Brukowana broda

Brukowana broda

Brukowana broda często porównywana jest do kostki brukowej czy skórki pomarańczowej. To zjawisko będące poważnym defektem estetycznym, który na szczęście można usunąć korzystając z pomocy oferowanej przez gabinety medycyny estetycznej i kosmetologii. Charakterystyczną cechą brukowanej brody jest marszczenie się skóry w czasie napinania mięśni, tworząc efekt nieregularnego pofalowania, co nie wygląda estetycznie, a co za tym idzie powoduje powstawanie wielu kompleksów.

Powstaniu brody brukowanej nie da się zapobiec, ponieważ jest to zjawisko powstające w sposób naturalny, będąc efektem pracy mięśni. Warto przy tym wiedzieć, że mięsień bródkowy jest niezwykle istotny przy kształtowaniu mimiki twarzy. Choć nie da się temu zapobiec, stosując odpowiednie techniki można zminimalizować, w nawet całkowicie usunąć powstałą brukowaną brodę.

Jaki jest najskuteczniejszy sposób na pozbycie się efektu brukowanej brody? Najlepiej zadziała odpowiednia dawka neurotoksyny, która przy zdecydowanej większości zmian doskonale radzi sobie z ich całkowitym wygładzeniem. Zabieg wstrzyknięcia neurotoksyny jest całkowicie bezbolesny i w żaden sposób nie wpływa na codzienne funkcjonowanie. Efekt można podziwiać nawet przez 6 miesięcy.

Brukowana broda - polecane zabiegi

Jeśli zmagasz się z takim problemem jak Brukowana broda – poniższe zabiegi pomogą Ci się z tym uporać!
Przewiń do góry Call Now Button