Komórki macierzyste Laennec

Komórki macierzyste to naturalne substancje biorewitalizujące, które cechują się bardzo wysoką skutecznością w zabiegach odmładzających. Efektywnie radzą sobie ze zmarszczkami i innymi oznakami starzenia, ponieważ dostarczają skórze wszystkie niezbędne dla niej składniki. Dzięki temu jest ona zdecydowanie lepiej nawilżona i napięta. Komórki macierzyste najczęściej aplikowane są punktowo: na twarzy, szyi oraz dekolcie. 

W klinice Skin-Medic w Poznaniu przeprowadziliśmy już szereg takich kuracji, a każda z nich zakończyła się zdumiewającymi rezultatami. Komórki macierzyste Laennec bazują na naturalnym wyciągu enzymatycznym. Ma on korzystne działanie w zakresie rewitalizacji oraz nawilżenia. Jeśli uważasz, że potrzebujesz naturalnej i bezpiecznej terapii, to zabieg z użyciem komórek macierzystych Laennec spełni Twoje oczekiwania. Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami jeszcze dziś!

Czym jest zabieg komórkami macierzystymi Laennec?

W obrębie organizmu każdego człowieka dochodzi do podziału, namnażania oraz obumierania komórek. Wraz z biegiem lat procesy te zachodzą szybciej, co wynika z naturalnego cyklu starzenia się. 

Rewolucyjna kuracja Laennec polega na śródskórnym lub domięśniowym wstrzyknięciu komórek macierzystych. Cytokiny, zawarte w tych komórkach, to białka spełniające wiele ważnych funkcji rewitalizujących. W zetknięciu z komórkami macierzystymi naskórka i skóry właściwej doprowadzają do namnażania włókien kolagenowych oraz elastynowych.  Kolagen i elastyna mają niebagatelny wpływ na optymalnym poziom jędrności oraz nawilżenia. Ich ubytek, który zauważa się w starszym wieku, pogarsza kondycję skóry, przez co staje się ona bardziej podatna na wystąpienie zmarszczek, a także przebarwień. Te dwie substancje białkowe chronią również przed szkodliwym działaniem promieni UVA i UVB. 

Ponadto komórki macierzyste Laennec są bogate w kwasy nukleinowe, witaminy, tkankę lipidową, aminokwasy, minerały oraz koenzym Q10. Dzięki doskonałym właściwościom tych składników można osiągnąć pożądany poziom nawilżenia, który zapobiega nadmiernemu wysuszeniu skóry. 

Dla kogo zabieg komórkami macierzystymi Laennec?

Zabieg komórkami macierzystymi Laennec jest polecany w szczególności wszystkim tym, którzy dostrzegli, że ich skóra straciła odpowiednie nawilżenie, pojawiły się na niej zmarszczki i przebarwienia. Procedura redukuje widoczność procesów starzeniowych poprzez zaopatrzenie tkanki skórnej we wszystkie składniki niezbędne do zachowania zdrowego, a także młodzieńczego wyglądu. Niedostateczne nawodnienie skóry powoduje problemy z utratą jędrności oraz blasku. Komórki macierzyste Laennec doskonale optymalizują stopień nawilżenia poprzez koenzym Q10 oraz zwiększenie syntezy kolagenu i elastyny. Składniki te w naturalny i bezpieczny sposób poprawiają napięcie skóry, a przy tym niwelują zagłębienia skórne. Zbyt przesuszona tkanka skórna jest także bardziej podatna na negatywne działanie promieni słonecznych. Nadmiar promieni UVA oraz UVB utlenia komórki przez co tracą one swoje właściwości, dlatego osoby, które lubują się w kąpielach słonecznych również powinny rozważyć zabieg komórkami macierzystymi Laennec

Komórki macierzyste pobierane z placenty mają przede wszystkim niebagatelny wpływ na poprawę w zakresie odżywienia oraz aktywizacji naturalnych mechanizmów rewitalizujących. Ich działanie jest wielokierunkowe, stąd już po jednej sesji terapeutycznej odczujesz i zobaczysz dużą różnicę. 

Przeciwwskazania do terapii komórkami macierzystymi Leannec

Wykorzystywana podczas zabiegu substancja pochodzenia naturalnego zasadniczo nie powoduje komplikacji i cechuje się wysokim stopniem bezpieczeństwa. Jednak tak jak w przypadku innych terapii z zakresu medycyny estetycznej, tak i tutaj istnieją pewne przeciwwskazania uniemożliwiające przeprowadzenie zabiegu. Do najważniejszych przeciwwskazań należą:

  • ciąża oraz karmienie piersią;
  • infekcje skóry (wirusowe lub bakteryjne);
  • infekcje ogólnoustrojowe;
  • uczulenie na składnik preparatu Laennec;
  • zaburzenia krzepliwości;
  • choroby nowotworowe skóry;
  • niewyrównana cukrzyca;
  • niektóre choroby autoimmunologiczne.

Każdy przypadek jest przez nas analizowany indywidualnie, więc jeśli zainteresował Cię zabieg komórkami macierzystymi Laennec, to skontaktuj się z nami. Nasz specjalista dokładnie zbada Twoją przypadłość oraz aktualny stan zdrowia i na tej podstawie podejmie decyzje o kwalifikacji do zabiegu lub zaproponuje inną metodę.

Efekty zabiegu komórkami macierzystymi Laennec

Zabieg cieszy się wśród naszych klientów oraz klientek ogromną popularnością, ponieważ jest w pełni bezpieczny, a na jego rezultaty nie trzeba długo czekać. Skóra po iniekcyjnym podaniu komórek macierzystych Laennec jest gładsza i przyjemniejsza w dotyku. Zmarszczki na twarzy po podaniu preparatu ulegną redukcji i nie będą już tak widoczne jak przed zabiegiem. Dodatkowo tkanka skórna zostanie uzupełniona o najważniejsze składniki odżywcze, które ochronią ją przed negatywnymi skutkami procesów starzeniowych oraz czynników zewnętrznych. 

Przygotowanie do zabiegu komórkami macierzystymi Laennec

Przed zaplanowaną sesją zabiegową unikaj nadmiernej ekspozycji ciała na promienie UVA oraz UVB, ponieważ doprowadza to do stanu zapalnego naskórka. 

Jak wygląda zabieg komórkami macierzystymi Laennec?

Przed przystąpieniem do uprzednio zaplanowanego zabiegu odbędziesz wizytę konsultacyjną u naszego specjalisty medycyny estetycznej. Kuracja ma charakter iniekcyjny, to znaczy, że podawanie substancji czynnej odbywa się poprzez wstrzykiwanie. Z tego powodu należy dokładnie oczyścić miejsce terapii. Następnie osoba wykonująca zabieg przystępuje do podskórnego podania komórek macierzystych Laennec. Do tego celu wykorzystuje się cieniutkie igły.

Postępowanie po zabiegu komórkami macierzystymi Laennec

W wyniku uszkodzenia naskórka przez nakłucia, których wykonanie jest niezbędne do podania komórek macierzystych Laennec, dochodzi do obrzęku i lekkiego zasinienia. Objawy te najczęściej znikają już następnego dnia po zabiegu, a w niektórych przypadkach mogą utrzymywać się nieco dłużej. Po zakończonej sesji terapeutycznej naszym specjalistą medycyny estetycznej porozmawia z Tobą na temat pielęgnacji pozabiegowej.

Przewiń do góry Call Now Button