Call Now Button

Czy warto powiększyć usta? Poznaj 5 zalet!

Zastanawiasz się nad tym, czy warto powiększyć usta kwasem hialuronowym?  Makijaż działa tymczasowo i nie można za jego pomocą osiągnąć tak wspaniałych rezultatów, jak dzięki zabiegom medycyny estetycznej. Mało inwazyjną, a zarazem zadowalającą metodą jest użycie kwasu hialuronowego.  Dowiedz się, jakie są zalety tego zabiegu!

Jak wygląda zabieg powiększania ust kwasem hialuronowym?

Jak wygląda powiększanie ust kwasem hialuronowym?Najpierw przeprowadzana jest konsultacja, na której omawia się oczekiwane rezultaty oraz sposób wykonywania zabiegu. Jest on przeprowadzany ze znieczuleniem, dzięki czemu podczas niego nie odczuwa się bólu. Kolejno kwas hialuronowy jest wprowadzany pod skórę, w precyzyjnie wybrane miejsca. Później preparat rozprowadza się za pomocą masażu. Czy warto powiększyć usta kwasem hialuronowym? Jak najbardziej! Jest on naturalnie występująca substancją w ludzkim organizmie, dlatego jego użycie jest bezpieczne również dla alergików.

Czy warto powiększyć usta kwasem hialuronowym? Poznaj 5 zalet!

Ten zabieg ma mnóstwo korzyści, jednak poniżej przeczytasz o pięciu najważniejszych, które są najbardziej doceniane przez nasze klientki!

1. Odmłodzenie ust za pomocą kwasu hialuronowego

Jest to idealny sposób, by optycznie odmłodzić nie tylko usta, ale również skórę wokół nich. Z wiekiem pojawiają się pionowe zmarszczki mimiczne, tak zwane zmarszczki palacza, które absolutnie nie dotyczą tylko osób palących. Już około trzydziestego roku życia usta powoli tracą nie tylko swoją jędrność, objętość, ale też opadają ich kąciki. Cała twarz sprawia wtedy wrażenie zmęczonej oraz surowej. Dzięki zabiegowi Twoje usta będą bardziej jędrne, wizualnie młodsze, a skóra wokół nich ulegnie zmianie.

2. Nawilżenie

Czujesz, że twoje usta są suche? Kwas hialuronowy służy nie tylko do powiększania, ale również do ich nawilżenia ust. Zabieg warto wykonać już w wieku około 35 lat, by odświeżyć czerwień wargową, a także dogłębnie je nawilżyć. Takiego efektu nie da się otrzymać poprzez stosowanie nawilżających balsamów. Nawilżając usta za pomocą kwasu, jednocześnie poprawisz ich jędrność.

3. Wyrównanie asymetrii

Usta nie zawsze są idealnie równe.  Z wiekiem dodatkowo można zauważyć delikatne zanikanie górnej wargi. Niektórzy borykają się również z dużą dysproporcją pomiędzy górną a dolną wargą. W takim wypadku nieinwazyjna korekta asymetrii sprawdzi się idealnie. Precyzyjnie podaje się odrobinę preparatu, który wyrówna usta i nada im pożądaną harmonię. Jeśli borykasz się z asymetrią ust, to wystarczy jeden zabieg, którego efekty utrzymają się od 6 do 12 miesięcy! Czy warto powiększyć usta kwasem hialuronowym? Możesz tego dokonać przy okazji wyrównania asymetrii!

4. Uzyskasz piękne i pełne usta

Jest to podstawowe zastosowanie kwasu. Sprawia on, że już po kilkunastu minutach uzyskasz pełne oraz jędrne usta. Jeżeli jesteś posiadaczką wąskich, małych ust lub po prostu nie jesteś z nich zadowolona, ten zabieg jest dla Ciebie idealny.

5. Jeżeli efekt Ci się nie spodoba, łatwo go usuniesz!

Wydaje się, że zabiegi medycyny estetycznej są nieodwracalne. Nic bardziej mylnego! Jeśli nie wiesz, czy warto powiększyć usta kwasem hialuronowym, bo nie jesteś przekonana, że efekt się spodoba, to mamy dobrą wiadomość! Można cofnąć jego efekty. W Skin-Medic oddasz się w ręce doświadczonej specjalistki, która wysłucha Twoich oczekiwań odnośnie rezultatu i przeprowadzi zabieg zgodnie z Twoimi wymaganiami.  Jeżeli jednak efekt Ci się nie spodoba, zawsze można podać małą dawkę enzymu – hialuronidazy, który przyśpieszy degradację kwasu w skórze.

Shopping Cart
Scroll to Top