Call Now Button
SKIN MEDIC

Chirurgia plastyczna Poznań

Operacje plastyczne w Poznaniu – chirurg plastyczny Skin-Medic

W ramach zabiegów chirurgii plastycznej w poznańskim gabinecie Skin-Medic możesz wykonać operacje twarzy, wymodelować swoją figurę, pozbyć się problemu z zespołem cieśni nadgarstka lub łokciem tenisisty. Nasz chirurg plastyczny dokonuje precyzyjnych zabiegów, ma duże doświadczenie i wiele sukcesów. Dowiedz się, jakie operacje plastyczne między innymi możesz u nas wykonać!

Operacje plastyczne twarzy – jakie zabiegi oferujemy?

Poprawa wyglądu twarzy stanowi jedną z najczęstszych przyczyn wizyty w naszym gabinecie chirurgii plastycznej w Poznaniu. W ramach naszych zabiegów chirurgicznych w obrębie twarzy można wymienić:

  • Lifting twarzy – to szczególnie popularny zabieg, który pozwala na radykalną poprawę wyglądu i wizualne odjęcie nawet kilkunastu lat. Warto się zdecydować na tę operację, jeśli Twoja skóra jest bardzo zwiotczała, a zabiegi nieinwazyjne już nie pomagają. Operacja polega na eliminacji nadmiaru tkanki skórnej i tłuszczowej oraz odtworzeniu prawidłowego napięcia skóry. Dzięki temu wyraźnie uwypuklone zostają rysy twarzy i znika efekt opadających policzków. To niesamowicie skuteczna metoda, której rezultaty widoczne są nawet do 10 lat.
  • Lifting czoła i brwi – opadająca skóra w okolicy czoła i brwi zdecydowanie dodaje lat, a także nadaje twarzy zmęczony wygląd. Ogromne korzyści w tym przypadku daje operacja podniesienia obwisłej skóry w tych rejonach. Podczas operacji nadprogramowa warstwa skóry zostaje usunięta, a pozostała naciągnięta. Zabieg daje trwałe rezultaty ujędrnienia obszaru brwi i czoła.
  • Plastyka powiek – operacja plastyczna powieki pozwala na napięcie skóry w tym rejonie. Gdy tkanka na powiekach jest mocno obwisła, wpływa to nie tylko na mniej estetyczny wygląd twarzy, ale może także zaburzać pole widzenia. Warto więc rozważyć skorzystanie z zabiegu plastyki powiek, który usunie obwisły fałd skórny, przywróci twarzy młody wygląd i zwiększy komfort codziennego życia.

Operacje plastyczne sylwetki

Osiągnięcie wymarzonej figury w niektórych przypadkach może być trudne mimo stosowania zdrowej diety, treningów, a nawet nieinwazyjnych zabiegów medycyny estetycznej. Jeśli mimo podejmowania wielu wysiłków, rezultaty nadal nie są satysfakcjonujące, warto rozważyć wykonanie operacji plastycznej takiej jak:

  • Plastyka brzucha – operacja ta pozwala na pozbycie się nieestetycznych fałdów skórnych, pozostałych np. po ciąży lub odchudzaniu oraz usunięcie nadprogramowej tkanki tłuszczowej.
  • Plastyka ud – wiele pacjentek nie jest zadowolonych z wyglądu ud, które trudno jest wymodelować nieinwazyjnymi metodami. Przyczyną jest niewystarczająca elastyczność skóry. W trakcie operacji więc usuwany jest niechciany fałd skórny, co znacznie poprawia kształt ud.
  • Lifting ramion – zabieg chirurgicznego podniesienia skóry to niezawodny sposób na zlikwidowanie tzw. pelikanów, czyli obwisłej tkanki w rejonie ramion. Metoda ta często stosowana jest razem z odsysaniem tłuszczu, jeżeli jest to konieczne.

To tylko część operacji plastycznych, jakie wykonujemy w ramach chirurgii plastycznej w Poznaniu. Wszystkie zabiegi operacyjne przeprowadzane w naszej klinice wykonywane są przez wykwalifikowanych lekarzy, specjalizujących się w operacjach plastycznych oraz z zachowaniem wszelkich procedur bezpieczeństwa. Każdy pacjent lub pacjentka otrzymuje od nas kompleksową opiekę i wyczerpujące informacje na temat wybranego zabiegu.

Chcesz wykonać operację konkretnej partii ciała i dowiedzieć się, czy to możliwe? Skontaktuj się z nami!

Shopping Cart
Scroll to Top