Call Now Button

Darsonwalizacja – czy boli?

Prądy D’arsonvala okazały się bardzo skutecznym sposobem na hamowanie aktywności gruczołów łojowych oraz odkażanie skóry – zawdzięcza się to jego działaniu bakteriostatycznemu. Niektórzy kojarzą zabiegi z zakresu medycyny estetycznej z bolesną procedurą, po której skóra jest podrażniona i wymaga wielodniowej regeneracji. Współcześnie jednak zdecydowana większość takich kuracji jest bezbolesna, a tuż po ich wykonaniu można wrócić do swoich codziennych obowiązków. 

Czy darsonwalizacja może powodować ból? Na czym polega jej działanie? I jak wygląda zabieg z użyciem prądów D’arsonvala? Jeśli chcesz się dowiedzieć, to ten artykuł Ci w tym pomoże. 

Darsonwalizacja –  działanie 

Zabieg dersonwalizacjiZabieg darsonwalizacji już od dłuższego czasu cieszy się ogromną popularnością. Decyduje się na niego coraz więcej osób, ponieważ jest bezpieczny i szybko daje bardzo dobre efekty. Za powstawanie niedoskonałości, np. wyprysków lub zaskórników, odpowiada między innymi obecność licznych bakterii i drobnoustrojów. Prądy D’arsonvala doskonale redukują ich ilość, dzięki czemu skóra jest odkażona. 

Sebum jest naturalnym nawilżeniem naskórka, jednak jego nadprodukcja prowadzi do niedrożności gruczołów łojotokowych i powstawania zmian trądzikowych. Darsonwalizacja ogranicza wydzielanie tej substancji i sprawia, że twarz się nie błyszczy, a po jej dotknięciu nie ma tłustych śladów na palcach.  

Darsonwalizacja – czy powoduje dyskomfort?

Darsonwalizacja jest w pełni bezbolesnym zabiegiem, który polega na przykładaniu specjalistycznej podłużnej części aparatury do określonych partii ciała

Specjalista wykonujący zabieg ustawia takie natężenie impulsów elektrycznych, aby były one jak najmniej odczuwalne. Odczucia opisywane przez pacjentów po darsonwalizacji to łaskotanie i wibracje. 

Darsonwalizacja opinie

Osoby, które raz zdecydowały się na zabieg darsonwalizacji często do niego wracają. Wynika to z bezpieczeństwa i nieinwazyjności procedury. Jej bezbolesny charakter najczęściej nie powoduje żadnego dyskomfortu, natomiast opisywany jest jako relaksujący i powodujący ciekawe doświadczenia. Wykonuje się go prosto i nie wymaga odpowiedniego przygotowania ze strony klienta lub klientki. Stale rosnąca popularność tej kuracji i jej obecność w ofertach zabiegowych wielu klinik medycyny estetycznej tylko potwierdzają pozytywne opinie na temat darsonwalizacji. 

Darsonwalizacja zabieg – co ją wyróżnia?

To doskonały zabieg bazujący na bezpiecznym natężeniu prądu. Aparatura go uwalniająca posiada liczne zabezpieczenia, które chronią skórę przed uszkodzeniem. W przeciwieństwie do innych tradycyjnych kuracji nie powoduje praktycznie żadnych skutków ubocznych. Jest doskonałym zabiegiem po oczyszczaniu skóry z wykorzystaniem peelingu kawitacyjnego. Efektywnie zamyka pory i dezynfekuje, przez co możesz cieszyć się gładkim wyglądem skóry przez wiele miesięcy.

Shopping Cart
Scroll to Top