zechcesz poddać zabiegom HIFU – czy będzie to twarz, ręce, brzuch, szyja, a nawet dekolt. Po wszystkim będziesz czuła się znacznie lepiej.

Co czeka Cię podczas zabiegu HIFU?

Twoja skóra zostanie poddana działaniom ultradźwięków, które poprzez odpowiednie odziaływanie efektów termicznych oraz mechanicznych, skutecznie pobudzą ją do szybkiej regeneracji.

 W efekcie, Twoja skóra przejdzie lifting, widocznie się zagęści, a także zmniejszy swoją wiotkość. Samej regeneracji zostanie poddany również znajdujący się w niej kolagen, a to wszystko sprawi, że Twoje zmarszczki zostaną widocznie zredukowane, nadając Twojej skórze (ciała i twarzy) większej elastyczności.

Po zakończonym zabiegu, nie zauważysz żadnych widocznych zmian na Twojej skórze (mogących przyjąć postać zaczerwienienia czy podrażnień). A co za tym idzie – po wykonaniu zabiegu HIFU, nie będzie konieczna żadna rekonwalescencja.

Dodatkowo, otrzymasz od nas wszelkie niezbędne wskazówki oraz porady, które pomogą Ci w jeszcze lepszej pielęgnacji Twojej skóry, a przede wszystkim utrzymywaniu jej pięknego i młodego wyglądu przez lata.

Zadzwoń
+48 533 100 858
Zadzwoń
Przewiń do góry