CryoPen zabieg Poznań

CryoPen Poznań

Chcesz pozbyć się niedoskonałości skóry i szukasz punktowej terapii, która Ci w tym pomoże? CryoPen w poznańskim Skin-Medic to rewolucyjna metoda, która dosłownie zamraża niedoskonałości i eliminuje je na zawsze! Zabiegi są szybkie, komfortowe, bezpieczne, skuteczne i małoinwazyjne!

Usuwanie kurzajek, pieprzyków, brodawek, znamion, blizn, plam starczych i innych niedoskonałości nigdy nie było tak proste! CryoPen to innowacyjne urządzenie, które działa miejscowo. Za jego pomocą można skutecznie pozbyć się zmian skórnych bez bólu i w bezpiecznych warunkach!

Umów się na zabieg w naszym gabinecie i ciesz się gładką oraz zdrową skórą bez zmian!

CryoPen to zaawansowane technologicznie urządzenie szwajcarskiej firmy CryoSwiss wykorzystywane w krioterapii. Krioterapia stosowana jest w medycynie od wielu lat i oferuje pacjentom najbardziej skuteczne i bezpieczne usuwanie zmian skórnych . Za pomocą aparatu CryoPen można szybko i bezboleśnie usunąć nieestetycznie wyglądające znamiona, włókniaki, kurzajki, brodawki, naczyniaki oraz pieprzyki z każdej części ciała. Zmiany usuwane są na stałe!

Skuteczność

wystarczy zaledwie 1 wizyta, podczas której poprawisz wszystko, czego tylko chcesz

Komfort

proste nakłucia, bez użycia skalpela będą dla Ciebie praktycznie niewyczuwalne

Bezpieczeństwo

sprawdzone i sterylne warunki zapewnią Ci 100-procentową ochronę

Jak działa CryoPen?

kobieta z gładką twarząZabieg CryoPen polega na punktowym działaniu na zmiany skórne (np. blizny, włókniaki, ziarniaki, pieprzyki). To metoda zamrażania niedoskonałości, które ulegają rozpadowi. Zabieg CryoPen powoduje, że ulegają one destrukcji, a skóra jest mobilizowana do zastąpienia ich nowymi, zdrowymi komórkami.  Poprzez CryoPen działamy na niedoskonałości skóry za pomocą podtlenku azotu. Kluczową zaletą naszych zabiegów CryoPen jest ich precyzja i działanie wyłącznie na tę część skóry, która wymaga usunięcia. Podtlenek azotu celujemy bezpośrednio na niedoskonałość, a więc skóra wokół niej pozostaje w nienaruszonym stanie.  

CryoPen na pieprzyki, blizny, plamy starcze

Urządzenie CryoPen zostało wielokrotnie przebadane – testy wykazały skuteczność w usuwaniu niedoskonałości. To sprawdzona metoda, która nie wymaga operacji, długotrwałych działań i bólu. Wystarczy, że umówisz się do nas poprzez formularz lub telefonicznie – a możesz pozbyć się zmian skórnych, których nie chcesz mieć na skórze. Zabieg można wykonywać na twarzy, dłoniach, stopach – na całym ciele! Wybierz zabieg z wykorzystaniem CryoPen w poznańskim Skin-Medic!

Jak długo trwa zabieg CryoPen?

Czas zabiegu różni się w zależności od wielkości i głębokości obszaru, który jest poddawany działaniu CryoPen. Jednak jedna wizyta nie trwa dłużej niż kilkanaście minut.

Ile zabiegów będę potrzebować?

W większości przypadków wystarczy jeden zabieg, jednak wszystko jest uzależnione od rodzaju zmian, ich wielkości oraz liczby. Dlatego zachęcamy do umówienia się na konsultację lub zabieg (wtedy konstultacja jest darmowa) – w celu indywidualnego omówienia procesu usuwania danej niedoskonałości. Po zabiegu, z biegiem czasu komórki, będące celem sesji CryoPen, kurczą się i znikają. Dzieje się to stopniowo, a skóra regeneruje się i po pewnym czasie pozostaje gładka – bez blizn i śladów zabiegu.

CryoPen skutki uboczne

W okresie rekonwalescencji, podczas zanikania zmian, możesz doświadczyć delikatnych skutków ubocznych podczas gojenia się skóry. Obejmują one zwykle nadwrażliwość w leczonym obszarze i lekkie zaczerwienienie, które mogą trwać od kilku godzin do kilku dni. W Skin-Medic masz opiekę pozabiegową, a więc jesteśmy dla Ciebie na każdym etapie – jeśli cokolwiek się dzieje, możesz do nas zadzwonić i przyjechać. Zabiegi CryoPen są bardzo bezpieczne i w większości przypadków pozbawione skutków ubocznych.

Czy zabieg CryoPen  boli?

Podczas zabiegu CryoPen możesz poczuć chłód i delikatny dyskomfort, jednak tylko przez kilka sekund. Tuż po wykonaniu procedury zauważysz nadwrażliwość danego obszaru, jednak nie będzie to ból. 

CryoPen – dla kogo jest ten zabieg?

CryoPen działa szybko i jest praktycznie pozbawiony ryzyka, dlatego na ten zabieg może się zdecydować wiele osób, choć istnieją grupy osób, które nie powinny poddawać się tej terapii. CryoPen jest nieodpowiedni dla kobiet w ciąży, osób z ciężkimi chorobami przewlekłymi lub stosujących skomplikowane terapie – w takich przypadkach omawiamy wszystko indywidualnie.

Łatwe usuwanie blizn i zmian skórnych – CryoPen Poznań

Jeśli chcesz usunąć blizny, a także inne zmiany skórne na zawsze, w komfortowych i całkowicie bezpiecznych warunkach, to koniecznie zdecyduj się na poznańską klinikę medycyny estetycznej Skin-Medic. Oferujemy profesjonalną pomoc, wsparcie po zabiegu, a także sterylne warunki i miłą atmosferę. Umów się na zabieg jeszcze dziś!

Przewiń do góry Call Now Button