Call Now Button

Dermapen – czy warto?

Kuracje bazujące na właściwościach iniekcji cieszą się obecnie dużą popularnością. Dermapen jest właśnie jedną z nich – za pomocą niewielkich rozmiarów igieł, które są umieszczone na końcówce urządzenia, dochodzi do kontrolowanego uszkodzenia naskórka z jednoczesnym wprowadzeniem do skóry substancji odżywczej. To innowacyjne rozwiązanie wysoce skutecznie poprawia wygląd twarzy i doskonale ją nawilża. Wyraźnie redukuje oznaki starzenia się poprzez uelastycznienie wiotkich miejsc – wygładzając je pozwala na przywrócenie świeżego i atrakcyjnego wizerunku. Dowiedz się więcej na temat tego zabiegu, aby zadecydować, czy warto go wykonać.

Dermapen dla wrażliwej skóry

Dermapen zabieg na skóręDziałanie dermapenu można opisać jako rodzaj mezoterapii. Jej tradycyjna wersja polega na podskórnym podaniu substancji odżywczych lub prościej rzecz ujmując na wykonaniu serii zastrzyków. W przypadku dermapenu nie dochodzi do tak głębokiej ingerencji. Podłużne urządzenie jest zakończone malutkimi igłami, które wysuwane są na określoną długość. 

Urządzenie działa w pełni automatycznie, dlatego cechuje się wysoką precyzją oraz nie dopuszcza do nadmiernego, a w konsekwencji szkodliwego, uszkodzenia naskórka. Delikatne działanie dermapenu powoduje, że doskonale sprawdza się również w przypadku osób posiadających bardzo cienką i wrażliwą skórę. Zabieg z jego użyciem rewelacyjnie zastępuję bardziej inwazyjne terapie z zakresu medycyny estetycznej. 

Subtelne nakłucia, które powoduje ten zabieg, aktywizują skórę do naturalnych mechanizmów odnowy. Działanie to ma na celu zwiększenie nawilżenia, którego wraz z biegiem lat zaczyna brakować. 

Dermapen – czy warto? Efekty

Dermapen został opracowany z myślą o osobach, które borykają się z różnymi niedoskonałościami skórnymi, a jego wszechstronne działanie pozwala na wykorzystanie urządzenia w różnych sytuacjach. Dermapen w łatwy sposób eliminuje deficyty nawilżenia poprzez stymulację produkcji włókien kolagenowych oraz elastycznych – kluczowych substancji odpowiedzialnych za nawodnienie.

Masaż dermapenem w połączeniu z naniesionym na skórę odpowiednim preparatem przynosi zbawienne rezultaty. Wynika to z faktu, że pod wpływem serii nakłuć substancja dociera w głąb skóry i działa jeszcze skuteczniej.

W poprawie kondycji skóry ogromną rolę odgrywa także usprawnienie mikrokrążenia. Takie skutki przynosi użycie dermapenu.

Pozbawiona optymalnego nawodnienia twarz zaczyna wypełniać się zmarszczkami, które dodają lat i nadają zmęczony wygląd. Zabieg z użyciem dermapenu zmieni Twój wygląd w szybki i bezpieczny sposób. Nie musisz się do niego specjalnie przygotowywać, co stanowi jego kolejny ogromny atut.

Dermapen a mikrodermabrazja

W prawidłowej pielęgnacji skóry nie tylko ważne jest jej odpowiednie nawilżenie, ale także złuszczanie zrogowaciałego naskórka. Mikrodermabrazja to zabieg, który może stanowić doskonałe uzupełnienie kuracji bazującej na właściwościach dermapenu. 

Mikrodermabrazja, zwana inaczej kontrolowanym mikropeelingiem, skutecznie oraz bezinwazyjnie usuwa martwy naskórek. Pod wpływem różnych czynników wewnętrznych oraz zewnętrznych, naskórek zaczyna obumierać. Jeśli nie zostanie odpowiednio usunięty, blokuje dostęp powietrza i odwadnia. Mikrodermabrazja polega na masowaniu skóry urządzeniem, które jest zakończone specjalną warstwą ścierającą. W ten sposób następuję delikatne złuszczenie naskórka oraz poprawa mikrokrążenia.

Po zastosowaniu mikrodermabrazji skóra jest doskonale przygotowana do kuracji z użyciem dermapenu. Połączenie tych dwóch zabiegów daje rewelacyjne efekty, o czym warto przekonać się na własnej skórze. Zarezerwuj wizytę w Skin-Medic jeszcze dziś!

Shopping Cart
Scroll to Top