Chirurgia Plastyczna Poznań

Myślisz o chirurgicznej zmianie swojego wyglądu? Zapraszamy do skorzystania z operacji plastycznych w Poznaniu w Skin-Medic. W naszej klinice czeka na Ciebie doświadczony zespół specjalistów!

 

Zabiegi chirurgii plastycznej - oferta:

Chirurgia plastyczna Poznań – wybierz Skin-Medic

Skin-Medic to klinika medycyny estetycznej z wieloletnim doświadczeniem w terapii różnorodnych niedoskonałości związanych z wyglądem. Pracują u nas wysoko wykwalifikowani lekarze, specjalizujący się w chirurgii plastycznej. Zapewniamy naszym pacjentom w pełni indywidualne podejście do problemu, fachową i skuteczną pomoc oraz maksymalne bezpieczeństwo. W ofercie zabiegów chirurgicznych w Poznaniu posiadamy szeroką gamę rozwiązań, dzięki którym możemy precyzyjnie ustalić właściwą metodę terapii dla danego pacjenta lub pacjentki. Dbamy o to, aby każda osoba, która się do nas zgłasza, otrzymała ściśle dopasowaną do jej potrzeb propozycję działania i – co najważniejsze – była w pełni usatysfakcjonowana z końcowego efektu.

Operacje plastyczne w Poznaniu – chirurg plastyczny Skin-Medic

W ramach zabiegów chirurgii plastycznej w poznańskim gabinecie Skin-Medic możesz wykonać operacje twarzy, wymodelować swoją figurę, pozbyć się problemu z zespołem cieśni nadgarstka lub łokciem tenisisty. Nasz chirurg plastyczny dokonuje precyzyjnych zabiegów, ma duże doświadczenie i wiele sukcesów. Dowiedz się, jakie operacje plastyczne między innymi możesz u nas wykonać!

Operacje plastyczne twarzy – jakie zabiegi oferujemy?

Poprawa wyglądu twarzy stanowi jedną z najczęstszych przyczyn wizyty w naszym gabinecie chirurgii plastycznej w Poznaniu. W ramach naszych zabiegów chirurgicznych w obrębie twarzy można wymienić:

  • Lifting twarzy – to szczególnie popularny zabieg, który pozwala na radykalną poprawę wyglądu i wizualne odjęcie nawet kilkunastu lat. Warto się zdecydować na tę operację, jeśli Twoja skóra jest bardzo zwiotczała, a zabiegi nieinwazyjne już nie pomagają. Operacja polega na eliminacji nadmiaru tkanki skórnej i tłuszczowej oraz odtworzeniu prawidłowego napięcia skóry. Dzięki temu wyraźnie uwypuklone zostają rysy twarzy i znika efekt opadających policzków. To niesamowicie skuteczna metoda, której rezultaty widoczne są nawet do 10 lat.
  • Lifting czoła i brwi – opadająca skóra w okolicy czoła i brwi zdecydowanie dodaje lat, a także nadaje twarzy zmęczony wygląd. Ogromne korzyści w tym przypadku daje operacja podniesienia obwisłej skóry w tych rejonach. Podczas operacji nadprogramowa warstwa skóry zostaje usunięta, a pozostała naciągnięta. Zabieg daje trwałe rezultaty ujędrnienia obszaru brwi i czoła.
  • Plastyka powiek – operacja plastyczna powieki pozwala na napięcie skóry w tym rejonie. Gdy tkanka na powiekach jest mocno obwisła, wpływa to nie tylko na mniej estetyczny wygląd twarzy, ale może także zaburzać pole widzenia. Warto więc rozważyć skorzystanie z zabiegu plastyki powiek, który usunie obwisły fałd skórny, przywróci twarzy młody wygląd i zwiększy komfort codziennego życia.

Operacje plastyczne sylwetki

Osiągnięcie wymarzonej figury w niektórych przypadkach może być trudne mimo stosowania zdrowej diety, treningów, a nawet nieinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Jeśli mimo podejmowania wielu wysiłków, rezultaty nadal nie są satysfakcjonujące, warto rozważyć wykonanie operacji plastycznej takiej jak:

  • Plastyka brzucha – operacja ta pozwala na pozbycie się nieestetycznych fałdów skórnych, pozostałych np. po ciąży lub odchudzaniu oraz usunięcie nadprogramowej tkanki tłuszczowej.
  • Plastyka ud – wiele pacjentek nie jest zadowolonych z wyglądu ud, które trudno jest wymodelować nieinwazyjnymi metodami. Przyczyną jest niewystarczająca elastyczność skóry. W trakcie operacji więc usuwany jest niechciany fałd skórny, co znacznie poprawia kształt ud.
  • Lifting ramion – zabieg chirurgicznego podniesienia skóry to niezawodny sposób na zlikwidowanie tzw. pelikanów, czyli obwisłej tkanki w rejonie ramion. Metoda ta często stosowana jest razem z odsysaniem tłuszczu, jeżeli jest to konieczne.

To tylko część operacji plastycznych, jakie wykonujemy w ramach chirurgii plastycznej w Poznaniu. Wszystkie zabiegi operacyjne przeprowadzane w naszej klinice wykonywane są przez wykwalifikowanych lekarzy, specjalizujących się w operacjach plastycznych oraz z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa. Każdy pacjent lub pacjentka otrzymuje od nas kompleksową opiekę i wyczerpujące informacje na temat wybranego zabiegu.

Chcesz wykonać operację konkretnej partii ciała i dowiedzieć się, czy to możliwe? Skontaktuj się z nami!

Cennik chirurgii plastycznej

Chirurgia Plastyczna

Cena [zł]

Blefaroplastyka powiek

Powieki górne4500 3500
Powieki dolne5000 4000
Powieki górne i dolne jednocześnie7500 6500

Liposukcja

Brzuch6000 4500
Boczki3000 2000
Uda3000 1800
Podbródek2500 1800
Liposukcja 360stopni + abdominoplastyka12000 8000
Abdominoplastyka3500 2500

Zabiegi Żylaki

Skleroterapia

od 600 do 3500

MiniFlebektomia

od 3500 do 5000

Laserowe usuwanie żylaków

od 4500

Zabiegi Przepuchlina

Pachwinowa4000 2000
Pępkowa2900 1900
Kresowa4000 2000

Usuwanie znamion - drobne zabiegi chirurgiczne

od 400

Doppler USG

250

Torbiele

od 400

Zespół cieśni nadgarstka

2800

Łokieć tenisisty farmakologicznie

800
Przewiń do góry Call Now Button