Call Now Button
SKIN MEDIC

Frozen Skin Poznań

baner zabiegu medycyny estetycznej

Frozen Skin doskonale radzi sobie nie tylko w usuwaniu blizn, rozstępów, przebarwień, ale także trądziku. Jeśli dostrzegasz u siebie któryś z tych problemów, Frozen Skin pomoże Ci się z nim pożegnać. To wyjątkowa i nowatorska kuracja przynosząca rewelacyjne rezultaty. Jeszcze dziś umów się na ten zabieg!

Niska temperatura od lat była wykorzystywana w medycynie, a także podczas zabiegów odmładzających i odbudowujących. Zabieg Frozen Skin wykorzystuje specjalistyczne urządzenie, dzięki czemu jest niebywały podczas wielu terapii medycyny estetycznej – w zależności od problemu dobiera się inne substancje czynne, co pozwala dostosować metodę do konkretnego problemu. Zadzwoń i umów się!

CENNIK

FAQ – najczęściej zadawane pytania

Na czym polega zabieg Frozen Skin?

Innowacyjność zabiegu Frozen Skin polega na wykorzystaniu gazu CO2 oraz niskiej temperatury, które wykorzystuje się w celu aplikowania substancji aktywnych w głąb skóry. Terapie estetyczne, bazujące na właściwościach zimna, są obecne na rynku medycznym już od wielu lat, co sprawia, że Frozen Skin można uznać za w pełni bezpieczną kurację. Wysokie ciśnienie gazu CO2 pozwala na wprowadzenie głęboko do tkanki skórnej substancji czynnych, a zastosowanie niskiej temperatury ma za zadanie wesprzeć ten proces. Dzięki tej nowoczesnej formule terapii niedoskonałości skórnych dochodzi do też stymulacji produkcji elastyny oraz kolagenu. To naturalne substancje, które odpowiadają za optymalny poziom nawilżenia oraz napięcie. Te właściwości Frozen Skin sprawiają, że zabieg posiada także udowodnione naukowo zalety w spowalnianiu procesów starzeniowych.

Przygotowanie do zabiegu Frozen Skin

Kolejną zaletą zabiegu Frozen Skin jest brak konieczności specjalnego przygotowania. Prosimy jedynie, żeby pamiętać o podstawowych zasadach prawidłowej pielęgnacji. Staraj się pić często i małe ilości płynów, by organizm był nawodniony. 

Jak wygląda zabieg Frozen Skin?

W zależności od tego, czy leczeniu poddawane są blizny, rozstępy, wykwity trądzikowe lub przebarwienia, dobierane są odpowiednie preparaty. Bezpieczeństwo ich stosowania oraz wysoka skuteczność zostały potwierdzone licznymi badaniami. Bez względu na to, jaka substancja aktywna zostanie użyta podczas głównej części zabiegu, bardzo ważne jest odpowiednie przygotowanie skóry. Specjalista medycyny estetycznej najpierw oczyści skórę, aby pozbyć się z niej wszelkich zanieczyszczeń oraz sebum. Po zakończeniu tego etapu następuje wprowadzenie w głąb tkanki skórnej precyzyjnie wybranej substancji. W tym celu operator przykłada do skóry specjalistyczny pistolet, który uwalnia pod dużym ciśnieniem preparat.

Bezpieczeństwo zabiegu Frozen Skin

Aparatura wykorzystywana do zabiegu Frozen Skin cechuje się doskonałym bezpieczeństwem użytkowania. Wprowadzanie substancji aktywnych pod skórę nie zakłada konieczności użycia żadnych igieł oraz innych ostrych narzędzi. To świetna informacja dla wszystkich, którzy boją się iniekcji, ponieważ kojarzy im się ona ze źródłem bólu. Frozen Skin to system bazujący na właściwościach sprężonego gazu CO2 oraz niskiej temperatury, stąd nie ma mowy o rankach powstających wskutek nakłuć. Kuracja jest całkowicie bezbolesna i nieinwazyjna, co stanowi jej ogromny atut, gdyż po zakończonej sesji terapeutycznej możesz bez przeszkód wrócić do codziennych obowiązków. Mechanizm funkcjonowania aparatury wykorzystywanej do wykonania zabiegu Frozen Skin jest na tyle mało skomplikowany, że z precyzją można przewidzieć jego skutki lecznicze. W klinice medycyny estetycznej w Poznaniu zabieg ten wykonywany jest przez doświadczony oraz przeszkolony personel. 

Wskazania do zabiegu Frozen Skin?

Skóra człowieka narażona jest na różne niebezpieczeństwa. Co prawda naskórek posiada warstwę ochronną zbudowaną z tkanki lipidowej, która zabezpiecza przed nadmierną utratą nawilżenia oraz odpowiedniej jędrności, jednak często to za mało. Kurację bazującą na rewelacyjnych właściwościach sprężonego gazu CO2 oraz niskiej temperatury dedykujemy wszystkim, którym zależy na wysoce skutecznej terapii przy zachowaniu maksimum bezpieczeństwa oraz niezbyt długim okresie trwania sesji zabiegowej. Frozen Skin doskonale radzi sobie z różnej głębokości bliznami powstałymi w efekcie skaleczeń oraz poparzeń. Aplikowane w głąb tkanki skórnej substancje odżywcze, posiadające w składzie m.in. kwas hialuronowy, doskonale zmniejszają głębokość nawet rozległych i mocno widocznych bliznowców. Podobnie dzieje się z rozstępami, które pod wpływem podawanego preparatu medycznego stają się jaśniejsze i płytsze. A może doskwiera Ci trądzik pospolity lub różowaty? Myślisz, że wypróbowałaś już wszystkie metody, ale żadna nie przyniosła satysfakcjonujących rezultatów? Frozen Skin radzi sobie świetnie również z tymi problemami. Jeśli dostrzegasz na swojej twarzy lub ciele liczne przebarwienia, będące efektem zmian potrądzikowych lub nadmiernej ekspozycji na promienie UVA i UVB, to odbycie terapii z zastosowaniem gazu CO2 i zimna będzie najlepszą decyzją, jaką możesz podjąć. Już teraz napisz do nas albo zadzwoń. 

Efekty zabiegu Frozen Skin

Zabieg Frozen Skin pomógł już wielu osobom borykającym się z najróżniejszego rodzaju przypadłościami skórnymi. Już po pierwszej sesji terapeutycznej zauważysz, że Twoja skóra jest o wiele lepiej nawilżona i gładsza w dotyku. To wynik efektywnego podania substancji aktywnych do tkanki skórnej. Jeśli Twoim problemem są wypryski, to Frozen Skin dzięki wygaszeniu stanu zapalnego widocznie zredukuje ich liczbę oraz wielkość. Prawidłowo dotleni wszystkie warstwy skóry, dzięki czemu jeszcze łatwiej będzie mogła chronić się przed szkodliwymi toksynami zawartymi w powietrzu. Stanie się tak za sprawą uaktywnienia naturalnych funkcji ochronnych oraz zdolności organizmu do regeneracji. Blizny i przebarwienia ulegną spłyceniu, a także rozjaśnieniui. Osiągniecie najlepszych rezultatów terapeutycznych jest powiązane z przystąpieniem do wszystkich sesji zabiegowych, których liczbę określi nasz specjalista medycyny estetycznej. 

Przeciwwskazania do zabiegu Frozen Skin

Wielkim atutem zabiegu Frozen Skin jest jego nieinwazyjność oraz bezbolesność. Powoduje to, że lista przeciwwskazań do jego wykonania jest krótka. Podczas wizyty konsultacyjnej poinformuj naszego specjalistę o przyjmowanych przez Ciebie lekarstwach oraz wszystkich dolegliwościach. Głównymi przeciwwskazaniami uniemożliwiającymi przystąpienie do zabiegu Frozen Skin są:

  • ciąża i karmienie piersią
  • infekcja wirusowa lub bakteryjna (np. widoczna opryszczka)
  • aktywna choroba nowotworowa
  • uczulenie na którąkolwiek substancję aktywną

Jeśli zastanawiasz się, czy Twój aktualny stan zdrowia pozwoli Tobie na bezpieczne przystąpienie do zabiegu Frozen Skin, to umów się i skorzystaj z pomocy naszego profesjonalisty podczas konsultacji. Niektóre jednostki chorobowe w stanie uśpienia wymagają jedynie odpowiedniego przygotowania do kuracji. W przypadku wystąpienia przeciwwskazań, zaproponujemy najlepszą alternatywę.

Postepowanie po zabiegu Frozen Skin

Tkanka skórna po przeprowadzeniu sesji terapeutycznej z użyciem sprężonego gazu CO2 oraz niskiej temperatury może być przez pewien czas podrażniona lub delikatnie zasiniona. Dlatego zastosuj się do wszystkich zaleceń dotyczących higieny pozabiegowej, które otrzymasz od specjalisty wykonującego zabieg. Unikaj długotrwałego przebywania na słońcu lub wizyt w solarium, ponieważ będzie to mieć negatywny skutek na procesy regeneracyjne. Podobnie jest z gwałtownymi zmianami temperatury, dlatego przez pewien czas należy zrezygnować z sauny.

Shopping Cart
Scroll to Top