Małe usta

Małe usta

Wyraziste i pełne usta są marzeniem niejednej z kobiet. Stanowią one jeden z najważniejszych elementów twarzy, dlatego ich piękny wygląd jest dla kobiet tak niezwykle istotny. Często jest jednak tak, że wiele kobiet jest niezadowolonych z wyglądu tego elementu swojej twarzy. Często usta wydają się asymetryczne. Ich dolna lub górna warga może być zbyt wąska lub zniekształcona. Małe usta mogą w znaczny sposób wpływać na niekorzystny wygląd twarzy.

Na wygląd ust mają wpływ głównie czynniki genetyczne. Zazwyczaj to czy mamy wąskie czy pełne usta jest uzależnione od cech, które dziedziczymy po naszych przodkach. Czasem zdarza się tak, że usta są zdeformowane na skutek doznanego urazu.

Istnieje wiele możliwości powiększenia i skorygowania kształtu małych ust. Najpopularniejszym z nich jest wypełnienie kwasem hialuronowym. Dzięki temu zabiegowi można nie tylko powiększyć i skorygować kształt ust ale również zadbać o ich prawidłowy kontur i koloryt. Zabieg kwasem hialuronowych nie tylko zapewnia trwałe wypełnienie ust, ale również sprawia, że usta wydają się być uwydatnione i odżywione.

Małe usta - polecane zabiegi

Jeśli zmagasz się z takim problemem jak Małe usta – poniższe zabiegi pomogą Ci się z tym uporać!
Przewiń do góry Call Now Button