Nasz zespół

Poznaj nasz zespół:

Anna Kozdroń

Specjalistka nauk biologicznych w trakcie doktoratu z medycyny. Jest certyfikowaną specjalistką medycyny estetycznej, dla której praca jest pasją i sprawia jej wiele satysfakcji. Otacza pacjentów opieką i troską. Potrafi ocenić to, jaki zabieg będzie najlepszy dla danej osoby, wykorzystuje innowacyjne metody (w tym autorskie). Doradza także w zakresie pielęgnacji. Szkoliła się nie tylko w Polsce, ale również u światowej sławy ekspertów w Azji oraz USA. Najczęściej pacjenci zgłaszają się do niej na:

  • terapie z użyciem toksyny botulinowej
  • zabiegi z wykorzystaniem biostymulatorów
  • terapie z zakresu medycyny regeneracyjnej z zastosowaniem preparatów autologicznych

Swojej pracy poświęca się w 100% i wciąż rozwija się zawodowo, by oferować najskuteczniejsze i nowoczesne rozwiązania swoim klientom. Śledzi trendy medycyny estetycznej, zapoznaje się z badaniami, a jednocześnie bierze udział w międzynarodowych dyskusjach oraz konferencjach na temat konkretnych metod. Dzięki międzynarodowym kontaktom ze znanymi specjalistami wciąż poszerza swoją wiedzę. Jest ceniona przez klientów oraz szanowana przez wybitnych ekspertów medycyny estetycznej, o czym świadczą liczne certyfikaty oraz wyróżnienia. Prywatnie miłośniczka zwierząt, w szczególności kotów.

Oliwia

Absolwentka Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu, na kierunku biologia stosowana. Obecnie studiuje kosmetologię na Wyższej Szkole Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu.

 Jest niezmiennie zafascynowana wizażem, medycyną estetyczną i cały czas szkoli się z tego zakresu. Wolny czas spędza aktywnie – uprawia jogę i często odwiedza siłownię. Uwielbia podróże i zwierzęta, posiada aż trzy buldogi francuskie.

Ola

Technik Usług kosmetycznych Wielkopolskiej Szkoły Medycznej, a także studentka kosmetologii na Wyższej Szkole Edukacji i Terapii w Poznaniu. Ma ogromną wiedzę na temat świadomej pielęgnacji twarzy oraz ciała. W szczególności interesuje ją kosmetologia japońska, południowo-koreańska, a także spa&wellness.

Zajmuje się również wizażem, a jej hobby to kuchnia orientalna oraz podróże. Chętnie dzieli się wiedzą z innymi – prowadzi blog na temat świadomej pielęgnacji na Instagramie. Ćwiczy pole dance.

Przewiń do góry Call Now Button