Darsonvalizacja

Darsonwalizacja – zabieg oczyszczający, dezynfekujący i bakteriobójczy Poznań

Uwolnij się od schorzeń i niedoskonałości, z którymi zmagasz się przez lata. Wybierz zabieg darsonwalizacji, który jest skuteczną bronią w walce z trądzikiem, łojotokiem oraz wieloma innymi chorobami skóry. Sprawy, aby Twoja twarz miała piękny i zdrowy wygląd, była przy tym odżywiona i w pełni nawilżona, a także gładka i jędrna. Odwiedź nas w Poznaniu, przyjdź do naszego salonu i poddaj się profesjonalnemu zabiegowi darsonwalizacji, który uwolni Twoją skórę od wielu skaz.

 

Wybierz sprawdzony zabieg darsonwalizacji i zadbaj o zdrowie oraz dobrą kondycję swojej skóry.

Postaw na bakteriobójczy i dezynfekujący zabieg, który pozwoli Ci na pozbycie się wielu niedoskonałości.

Jej zalety to:

Skuteczność

tylko kilka krótkich 10-minutowych zabiegów sprawi, że Twoja skóra pozbędzie się wszelkich niedoskonałości oraz schorzeń

Komfort

darsonwalizacja jest idealny rozwiązaniem, które pomoże Ci pozbyć się wielu dolegliwości

Bezpieczeństwo

zabieg wykonywany jest przy użyciu nowoczesnego sprzętu, dającego Ci pewność 100% ochrony, bezpieczeństwa i sterylności

Jakie efekty osiągniesz dzięki Darsonvalizacji?

Uwolnisz się od wielu niedoskonałości.

Darsonwalizacja jest skutecznym narzędziem w walce z trądzikiem, wypadaniem włosów, łojotokiem głowy oraz pleców, a przede wszystkim starzeniem się skóry. Z jego pomocą, z powodzeniem wyleczysz każde z wymienionych schorzeń, jednocześnie ciesząc się bezpiecznym i praktycznie bezinwazyjnym przebiegiem całego zabiegu.

Zregenerujesz swoją skórę.

Zabieg darsonwalizacji jest również świetnym sposobem na łagodzenie podrażnień powstałych w wyniku innych zabiegów kosmetycznych. Odpowiada on za relaks, regenerację i swego rodzaju “uspokojenie” Twojej skóry, po przebyciu bardziej inwazyjnych procedur.

Odzyskasz piękny i naturalny wygląd.

Finalnym celem tego zabiegu będzie uzyskanie młodego wyglądu, wolnego od wszelkiej maści niedoskonałości, których z pewnością od zawsze chcesz się pozbyć.

Co czeka Cię podczas zabiegu Darsonvalizacji?

Do Twojej skóry zostanie przyłożone specjalne narzędzie, emitujące prąd o niewielkiej częstotliwości. To spowoduje powstawanie wyładowań elektrycznych, które podgrzeją Twoją skórę, następnie ją dezynfekując i działając bakteriobójczo.

Po zabiegu darsonwalizacji Twoja skóra będzie w pełni oczyszczona, zyska nowy wygląd, a Ty poczujesz się wypoczęta i zrelaksowana.

Dodatkowo, otrzymasz od nas pełen pakiet informacji dotyczących pielęgnacji i dbania o skórę. Wszystko po to, aby efekty przeprowadzonego zabiegu mogły Cię cieszyć przez bardzo długi okres czasu!

Zadzwoń
+48 533 100 858
Zadzwoń
Przewiń do góry