Call Now Button

Zabieg wyszczuplający brzuch – jaki wybrać?

Marzysz o płaskim brzuchu i pięknej talii? Szukasz szybkiego, ale całkowicie bezpiecznego sposobu? Często to właśnie genetyczne predyspozycje do powstawania “oponki” sprawiają, że nawet przy odpowiednim odżywianiu i aktywności fizycznej tłuszcz z brzucha nie znika. Dowiedz się, jaki zabieg wyszczuplający brzuch będzie dla Ciebie najlepszy.

Jak zlikwidować tłuszcz na brzuchu?

Zabieg wyszczuplający brzuchTłuszcz jest w naszym organizmie potrzebną tkanką. To w nim rozpuszczają się cenne dla organizmu witaminy, służy termoregulacji i pomaga utrzymać właściwą gospodarkę hormonalną. Z drugiej strony, jego nadmiar w pewnych miejscach zaburza proporcje sylwetki. Jednym z problematycznych miejsc jest brzuch. Trudno jest zmniejszyć obwód brzucha samymi ćwiczeniami. Pozostaje też kwestia braku jędrności skóry ciała W naszej klinice oferujemy szereg nowoczesnych zabiegów na wyszczuplenie brzucha. Jaki z nich wybrać i jak długo utrzymują się efekty? Przeczytaj i sprawdź, w jaki sposób możesz bezboleśnie, szybko i łatwo pozbyć się tłuszczu z brzucha! Przyjdź, umów się przez stronę lub zadzwoń i ciesz się efektami!

Jakie są zabiegi wyszczuplające brzuch?

Istnieje wiele sposobów na uzyskanie płaskiego brzucha, niektóre są naturalne, podczas gdy inne wymagają pomocy medycznej. Metody różnią się pod względem skuteczności i czasu potrzebnego na uzyskanie wyników. Jedną z najbardziej zauważalnych zalet zabiegów z zakresu medycyny estetycznej jest to, że zwykle nie wymagają inwazyjnych zabiegów, takich jak operacja czy liposukcja. Liposukcja to zabieg chirurgiczny, który usuwa nadmiar tłuszczu z określonych części ciała i może zapewnić płaski brzuch. Chirurg wykonuje nacięcie, a następnie wprowadza rurkę do otworu i odsysa złogi tłuszczu z niewielkimi odstępami. Pacjenci zazwyczaj muszą pozostać w szpitalu przez 1-2 dni po operacji, jednak istnieje liposukcja bez skalpela, a także inne metody medycyny estetycznej. Dowiedz się, jakie!

Liposukcja ultradźwiękowa

Liposukcja ultradźwiękowa to technika wykorzystująca fale ultradźwiękowe do upłynniania komórek tłuszczowych i usuwania ich z organizmu. Ta metoda jest mniej inwazyjna niż tradycyjna chirurgia i nie wymaga żadnych nacięć. To także alternatywa dla tych, którzy chcieliby zlikwidować nadmiar tkanki tłuszczowej bez poddawania się innym, długotrwałym zabiegom, takim jak odchudzanie, ćwiczenia czy stosowanie kremów. Ma wiele zalet w stosunku do tradycyjnej liposukcji, takich jak możliwość pracy na różnych obszarach ciała bez nacięć. Ultradźwięki są również nieinwazyjne i bezbolesne, dzięki czemu można je stosować na wrażliwych obszarach, a także na częściach ciała z dużą ilością tłuszczu, takich jak biodra czy uda.

Kriolipoliza – jak działa?

Kriolipoliza jest całkowicie bezinwazyjna i opiera się na działaniu niskiej temperatury. Podczas zabiegu pacjent nie odczuwa bólu, a jedynie zimno. Kriolipoliza polega na działaniem zimnem na komórki tłuszczowe,  za pomocą specjalnego urządzenia, które przykłada się do brzucha. Zasysa ono nadmiar skóry wraz z podskórną tkanką tłuszczową i schładza ją. Organizm stopniowo samodzielnie pozbywa się uszkodzonej tkanki. Zabieg znacznie zmniejsza ilość komórek tłuszczowych i redukuje proces powstawania nowych. Co musisz wiedzieć o kriolipolizie:

  • komórki tłuszczowe są zamrażane i eliminowane bez operacji lub igieł;
  • ta procedura jest wolna od skutków ubocznych u (u osób bez przeciwwskazań) i nie stwierdzono żadnych problemów zdrowotnych;
  • powinna być wykonywane w ośrodkach medycznych, które mają doświadczenie.

Mezoterapia igłowa brzucha

Mezoterapia polega na nakłuwaniu skóry bardzo cienkimi igłami za pomocą specjalnego urządzenia. Najczęściej podczas zabiegu na zaplanowaną wcześniej głębokość wstrzykiwane są preparaty z dużą zawartością kwasu hialuronowego i witamin. Powstałe podczas nakłuwania skóry mikrouszkodzenia pobudzają ją do regeneracji, a kwas hialuronowy pomaga odpowiednio ją nawodnić, dzięki czemu staje się bardziej sprężysta, jędrna i gładka. Tkanka tłuszczowa ulega znacznemu zredukowaniu, a nadmiar skóry zostaje wchłonięty, dzięki naturalnym procesom naprawczym. Mezoterapia igłowa wzmacnia naczynia krwionośne, a także usuwa toksyny z komórek.

Jak długo utrzymują się efekty zabiegów?

To, jak długo utrzymują się efekty zabiegów na wyszczuplenie brzucha, jest uzależnione od ich liczby, ilości tkanki tłuszczowej oraz indywidualnych aspektów. Jednak każda z wymienionych powyżej metod, ma długofalowe działanie, co jest niewątpliwym plusem. Czy już wiesz, jaki z zabiegów będzie najlepszy dla Ciebie? Jeśli nie, to zadzwoń do nas, a my Tobie doradzimy.

Shopping Cart
Scroll to Top