Wypełnienie Doliny Łez

Wypełnianie dolin łez kwasem hialuronowym Poznań

Zadbaj o wygląd całej Twojej skóry, nie zapominając przy tym o okolicach oczu. Już teraz zdecyduj się na innowacyjny, a zarazem w pełni bezpieczny zabieg przy użyciu kwasu hialuronowego. Dzięki jego zastosowaniu, w szybki i sprawny sposób pozbędziesz się zmarszczek i tzw. dołów pod oczami, a w ich miejsce pojawi się zdrowa i sprężysta skóra. Zapisz się na wizytę w naszej klinice w Poznaniu. Z przyjemnością zaprosimy Cię na zabieg, którego celem będzie odmłodzenie Twojego wyglądu oraz sprawienie, że procesy starzenia zostaną zahamowane. Boisz się ewentualnego bólu? Bez obaw – otrzymasz odpowiednie znieczulenie, dzięki któremu zabieg wypełniania dolin łez będzie dla Ciebie wyjątkowo komfortowy.

Postaw na bezpieczny zabieg wypełniania dolin łez kwasem hialuronowym i przywróć swoim oczom dawny, młody wygląd.

Wybierz prostą drogę, która pozwoli Ci na skuteczne i szybkie ukrycie efektów starzenia się Twojej skóry.

Jej zalety to:

Skuteczność

wystarczy 1 wizyta w naszym gabinecie, podczas której widocznie poprawisz wygląd swojej twarzy

Wygoda

miejsce nakłucia zostanie znieczulone, przez co nie odczujesz praktycznie żadnego dyskomfortu

Bezpieczeństwo

sterylne warunki i najlepsze środki zapewnią Ci 100-procentową ochronę

Kwas hialuronowy – jakie efekty dzięki niemu osiągniesz?

  • Zahamujesz widoczne procesy starzenia.
    Wprowadzony do Twoich oczodołów, kwas hialuronowy odpowiednio odżywi i pobudzi zwiotczałą skórę. W efekcie jego działania, powstałe wcześniej “doliny” zostaną uzupełnione sprawiając, że skóra wokół, jak i pod Twoimi oczami odzyska dawną sprężystość i jędrność. W rezultacie, skutecznie odwrócisz proces starzenia się Twojej skóry i będziesz mogła cieszyć się swoim pięknym oraz nieskazitelnym wyglądem przez długi czas.
  • Odmłodzisz swój wygląd.
    Wypełnianie dolin łez przy pomocy kwasu hialuronowego jest również doskonałym sposobem na poprawienie ogólnego wyglądu, a tym samym sprawienia, że będziesz wyglądała co najmniej na kilka lat mniej.
  • Poczujesz się znacznie lepiej.
    Najważniejszym rezultatem przeprowadzonego zabiegu wypełniania dolin łez będzie przede wszystkim poprawa Twojego samopoczucia. Pozbędziesz się mankamentów, które do tej pory nie dawały Ci spokoju, a dzięki temu będziesz w pełni cieszyła się swoim życiem!

Co czeka Cię podczas zabiegu wypełniania doliny łez?

Twoja skóra w okolicach oczu zostanie poddana serii nakłuć, których celem będzie wstrzyknięcie odpowiedniej dawki bezpiecznego kwasu hialuronowego. Ta część ciała jest bardzo wrażliwa, dlatego przed zabiegiem zostanie odpowiednio znieczulona tak, aby cały proces był dla Ciebie w pełni przyjemny i komfortowy.

Zabieg będzie szybki, a na jego efekty nie przyjdzie Ci czekać więcej niż kilka chwil. Praktycznie od razu zobaczysz, jak Twoja skóra staje się sprężysta, odzyskując przy tym dawny, młody oraz zdrowy wygląd.

Na koniec przekażemy Ci cały pakiet cennych informacji, dzięki którym uzyskany efekt pozostanie z Tobą przez naprawdę długi czas.

Zadzwoń
+48 533 100 858
Zadzwoń
Przewiń do góry