Call Now Button
SKIN MEDIC

Komórki macierzyste Laennec

baner zabiegu medycyny estetycznej

Komórki macierzyste to naturalne substancje biorewitalizujące, które cechują się bardzo wysoką skutecznością w zabiegach odmładzających. Efektywnie radzą sobie ze zmarszczkami i innymi oznakami starzenia, ponieważ dostarczają skórze wszystkie niezbędne dla niej składniki. Dzięki temu jest ona zdecydowanie lepiej nawilżona i napięta. Komórki macierzyste najczęściej aplikowane są punktowo: na twarzy, szyi oraz dekolcie. 

W klinice Skin-Medic w Poznaniu przeprowadziliśmy już szereg takich kuracji, a każda z nich zakończyła się zdumiewającymi rezultatami. Komórki macierzyste Laennec bazują na naturalnym wyciągu enzymatycznym. Ma on korzystne działanie w zakresie rewitalizacji oraz nawilżenia. Jeśli uważasz, że potrzebujesz naturalnej i bezpiecznej terapii, to zabieg z użyciem komórek macierzystych Laennec spełni Twoje oczekiwania. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

CENNIK

Specjalistyczne zabiegi koreańskie (wyszkolone w Korei Południowej

Mezoterapia polinukleotydowa DNA z kwasem hialuronowym nieusieciowanym 3ml899
Mezoterapia polinukleotydowa DNA z kwasem hialuronowym usieciowanym 3ml999
Intradermalna mezoterapia koreańska kwasem hialuronowym nieusieciowanym 3ml799Rezerwuj online
Intradermalna mezoterapia koreańska kwasem hialuronowym usieciowanym 3ml899Rezerwuj online
Sosum PCL Solution – wypełnienie przez Polikaprolakton Skorzystaj z promocji seria 2 zabiegów Sosum PCL Solution + terapia LED PDT FOTONA, Darnsonval oraz peeling kawitacyjny gratis do każdego zabiegu1299Rezerwuj online
CURENEX PDRN – polinukleotydy, peptydy, glutation, kolagen oraz kwas hialuronowy
Skorzystaj z promocji CURENEX – cztery zabiegi – piąty gratis !!!
1199 899
CURE-TOX (połączenie preparatu CURENEX oraz toksyny botulinowej) Opatentowana procedura dr Lee Won – eksperta medycyny estetycznej z Korei
1 okolica1299 899Rezerwuj online
2 okolice2299 1499Rezerwuj online
3 okolice3199 1999Rezerwuj online
4 okolice3599 1999Rezerwuj online
5 okolic5599 2899Rezerwuj online
LAENNEC – Japońska formuła z ludzkimi czynnikami wzrostu i komórkami macierzystymi1999 1199
LUMI 10.0 – biorewitalizacja polinukleotydami DNA 3ml1499 999
LUMI EYES – koreańskie polinukleotydy PDRN1499 799
S-DNA – koreańskie polinukleotydy PDRN1499 799
H-DNA – biorewitalizacja polinukleotydami DNA 3ml1499 999
KIARA REJU – Polinukleotydowa odbudowa tkanek1499 999
ILLUMA –  Polinukleotydowa odbudowa tkanek1399
GEO-LIFTING V – Stymulator tkankowy do bioremodelingu twarzy
Skorzystaj z promocji seria 2 zabiegów GEO-LIFTING V + TERAPIA PROMIENIOWANIEM INFRARED, Darnsonval oraz peeling kawitacyjny gratis do każdego zabiegu
2799 2399
HAIRNA Hair Filler -Egzosomalna terapia – jedyna na rynku1499 1199
HAIRNA Hair Filler -Egzosomalna terapia – jedyna na rynku pełna terapia 4 zabiegi pakiet + TERAPIA PROMIENIOWANIEM INFRARED +  DARSONVAL5999 3999
SOFT  LIFTING FULL FACE –  zabieg z użyciem 3-6 ml usieciowanego kwasu hialuronowego2999 1599REZERWUJ
Rejuran Healer – Opatentowana koreańska iniekcja Polinukleotydów DNA- uzdrowiciel skóry
REJURAN – BASIC – terapia podstawowa1499
REJURAN – SOFT – autorska metoda SKIN-MEDIC: REJURAN + USIECIOWANY KWAS HIALURONOWY2599 1999
REJURAN – TOXIN LIFT – autorska metoda SKIN-MEDIC: REJURAN +  KWAS HIALURONOWY + TOKSYNA BOTULINOWA3099 2499
REJURAN – PLASMA – autorska metoda SKIN-MEDIC: REJURAN + OSOCZE + TERAPIA PROMIENIOWANIEM INFRARED3099 2499
REJURAN – HIFU LIFT – autorska metoda SKIN-MEDIC REJURAN + HIFU + TERAPIA PROMIENIOWANIEM INFRARED4999 3999
REJURAN – FRAXEL – autorska metoda SKIN-MEDIC REJURAN + LASER CO2 + TERAPIA PROMIENIOWANIEM INFRARED3999 2999
REJURAN –  TERMOLIFT – autorska metoda SKIN-MEDIC REJURAN + Radiofrekwencja Mikroigłowa + TERAPIA PROMIENIOWANIEM INFRARED3999 2999

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Czym jest zabieg komórkami macierzystymi Laennec?

W obrębie organizmu każdego człowieka dochodzi do podziału, namnażania oraz obumierania komórek. Wraz z biegiem lat procesy te zachodzą szybciej, co wynika z naturalnego cyklu starzenia się. 

Rewolucyjna kuracja Laennec polega na śródskórnym lub domięśniowym wstrzyknięciu komórek macierzystych. Cytokiny, zawarte w tych komórkach, to białka spełniające wiele ważnych funkcji rewitalizujących. W zetknięciu z komórkami macierzystymi naskórka i skóry właściwej doprowadzają do namnażania włókien kolagenowych oraz elastynowych.  Kolagen i elastyna mają niebagatelny wpływ na optymalnym poziom jędrności oraz nawilżenia. Ich ubytek, który zauważa się w starszym wieku, pogarsza kondycję skóry, przez co staje się ona bardziej podatna na wystąpienie zmarszczek, a także przebarwień. Te dwie substancje białkowe chronią również przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB. 

Ponadto komórki macierzyste Laennec są bogate w kwasy nukleinowe, witaminy, tkankę lipidową, aminokwasy, minerały oraz koenzym Q10. Dzięki doskonałym właściwościom tych składników można osiągnąć pożądany poziom nawilżenia, który zapobiega nadmiernemu wysuszeniu skóry.

Przygotowanie do zabiegu komórkami macierzystymi Laennec

Przed zaplanowaną sesją zabiegową unikaj nadmiernej ekspozycji ciała na promienie UVA oraz UVB, ponieważ doprowadza to do stanu zapalnego naskórka. 

Jak wygląda zabieg komórkami macierzystymi Laennec?

Przed przystąpieniem do uprzednio zaplanowanego zabiegu odbędziesz wizytę konsultacyjną u naszego specjalisty medycyny estetycznej. Kuracja ma charakter iniekcyjny, to znaczy, że podawanie substancji czynnej odbywa się poprzez wstrzykiwanie. Z tego powodu należy dokładnie oczyścić miejsce terapii. Następnie osoba wykonująca zabieg przystępuje do podskórnego podania komórek macierzystych Laennec. Do tego celu wykorzystuje się cieniutkie igły

Dla kogo zabieg komórkami macierzystymi Laennec?

Zabieg komórkami macierzystymi Laennec jest polecany w szczególności wszystkim tym, którzy dostrzegli, że ich skóra straciła odpowiednie nawilżenie, pojawiły się na niej zmarszczki i przebarwienia. Procedura redukuje widoczność procesów starzeniowych poprzez zaopatrzenie tkanki skórnej we wszystkie składniki niezbędne do zachowania zdrowego, a także młodzieńczego wyglądu. Niedostateczne nawodnienie skóry powoduje problemy z utratą jędrności oraz blasku. Komórki macierzyste Laennec doskonale optymalizują stopień nawilżenia poprzez koenzym Q10 oraz zwiększenie syntezy kolagenu i elastyny. Składniki te w naturalny i bezpieczny sposób poprawiają napięcie skóry, a przy tym niwelują zagłębienia skórne. Zbyt przesuszona tkanka skórna jest także bardziej podatna na negatywne działanie promieni słonecznych. Nadmiar promieni UVA oraz UVB utlenia komórki przez co tracą one swoje właściwości, dlatego osoby, które lubują się w kąpielach słonecznych również powinny rozważyć zabieg komórkami macierzystymi Laennec

Komórki macierzyste pobierane z placenty mają przede wszystkim niebagatelny wpływ na poprawę w zakresie odżywienia oraz aktywizacji naturalnych mechanizmów rewitalizujących. Ich działanie jest wielokierunkowe, stąd już po jednej sesji terapeutycznej odczujesz i zobaczysz dużą różnicę. 

Przeciwwskazania do terapii komórkami macierzystymi Leannec

Wykorzystywana podczas zabiegu substancja pochodzenia naturalnego zasadniczo nie powoduje komplikacji i cechuje się wysokim stopniem bezpieczeństwa. Jednak tak jak w przypadku innych terapii z zakresu medycyny estetycznej, tak i tutaj istnieją pewne przeciwwskazania uniemożliwiające przeprowadzenie zabiegu. Do najważniejszych przeciwwskazań należą:

  • ciąża oraz karmienie piersią;
  • infekcje skóry (wirusowe lub bakteryjne);
  • infekcje ogólnoustrojowe;
  • uczulenie na składnik preparatu Laennec;
  • zaburzenia krzepliwości;
  • choroby nowotworowe skóry;
  • niewyrównana cukrzyca;
  • niektóre choroby autoimmunologiczne.

Każdy przypadek jest przez nas analizowany indywidualnie, więc jeśli zainteresował Cię zabieg komórkami macierzystymi Laennec, to skontaktuj się z nami. Nasz specjalista dokładnie zbada Twoją przypadłość oraz aktualny stan zdrowia i na tej podstawie podejmie decyzje o kwalifikacji do zabiegu lub zaproponuje inną metodę.

Efekty zabiegu komórkami macierzystymi Laennec

Zabieg cieszy się wśród naszych klientów oraz klientek ogromną popularnością, ponieważ jest w pełni bezpieczny, a na jego rezultaty nie trzeba długo czekać. Skóra po iniekcyjnym podaniu komórek macierzystych Laennec jest gładsza i przyjemniejsza w dotyku. Zmarszczki na twarzy po podaniu preparatu ulegną redukcji i nie będą już tak widoczne jak przed zabiegiem. Dodatkowo tkanka skórna zostanie uzupełniona o najważniejsze składniki odżywcze, które ochronią ją przed negatywnymi skutkami procesów starzeniowych oraz czynników zewnętrznych. 

Postępowanie po zabiegu komórkami macierzystymi Laennec

W wyniku uszkodzenia naskórka przez nakłucia, których wykonanie jest niezbędne do podania komórek macierzystych Laennec, dochodzi do obrzęku i lekkiego zasinienia. Objawy te najczęściej znikają już następnego dnia po zabiegu, a w niektórych przypadkach mogą utrzymywać się nieco dłużej. Po zakończonej sesji terapeutycznej naszym specjalistą medycyny estetycznej porozmawia z Tobą na temat pielęgnacji pozabiegowej.

Shopping Cart
Scroll to Top