Call Now Button

Jak przywrócić skórze sprężystość?

Szukasz sposobu na wzmocnienie osłabionej skóry, ale nie chcesz korzystać z inwazyjnych terapii? Dowiedz się więcej o sprawdzonych metodach, dzięki którym nie tylko odzyskasz dawną sprężystość na wybranym przez Ciebie obszarze ciała, ale przede wszystkim wzmocnisz tkankę i przywrócisz skórze piękny wygląd. 

Dlaczego skóra staje się wiotka? 

Wiotka skóraPrzyczyn utraty jędrności i sprężystości skóry jest wiele. Jednym z głównych powodów jest upływ czasu. Wraz z biegiem lat proces odnowy tkanki i produkcji nowych włókien kolagenowych zwalnia. Bardzo często utrata elastyczności skóry ma związek również z jakością powietrza, w którym przebywamy. Toksyny i zanieczyszczenia z otoczenia, a także niekorzystne działanie promieniowania UV sprawiają, że nasza skóra staje się wysuszona i odwodniona, a procesy starzenia przyspieszają. Chcesz zachować jędrność skóry przez długi czas? Dbaj o swoją dietę i nie zapominaj o odpoczynku. Stres, niewielka ilość snu i osłabienie również przyczyniają się do spowolnienia naturalnej regeneracji tkanki. Nie zapominaj również o negatywnych skutkach stosowania używek. Nasza skóra, szczególnie w okolicach twarzy, jest bardzo delikatna i wymaga właściwej pielęgnacji. Poznaj szybkie sposoby na jędrną skórę i przekonaj się, jak w łatwy sposób pozbyć się problemu. 

Sposoby na sprężystą skórę

Twoja skóra stała się wiotka, ziemista i w widoczny sposób potrzebuje pielęgnacji? Postaw na sprawdzone metody. Nie ryzykuj utraty pięknego wyglądu i przywróć skórze blask w bezpieczny i komfortowy dla Ciebie sposób. Jak tego dokonać? 

  • postaw na sprawdzone kosmetyki – rutynowa pielęgnacja może znacznie poprawić wygląd Twojej skóry, jednak niezwykle istotne jest, by uważnie dobierać kosmetyki, szczególnie preparaty do twarzy. Zaufaj sprawdzonym produktom i nie zapominaj skonsultować swoich potrzeb ze specjalistami lub dermatologiem. Postaw na kosmetyki naturalne – ich skład posiada wiele bezpiecznych składników aktywnych, które w bezpieczny sposób współpracują ze skórą i, wykorzystując biologiczne mechanizmy odnowy, mogą przyspieszyć regenerację tkanki. Pamiętaj jednak, że powrót do pełnej jędrności tkanki wymaga w przypadku stosowania kosmetyków wiele czasu i pracy – nie oczekuj, że pierwsze efekty pojawią się po kilku dniach stosowania preparatu. Aplikację kremu lub balsamu możesz połączyć z masażem – dzięki temu pobudzisz krążenie i ułatwisz wnikanie składników aktywnych w głąb Twojej tkanki.

  • poznaj HIFU! – chcesz zregenerować swoją skórę, wzmocnić ją i odpowiednio odżywić, ale obawiasz się inwazyjnych zabiegów? Nic straconego! Dzięki bezpiecznemu, nowoczesnemu zabiegowi HIFU w szybki sposób przywrócisz swojej skórze jędrność i w kompleksowy sposób zadbasz o jej kondycję. HIFU to innowacyjna, bezinwazyjna metoda liftingu, która może być przeprowadzona na całym ciele. Jak to działa? Zabieg ten wykorzystuje zbawienne działanie ultradźwięków, które nie tylko poprawiają sprężystość Twojej skóry, ale również pobudzają tkankę do szybkiej regeneracji. Nie musisz martwić się o mikrouszkodzenia lub długotrwałą rekonwalescencję! Terapia jest w pełni bezinwazyjna – stosowane w jej trakcie ultradźwięki nie uszkadzają naskórka. Działanie HIFU pobudzi elastynę i kolagen zawarty w Twojej tkance do wzmożonej pracy – dzięki temu efekt liftingu będzie utrzymywał się na skórze przez długi czas. 

Skorzystaj ze sprawdzonych metod i w szybki sposób przywróć Twojej skórze dawną jędrność i sprężystość. W Skin-Medic podpowiemy, w jaki sposób pozbyć się wiotkości skóry i wybrać zabieg najbardziej odpowiadający Twoim indywidualnym potrzebom. Skontaktuj się z nami – nasze wieloletnie doświadczenie pozwoli nam określić swój problem i w szybki sposób znaleźć rozwiązanie!

Shopping Cart
Scroll to Top