Call Now Button

Zabiegi, które wesprą zrzucanie wagi

Wiele osób bezskutecznie próbuje sobie poradzić z nadmiarem kilogramów. Ćwiczą, stosują dietę, prowadzą higieniczny tryb życia, a waga wciąż stoi w miejscu. Zrzucenie zbędnych kilogramów często nie jest łatwe. Wymaga poświęcania dużo czasu na wizyty w siłowni i na przygotowywanie dietetycznych posiłków. Sprawa jeszcze bardziej się komplikuje, jeśli jesteś osobą po 40 roku życia, kiedy metabolizm zaczyna spowalniać. Na to wszystko mogą się nałożyć różne choroby przewlekłe, które dodatkowo utrudniają osiągnięcie wymarzonej sylwetki. 

Jakie zabiegi pomagają w chudnięciu? Poznaj kilka z nich!

Czy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej pomagają schudnąć?

odchudzanieWspółczesna medycyna estetyczna jest dynamicznie rozwijającą się dziedziną, która z roku na rok ma coraz więcej do zaoferowania. Innowacyjne zabiegi wspierające odchudzanie są wyjątkowe z kilku względów. 

Są w pełni bezpieczne dla zdrowia osoby, która z nich korzysta. To istotna kwestia, gdyż starsze terapie, jak np. tradycyjna liposukcja, było obciążone wieloma skutkami ubocznymi i trzeba było spełnić sporo warunków, żeby móc do nich przystąpić. Dodatkowo wymagały okresu rekonwalescencji, której często towarzyszyły obrzęki oraz ból. 

Ponadto, czas trwania współczesnych kuracji redukujących tkankę tłuszczową uległ istotnemu skróceniu. Wynika to właśnie z ich mniejszej inwazyjności, przez co po pozytywnym zakwalifikowaniu do zabiegu przez specjalistę medycyny estetycznej można do nich od razu przystąpić. 

Jak wybrać najlepszy zabieg wspierający odchudzanie?

Nie warto samemu podejmować decyzji w zakresie kuracji wspierającej odchudzanie. W Skin-Medic możesz skorzystać z porad doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, którzy dobiorą dla Ciebie terapię uwzględniając przy tym przyczyny nadwagi. Odkładanie się tkanki tłuszczowej u każdego człowieka przebiega nieco odmiennie, a mają na to wpływ różne czynniki, np. genetyczne, środowiskowe, żywieniowe lub te związane z trybem życia. Jeśli zależy Ci na wyborze najskuteczniejszej terapii, która w satysfakcjonujący sposób wysmukli Twoje ciało, to umów się na wizytę konsultacyjną u naszego specjalisty medycyny estetycznej. 

Zabiegi wspierające zrzucanie wagi 

Jakie zabiegi z zakresu medycyny estetycznej są najlepsze do wspierania zrzucania wagi? Poznaj najskuteczniejsze sposoby i umów się na wizytę w naszej klinice!

Kriolipoliza 

To wyjątkowy zabieg, który wykorzystuje wspaniałe właściwości niskiej temperatury. Działanie kriolipolizy jest w bezpieczne, co zostało potwierdzone badaniami naukowymi. Poprzez przykładanie specjalistycznej głowicy do określonych partii ciała, następuje zasysanie fałdu skóry i schładzanie go. W ten sposób dochodzi do eliminacji tkanki lipidowej, która następnie jest wchłaniana przez organizm, a Ty odzyskujesz smukłą sylwetkę!

Lipoliza iniekcyjna

Bazuje na odchudzających właściwościach w pełni naturalnej substancji, czyli lecytyny. Podana podskórnie w określone miejsce potrafi znacząco zredukować tkankę lipidową. Lipoliza iniekcyjna odbywa się miejscowo miejscowo. To zabieg dla wszystkich, którzy chcą pozbyć się nadmiaru tłuszczu z określonego miejsca, np. podbródka lub ramion. Zabieg jest praktycznie bezbolesny. 

Dermomasaż (drenaż limfatyczny)

Dermomasaż jest doskonałym przykładem terapii łączącej w sobie przyjemne z pożytecznym. Masaż ciała specjalistyczną głowicą otoczoną ruchomymi i metalowym kulkami usprawnia przepływ krwi, dzięki czemu skóra staje się znów napięta i może swobodnie spełniać swoje funkcje, np. detoksykacyjne.

Shopping Cart
Scroll to Top