Call Now Button

Zabiegi na dłonie – poznaj najlepsze!

Zauważasz na swojej skórze dłoni pierwsze oznaki starzenia  lub przebarwienia. Chcesz dowiedzieć się, jaki zabieg w najskuteczniejszy sposób usunie Twoje problemy? Dowiedz się więcej o nowoczesnych metodach na poprawę wyglądu dłoni. W Skin-Medic posiadamy bogatą ofertę zabiegów, które w skuteczny i trwały sposób likwidują nawet najbardziej wymagające zmiany skórne. Poznaj najpopularniejsze z nich. 

Peeling na dłonie –  BioRePeel 

peeling na dłonieInnowacyjna formuła zabiegu pozwoli Ci w prosty sposób pozbyć się przebarwień, wygładzi zmarszczki, a także poprawi elastyczność Twojej skóry. BioRePeel jest całkowicie bezpieczny i bezinwazyjny – w czasie jego przeprowadzania wykorzystywana jest kompleksowa formuła kilku substancji aktywnych, takich jak kwas trójchlorooctwy, kwas winowy i cytrynowy oraz witaminy C i B2. Zabieg składa się z dwóch etapów – pierwszy z nich, określany jako hydrofilowy – następuje dokładnie złuszczenie martwego naskórka. Podczas etapu drugiego, tzw. lipofilowego, Twoja skóra zostanie wzmocniona za sprawą działania substancji aktywnych. Dzięki peelingowi w skuteczny i szybki sposób usuniesz ze swoich dłoni przebarwienia i wzmocnisz tkankę. Podczas zabiegu składniki odżywcze wnikają w najgłębsze warstwy skóry właściwej, dzięki czemu możliwa staje się jej kompleksowa rewitalizacja. Niezależnie od tego, czy chcesz poprawić wygląd swoich dłoni, czy cofnąć efekty starzenia się skóry – zabieg sprawdzi się doskonale. 

Mezoterapia bezigłowa dłoni

Mezoterapia bezigłowa to zabieg, który w szybki i bezinwazyjny sposób poprawi wygląd Twoich dłoni, a dodatkowo wzmocni tkankę i przyśpieszy proces jej naturalnej regeneracji. Jakie efekty zapewnia ten zabieg? To przede wszystkim sposób na widoczną poprawę kondycji skóry. Podczas terapii specjalista wprowadzi w głębokie warstwy tkanki regenerujące składniki odżywcze bez przerywania ciągłości tkanki. Dzięki temu nie musisz obawiać się długiej rekonwalescencji ani mikrouszkodzeń skóry. 

Skorzystaj z możliwości, jakie zapewnia nowoczesna medycyna estetyczna – zabiegi mezoterapii bezigłowej prowadzone są przez doświadczoną kadrę Skin-Medic, która przeprowadzi Cię przez wszystkie etapy terapii w sposób bezpieczny i wygodny. Przed rozpoczęciem mezoterapii specjalista przeprowadzi z Tobą wywiad, który pozwoli wykluczyć przeciwwskazania. Mezoterapia bezigłowa to wyjątkowo przyjemny zabieg i nie wymaga od Ciebie wcześniejszych przygotowań. Nie musisz obawiać się igieł lub uszkodzeń skóry. Przekonaj się, jak w komfortowy sposób poprawić wygląd dłoni – wybierz mezoterapię bezigłową

Dlaczego warto wybrać zabiegi na dłonie? 

Skóra dłoni wymaga profesjonalnego podejścia – nie tylko czas, ale również stosowane detergenty i zgubne działanie czynników atmosferycznych osłabiają tkankę, przyczyniają się do szybszego powstawania zmarszczek, przebarwień i utraty odpowiedniego nawodnienia skóry. Domowe sposoby mogą rozwiązać problem jedynie czasowo – jeżeli zależy Ci na kompleksowej poprawie kondycji skóry – wybierz Skin-Medic. Skontaktuj się z nami – chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, podpowiemy, w jaki sposób dbać o skórę po zabiegach oraz czego wystrzegać się, by efekt gładkiej, pozbawionej zmarszczek i jędrnej skóry dłoni utrzymywał się przez długi czas. Gwarantujemy komfortowe i bezpieczne sposoby, a dzięki naszemu doświadczeniu wspomożemy Cię na drodze do uzyskania pięknych i wolnych od przebarwień dłoni.

Shopping Cart
Scroll to Top