Call Now Button

Jakie są efekty botoksu na lwią zmarszczkę?

Pojawienie się lwiej zmarszczki sprawia, że Twoja twarz nabiera gniewnego wyrazu. Podkład na czole może się rolować, a każda chwila zamyślenia będzie widoczna przez Twoich rozmówców. Na szczęście, nie musisz godzić się z takim stanem rzeczy. Dzięki zabiegowi z użyciem botoksu, będziesz w stanie pozbyć się lwiej zmarszczki i przywrócić swojej skórze zdrowy oraz młody wygląd. Zapoznaj się z naszym artykułem i dowiedz się, jakie są efekty botoksu na lwią zmarszczkę!

Co to jest lwia zmarszczka?

Zmarszczki pojawiają się samoistnie, często na skutek uwarunkowań genetycznych, ale także przez naturalną mimikę twarzy oraz niedostateczną lub nieodpowiednią pielęgnację skóry. Lwia bruzda jest obok kurzych łapek najczęściej występującą zmarszczką mimiczną. Pojawia się na czole, które zazwyczaj jest jedną z części twarzy, która jest najbardziej aktywna przy wyrażaniu emocji. W młodym wieku można ją dostrzec podczas marszczenia brwi czy mrużenia oczu. Nie stanowi wtedy żadnego problemu, gdyż skóra jest jeszcze na tyle elastyczna, że nie pozostają na niej żadne trwałe ślady. Kłopotliwe może być to w późniejszym okresie życia, kiedy lwia zmarszczka pogłębi na tyle, że pozostaje widoczna cały czas. Także wtedy, gdy jest całkowicie rozluźniona i nie robisz min.

Jak zlikwidować lwią zmarszczkę? Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna. W klinice Skin-Medic oferujemy bezpieczne i skuteczne zabiegi, które są wykonywane przy użyciu botoksu.

Jakie efekty daje botoks na lwią zmarszczkę?

efekt botoksu na lwią zmarszczkę
Efekt botoksu na lwią zmarszczkę

Botoks znany jest także między innymi jako toksyna botulinowa. Jest powszechnie stosowana w zabiegach medycyny estetycznej, a także w dermatologii i neurologii. Używany przez wykwalifikowanych specjalistów, posiadających niezbędną wiedzę i doświadczenie, botoks jest całkowicie bezpieczny.

Zastosowanie botoksu na lwią zmarszczkę przynosi znakomite rezultaty. Wstrzykuje się go za pomocą cienkiej igły w powstałą na skórze bruzdę. Botoks blokuje przewodzenie impulsów nerwowych, które odpowiadają za skurcze twarzy. Dzięki temu mięśnie nie mogą wykazać aktywności. Skóra na czole nie marszczy się, lwia zmarszczka całkowicie znika.

Użycie botoksu do lwiej zmarszczki działa punktowo. Daje efekt w miejscu, w którym został on wstrzyknięty. W rezultacie unieruchamia tylko niewielką część mięśni, która jest bezpośrednio odpowiedzialna za powstanie problemu. Dzięki temu efekt nie wygląda nienaturalnie.

Zastosowanie botuliny nie tylko stopuje rozwój lwiej bruzdy, ale także niweluje jej skutki. Rozluźnione mięśnie pozwalają na wygładzenie skóry. Poprawia się jej wygląd, wygląda na młodszą.

Jak długo utrzymuje się efekt?

Botulina nie daje natychmiastowego efektu, widocznego zaraz po zabiegu. Jej działanie zaczyna być dostrzegalne dopiero po 3-4 dniach od zabiegu botoksu na lwią zmarszczkę. Po tym czasie zobaczysz, jak z dnia na dzień Twoja skóra ulegnie wygładzeniu. W klinice estetycznej Skin-Medic oferujemy opiekę pozabiegową oraz pełne wsparcie.

Zastosowanie botoksu na lwią zmarszczkę nie daje permanentnych rezultatów. Działanie preparatu słabnie wraz z upływem czasu. To, na jak długo pozbędziesz się bruzdy, zależy w dużej mierze od indywidualnych predyspozycji Twojego organizmu i głębokości zmarszczek mimicznych. Efekty wstrzyknięcia botuliny mogą zatem utrzymywać się od 6 do nawet 12 miesięcy. Po tym czasie możesz zdecydować się na ponowne wykonanie zabiegu lwiej zmarszczki za pomocą botoksu. Jest to całkowicie bezpieczna praktyka, skutki uboczne są bardzo rzadkie.

Ile kosztuje botoks na lwią zmarszczkę?

botoks na lwią zmarszczkę przed i po
Botoks na lwią zmarszczkę przed i po

W klinice Skin-Medic przygotowaliśmy dla naszych klientek różne opcje zabiegowe. Jesteśmy przekonani, że znajdziesz taką, która w pełni Cię usatysfakcjonuje, zarówno pod kątem efektów, jak i ceny.

Jeżeli pozbycie się lwiej zmarszczki jest dla Ciebie priorytetem i nie potrzebujesz dodatkowych zabiegów, to za zastosowanie botoksu tylko w jednym miejscu, zapłacisz około 350 złotych. Oferujemy również komplementarne pakiety, w których oprócz zajęcia się lwią bruzdą, znajdują się też inne strefy twarzy. Zadbamy także o wygładzenie botuliną całego czoła oraz kurzych łapek. W tym wypadku, w zależności od wybranej opcji, możesz liczyć na promocyjne ceny! Sprawdź cennik i zapisz się online jeszcze dziś!

Botoks na lwią zmarszczkę – opinie wśród naszych klientek

Jeśli chodzi o botoks na lwią zmarszczkę, opinie wśród naszych klientek są niesamowicie pozytywne. Każda nasza klientka zaobserwowała idealne wygładzenie skóry, odmłodzenie, a także długość utrzymywania się efektów. Ponadto docenione zostało to, w jaki sposób opiekujemy się klientkami podczas, ale też po zabiegu botoksu na lwią zmarszczkę. Jeśli poszukujesz sprawdzonego salonu medycyny estetycznej, to nie czekaj długo! Wybierz Skin-Medic – niech przekonają Cię opinie innych osób!

Jeżeli jeszcze nie jesteś przekonana co do tego, czy zabieg likwidacji lwiej zmarszczki jest dla Ciebie, zapoznaj się z opiniami naszych licznych, zadowolonych klientek w Google lub na Facebooku!

Shopping Cart
Scroll to Top