Call Now Button

Fakty i mity o powiększaniu ust

Kwas hialuronowy w ustach efekty

Zabieg powiększania ust jest skutecznym sposobem na uzyskanie pełniejszych i warg, a także ich wymodelowanie. Nadal jednak istnieje wiele mitów dotyczących tego zabiegu. Sprawdź, które z popularnych opinii na temat powiększania ust są faktami, a które mijają się z prawdą!

MIT: Usta po zabiegu wyglądają nienaturalnie

Nadmiernie powiększone usta (efekt tzw. kaczego dzióbka) to rezultat nieprawidłowo dopasowanej ilości wypełniacza, zwykle przez osoby nieuprawnione do wykonywania zabiegu. Doświadczony specjalista dobierze odpowiednią ilość kwasu hialuronowego, aby usta wyglądały naturalnie i bez efektu dzióbka. Dlatego, aby mieć pewność prawidłowo wykonanego zabiegu, wybieraj renomowane kliniki, takie jak Skin-Medic. Warto pamiętać też, że obrzęk po zabiegu, który może powodować zniekształcenie ust, znika zwykle w ciągu kilku dni. Pełen efekt natomiast jest widoczny po ok. 2 tygodniach.

FAKT: Powiększanie ust jest bezpieczne

Niektóre osoby powstrzymują przed wykonaniem zabiegu powiększania ust wątpliwości, czy aby na pewno jest on bezpieczny. Kwas hialuronowy używany do powiększania ust jest jednak substancją niegroźną. Występuje on naturalnie w organizmie, nie ma więc obaw, że wywoła on reakcję alergiczną. Podawanie kwasu hialuronowego zapewnia nie tylko większe usta, ale też nawilża. Przed zabiegiem należy oczywiście upewnić się, że nie występują przeciwwskazania, takie jak ciąża, infekcje, czy choroby. W klinice Skin-Medic zawsze przeprowadzamy szczegółowe konsultacje przed zabiegiem, dbamy także o idealną czystość i sterylność narzędzi. U nas więc możesz mieć pewność, że powiększanie ust będzie w pełni bezpieczne.

MIT: Powiększanie ust boli

Wiele osób myśli, że powiększanie ust jest bolesne. Jednak to również nie jest prawdą. Przed wykonaniem nakłuć podaje się krem znieczulający, który skutecznie łagodzi nieprzyjemne odczucia. Może pojawić się lekki dyskomfort.

FAKT: Kwas hialuronowy nie tylko powiększa, ale też nawilża i modeluje usta

Kwas hialuronowy służy nie tylko do powiększenia ust. Jest on wskazany również wtedy, gdy Twoje usta często są suche i pierzchną. Warto wtedy rozważyć zabieg z użyciem kwasu hialuronowego, który o wiele skuteczniej nawilży usta niż pomadki ochronne. Dzięki zastosowaniu tego preparatu możesz także pięknie wymodelować usta – poprawić ich kształt oraz wyrównać asymetrię. Ponadto zabieg pozwala odmłodzić usta i podnieść opadające kąciki.

MIT: Kwas hialuronowy jest wyczuwalny

To kolejna nieprawdziwa opinia na temat kwasu hialuronowego. Jest to substancja biozgodna z ludzkim organizmem, co oznacza, że doskonale integruje się z tkankami. Nie ma więc obawy o to, że powstaną grudki lub inne niedoskonałości, zwłaszcza jeśli zabieg jest przeprowadzony przez wykwalifikowanego specjalistę. Na koniec całej procedury wykonywany jest masaż, który dodatkowo zapewnia równomierne rozprowadzenie preparatu.

FAKT: Efekty nie zostają na zawsze

Kwas hialuronowy wchłania się w ciągu 6-12 miesięcy. Po tym okresie zabieg rzeczywiście należy powtórzyć, jeśli chce się utrzymać efekt. Jednak ograniczona trwałość jest także zaletą tego zabiegu. Po kilku miesiącach może bowiem okazać się, że Twoje preferencje co do kształtu i wielkości Twoich ust się zmienią.

FAKT: Powiększanie ust w Poznaniu najlepiej wykonać w Skin-Medic!

Nasza klinika już od lat cieszy się ogromnym zaufaniem klientów. Dbamy o najwyższą jakość usług, indywidualne podejście oraz nieustanne podnoszenie kompetencji naszego zespołu. Dlatego, jeśli chcesz wykonać zabieg powiększania ust w Poznaniu, w naszej klinice gwarantujemy Ci pełen profesjonalizm i bezpieczeństwo. Nie czekaj – zadzwoń i umów się na wizytę!

Shopping Cart
Scroll to Top