Call Now Button

Nieudane powiększanie ust – jak naprawić?

żle wykonane powiększanie ustNieudany zabieg powiększania ust jest odwracalny! Dowiedz się, jak możesz poprawić ich wygląd. Poznaj sposób, dzięki któremu przywrócisz swoim ustom wcześniejszy kontur i kształt. 

Nieudane powiększanie ust – co zrobić? 

Obserwujesz u siebie niepokojące objawy źle wykonanego powiększania ust? Nie wszystko stracone. Rozwiązaniem Twojego problemu jest hialuronidaza. Metoda ta wykorzystuje enzymy, których celem jest rozpuszczenie kwasu hialuronowego w ustach. Dostarczane są one pod tkankę przy pomocy niewielkich igieł. Zabieg wykonany przez profesjonalistę pozwoli Ci w skuteczny sposób pozbyć się niechcianych powikłań po terapii powiększania. W niektórych przypadkach przystąpienie do hialuronidazy jest konieczne. Najważniejszymi wskazaniami do natychmiastowego wykonania zabiegu są: 

  • powstawanie w okolicy ust zmian skórnych w postaci grudek 
  • silna opuchlizna utrzymująca się dłużej niż 2 tygodnie po zabiegu
  • znaczna deformacja kształtu lub konturu ust 
  • ropiejące rany po zabiegu 
  • pogorszenie stanu zdrowia: gorączka lub duszności 
  • przewlekły ból na obszarze zabiegowym utrzymujący się dłużej niż 7 dni 

Zauważasz u siebie któryś z tych objawów? Nie lekceważ ich! Zgłoś się po pomoc do wykwalifikowanej kliniki medycyny estetycznej. W Skin-Medic oferujemy profesjonalną pomoc. Nasi specjaliści zatroszczą się o Ciebie. Z hialuronidazy możesz skorzystać od razu po nieudanej terapii powiększania. Skontaktuj się z nami i zapisz się na zabieg! 

Powikłania po powiększaniu ust a hialuronidaza

Enzymy używane w czasie zabiegu natychmiast rozpuszczają kwas hialuronowy. Po aplikacji hialuronidazy może pojawić się niewielki obrzęk na ustach. Znika on w przeciągu 2-3 dni. Jeżeli istnieje taka potrzeba, możesz powtórzyć zabieg po upływie 14 dni. Ponowne przystąpienie do Hialuronidazy może być wymagane, gdy kwas hialuronowy usuwany jest partiami. Wówczas pod skórę wprowadzana jest jednorazowo niewielka dawka enzymów. Sposób wykonania zabiegu ustala lekarz-specjalista, który ocenia stan ust podczas konsultacji wstępnej. Pełna regeneracja tkanki po nieudanym zabiegu powiększania ust trwa ok. 2 tygodni. Po tym czasie Twoje usta wrócą do poprzedniego kształtu i odzyskają swoje wcześniejsze kontury.

Shopping Cart
Scroll to Top